Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Dezenfektan Su Makinesi

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Dezenfektan jeneratör nedir?

Bu bir tür dezenfektan jeneratördür. Çok amaçlı geniş spektrumlu dezenfektan üretmek için ortak tuz kullanır. Herhangi bir zararlı kimyasal kullanmaz, sadece tamamen doğal elektrik tuzu kullanır. Çok ileri teknoloji, ana parçalar titanyumdan yapılmıştır. Jeneratör gerektiği gibi dezenfektan üretebilir. Her türlü yer temizleyicisini ve dezenfektanları satın almaya gerek yoktur, sadece talep üzerine üretim için hammadde olarak sıradan tuz kullanılmaktadır. Sadece paradan tasarruf etmiyor musunuz, ancak zararlı kimyasallarla temas etmiyorsunuz. Bu çok etkili geniş spektrumlu dezenfektan, tüm ev su depolama tanklarını, içme suyu, sebze temizleme, evcil hayvanları, mutfak ve banyo zeminlerini dezenfekte etmek için kullanılabilir. Okul ve rekreasyonel okul tesislerini dezenfekte edin, restoranlar ve mutfaklar yüzeylerini dezenfekte edin ve yağdır, hastane ekipmanlarının ve kliniklerin yüzeylerini, teşhis merkezlerinin ve diğer tıbbi tesislerin yüzeylerini dezenfekte edin ve salon ve spa ekipmanlarını dezenfekte edin.


Tüm Olansi Dezenfektan Su Makinesi:


Ev dezenfektan su yapma makinesi, tuzlu su dezenfektan makinesi, dezenfektan sıvı yapma makinesi, dezenfektan üreticisi elektrolit dezenfektan jeneratör dağıtıcı yüzey dezenfektan sprey, hipoklorit asit su jeneratörü, sodyum hipoklorit jeneratörü, ev için bozulmamış su hipohome dezenfektan jeneratörler


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen