Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Alkalin Ters Osmoz Su Arıtma » RO Ters Ozmozun Artıları ve Eksileri Alkalin Su Filtrasyon Sistemi ile Sıcak ve Soğuk Su Dağıtıcı Arıtma

RO Ters Ozmozun Artıları ve Eksileri Alkalin Su Filtrasyon Sistemi ile Sıcak ve Soğuk Su Dağıtıcı Arıtma

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-11-16      Kaynak:https://www.olansichina.com/

RO Ters Ozmozun Artıları ve Eksileri Alkalin Su Filtrasyon Sistemi ile Sıcak ve Soğuk Su Dağıtıcı Arıtma

RO Ters Ozmozun Artıları ve Eksileri Alkalin Su Filtrasyon Sistemi ile Sıcak ve Soğuk Su Dağıtıcı Arıtma

RO Ters Osmoz Alkalin Su Dağıtıcı Arıtmapopüler bir su arıtma sistemi türüdür. İçme suyundaki kirleticileri çıkarmak için ters ozmoz teknolojisini kullanır. Bir ters osmoza yatırım yapmak (RO) su arıtma sistemi, ofisiniz veya eviniz için nispeten pahalı olabilir, diğer su arıtma yöntemleriyle karşılaştırıldığında, RO ters ozmoz alkalin su dağıtıcı temizleyici, korumak için oldukça kolay ve daha ucuzdur.


Su filtrelemesi için ters ozmoz teknolojisi, ABD ordusu tarafından 1950'nin sonuna doğru gelişmiştir. Ayrıca, ağır metaller gibi bazı kimyasal kirleticileri sudan çıkarın, şimdi birçok evin birçok evi tarafından kullanılan popüler ve güvenilir bir su filtreleme teknolojisi haline gelmiştir.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (14)

Ters Osmoz (RO), suyun (musluk suyu, doğal yay, yağmur suyu, vb.) Tuz ve diğer ağır metalleri filtrelemek için. Bu işlem, suyu molekülleri diğer kirleticilerden ayırarak suyun saflaştırılmasına yardımcı olur.


Yerel Su Yardımcı Programı şirketinizin, musluk suyunun güvenli ve temiz olmasını sağlamak için girişimlerinden bağımsız olarak, içmek için güvenli ve temizdir, tüm kirleticilerin evinize verilen sudaki çıkarılmasını garanti edemezsiniz. Bu nedenle, evinizde veya ofisinizde bir ro ters osmoz su dağıtıcı arındırıcı olması önemlidir. Bu makalede, bir rO ters ozmoz su dağıtıcı arıtma işleminin sağlanmasının artıları ve eksileri (yani, avantajları ve dezavantajları) tartışılmaktadır. Bu, evinizde veya ofisinizde ters osmoz teknolojisini kullanan bir su dağıtıcı temizleyici kurma kararını verirken size rehberlik edecektir.


RO Ters Ozmoz Alkalin Su Dağıtıcı Arıtma Avantajları

1. Ters osmoz, kirleticileri çıkarmada çok etkilidir

Bu, en önemli faydalarından biridir.Ro ters osmoz su dağıtıcı temizleyici. Kirleticileri sökmede etkinliği, atık suların tedavisinden evlerimizdeki su filtrasyonuna kadar geniş bir uygulama yelpazesine sahip olmasını sağlamıştır. Filtrasyon işlemi, bu kirleticilerin% 98'ini bir içme suyu kaynağından elde edilen daha ince yarı geçirgen bir membran yoluyla giderek çıkarır: sodyum, kalsiyum, kurşun, sülfat, florür, arsenik, klorür ve cıva.


RO Ters Osmoz Su Dağıtıcı Arıtma Kurulu tarafından kullanılan işlem, sadece bir kömür filtresinin kullanımından daha verimlidir. Kömür filtresi bazı kirleticileri çıkarabilmelidir.


2. Enerji Verimli

RO Ters Osmoz Su Dağıtıcı Arıtma, su basıncını ev suyunun kaynağınızdan kullanır. Elektrik ve ısı gerektiren damıtma aksine, sadece su kaynağınızdan baskı gerektirir.


3. Düzenli temiz su sağlar

RO Ters Osmoz Su Dağıtıcı Arıtma, doğrudan evdeki musluğa veya musluğa doğrudan bağlanır, düzenli ve temiz bir içme suyu kaynağı sağlar. Bir süre sonra, evinizdeki su kaynağına bağlı bir su filtreleme sistemi olduğunu hatırlamayabilirsiniz.


4. Ters osmoz, mineralleri sudan da temizler

RO Magnezyum ve kalsiyum gibi mineralleri suda sertliğe neden olandırır. Sert su aşağıdaki olumsuz etkilere sahiptir:

• Sıhhi tesisat uygulamaları ve fikstürler üzerinde ölçekler oluşturur

• Saçınızın sümüksü hissetmesini sağlar ve cildiniz derhal kuru hisseder.

• Giysilerinizin işlem görmüş sudan daha hızlı solmasına neden olur

• Küvetinizi ve lavabolarınızı lekeler

• Düzenli Tesisat Tamirleri

• Züccaciye ve bulaşık suyunda beyaz lekeler oluşturur.


5. ro ters osmoz su dağıtıcı temizleyici size para kazandırır

Şişelenmiş su alımının maliyetini ve sudaki sertlik nedeniyle düzenli sıhhi tesisat tamirlerini azaltır. Satın aldığınız şişelenmiş su sayısına bağlı olarak, bir yıldan fazla birikmişken, size yıllık olarak kayda değer miktarda dolar kazandırır.


6. Ters ozmoz, yemeğin tadını daha iyi hale getirir.

Birçok insan, yiyeceklerini su kullanmaya başladığında daha iyi tadı olduğunu bildirmiştir.Ro ters osmoz su dağıtıcı temizleyici.Bu, safsızlıkların ve minerallerin sudan ters osmoz yoluyla uzaklaştırılmasından kaynaklanmaktadır. Tedavi edilmeyen bir su kaynağındaki kimyasallar ve mineraller, böyle bir su ile pişirdiğinizde yemeğinizin tadını değiştirebilir.


Her ne kadar ısı, suyun kaynatılması sırasında bakterileri öldürebilir, mevcut kontaminasyonlar suda kalabilir.


RO Ters Ozmoz Su Dispenseri Arıtma Dezavantajları

Ters Osmoz Su Filtrasyon Sistemi, birkaç kısıtlamaya sahiptir, ancak, bu makalede vurgulandığı gibi bir rO ters ozmoz su dağıtıcı arıtma kullanmanın faydaları, çoğu ev için sınırlamalarından daha ağır basar.


1. Farklı bir su tadı adapting

İlk başta, tarafından üretilen suyun tadını beğenmediniz.Ro ters osmoz su dağıtıcı temizleyici. Bunun nedeni, ters osmoz sürecinin suda kullanıldığınız birkaç minerali götürmesidir. Tadı sıradışı olabilir. Her ne kadar bazı insanlar, kalsiyum gibi bu mineralleri, sağlıklı bir vücut için gerektiği gibi düşünün, gerçekte, bu mineraller vücudunuzun günde tükettiğiniz yiyeceklerden kan dolaşımınıza emilir.


2. Ön filtrelerin zamanında değişmesini gerektirir

RO Ters Osmoz Su Dağıtıcısının Ön Filtreleri, ters ozmoz işlemi sırasında yarı geçirgen membanı korur. Bu ön filtrelerin zamanında değiştirilmemesi, ters ozmoz sırasında kullanılan membrana zarar verebilir. Nasıl? RO membran serbest klor tarafından mahvolabilir.


Bu, tüm RO su filtrasyon sisteminin değiştirilmesini gerektirebilir. Her ne kadar daha kolay olmasa da, bunun ne zaman ortaya çıkabileceğini, neyse ki, bu cevher filtrelerini her yıl bir kez değiştirmek zorundasınız.


3. Su akış oranı beklenenden daha düşüktür

RO Ters Ozmoz Su Dağıtıcı Arıtma, Beklenenden daha düşük bir basınçta su üretir. Çoğu ev için, bir rO su dağıtıcısı arıtma cihazı aracılığıyla üretilen su günlük olarak yeterli olabilir, günlük olarak çok fazla su tüketirseniz, RO sisteminin daha fazla suyu yeniden yapması için sabırlı olmanız gerekebilir.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (13)

Çözüm

Eviniz veya ofisiniz için en iyi su filtreleme sistemine ihtiyacınız varsa, bir RO ters osmoz su dağıtıcı arıtma, sizin için en iyi su arıtma sistemidir. Sınırlamalarına rağmen, bu makalede listelenen avantajlar, RO su dağıtıcı arındırıcılarının kullanımının çok popüler hale gelmesinin nedenleridir. Güvenli ve temiz su içmek, kirletici maddelerimiz için çok önemlidir. RO'nun artıları ve eksileri hakkında daha fazla bilgi içinTers Osmoz Sıcak ve Soğuk Su Dağıtıcı ArıtmaAlkalin Su Filtrasyon Sistemi ile Olansi Çin'e ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.com/water-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen