Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Su arıtma cihazı » UF Su Arıtma Sistemi

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

UF Su Arıtma Sistemi

Çeşit  

UF Su Arıtmacısı Nedir?


UV ve UF arasındaki fark, UF teknolojisinin elektrik olmadan çalışmasıdır. Askıya alınmış katıları, daha büyük parçacıkları ve molekülleri sudan içi boş bir membrandan uzaklaştırır. Su arıtma cihazı bakterileri ve mikroorganizmaları öldürebilir, ancak çözünmüş katıları çıkarmaz. RO arıtma cihazının aksine, sert suyu yumuşak suya dönüştüremez. En iyi içme deneyimi, özellikle sudaki TDS seviyesinden emin değilseniz, ultrafiltrasyonlu bir ters osmoz ultraviyole su arındırıcı kullanmaktır.


UF Su Arıtma Sistemi mi?


Ultrafiltrasyon membranı küçük boyutludur ve içme suyunun güvenliğini sağlamak için tozu ve diğer parçacıkları filtreleme yeteneğine sahiptir. UF Su Arıtma Sisteminin tek sorunu, suda zararlı çözünmüş tuz varsa, filtrelenemez olmasıdır.


Olansi UF Su Arıtma


Ultrafiltrasyon veya ultrafiltrasyon, en küçük bakterileri, toz parçacıklarını veya sudaki safsızlıkları ortadan kaldırabilen gelişmiş bir filtredir. UF su arıtmacısına sahip olmanın en önemli faydalarından biri, elektriksiz bile çalışması ve tüm mikroorganizmaların içme suyundan çıkarmasıdır. Olansy UF Su arıtma cihazı, suyun saf ve virüslerden arındırılmasına yardımcı olan birçok fonksiyona sahiptir. Işıklar, böylece her yerde taşınabilirler. Depolama kapasitesi 9 ila 22 litre arasında değişiyor, bu yüzden su kolayca iki ila beş gün sürebilir. Bu su filtrelerinde yer alan diğer bazı özellikler, kırılgan olmayan plastik gövde, yağış filtresi, karbon filtresi vb. Bulunur.

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen