Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Ev hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Ev hava temizleyici

Çeşit  

Olansi hava temizleyicileri

Olansi Hava Temizleyicileri, evinizdeki havadan alerjenleri tuzağa düşürür ve çıkarır. Hava birimden çekilir ve toz, bakteri, akarlar ve daha fazlasını yakalayan bir filtreden geçirilir.


Bir hava temizleyicisinin temiz hava dağıtım hızı (CADR), arıtma cihazının duman, polen ve toz havasını nasıl temizleyebileceğini gösterir. 300'ün üzerindeki bir derecelendirme, yüksek performanslı bir model olduğunu gösterir.


Evinizdeki hava kalitesi üzerinde daha fazla kontrol için, ayarlanabilir hız ayarlarına sahip bir hava temizleyici arayın.


Çoğu hava arındırıcısı, değiştirilebilir bir HEPA filtresi ile donatılmıştır. Filtre göstergesi olan modeller, bu filtrenin ne zaman temizlenmesi veya değiştirilmesi gerektiğinde size bildirecektir.


Tüm hava temizleyicileri sunuyoruz:

Ev Hava Temizleme Covid, Duman için ev hava temizleyici, HEPA filtre ile ev hava temizleyici, kolay ev hava temizleyici, HEPA filtresi ile ev hava temizleyici.

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen