Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hidrojen su makinesi

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Hidrojen suyu nedir?

Hidrojen suyu sadece saf su, ayrıca ek hidrojen molekülleridir.


Hidrojen, şeker ve su (güvenilir kaynak) dahil olmak üzere çeşitli bileşikler oluşturmak için oksijen, azot, karbon ve diğer elemanlarla birleştiren renksiz, tatsız, toksik olmayan bir gazdır.


Su molekülleri, iki hidrojen atomundan ve bir oksijen atomundan oluşur, ancak bazı insanlar, ekstra hidrojen enjekte etmenin, sıradan suyun sağlayamayacağı faydaları üretebileceğini iddia eder.


Hidrojen suyunun potansiyel sağlık yararları


Uzmanlar, hidrojen içeren içme suyunun bazı faydaları olabilir. Ancak birçok insan, sıradan sudan daha büyük olup olmadığından emin değildir. Genel olarak konuşmak, suyu tutmak sağlıklı tutmak için iyi bir yoldur.


Birçok tıp uzmanının, hidrojen suyunun avantajlarını keşfetmek veya doğrulamak için daha fazla araştırmanın gerekli olduğu konusunda hemfikirdir. Ön çalışmalara göre, aşağıdakiler potansiyel sağlık yararlarıdır:


  • Radyasyon terapisinden yan etkileri azaltın

  • Atletik performansı iyileştir

  • Hastalık Önleme


Hidrojen suyu, hidrojenin eklendiği geleneksel suya karşılık gelir. Bazı kaynaklara göre, suya hidrojen eklemek, anti-enflamatuar ve antioksidan özelliklerini artırabilir. Enerjiyi arttırma, yaşlanma sürecini yavaşlatma ve egzersiz sonrası kas iyileşmesini iyileştirme yeteneği için touted.


Olansi Hidrojen Su Makinesi


Olansi Hidrojen Su Makinesi, içme suyumuzda çok yüksek düzeyde moleküler hidrojen elde etmenin yeni bir yoludur. Vücudunuzun bir su iyonomerinin alkalizasyonun yararlarına ihtiyaç duymuyorsa, sadece suyunuza moleküler hidrojen enjekte edip / veya en iyi seçiminiz olabilir. Hidrojen su makinesi, suyun pH'sını değiştirmeden moleküler hidrojenin terapötik faydalarını sağlar.


Olansi Hidrojen Su Jeneratörü Özellikleri:


Yüksek konsantrasyonlu hidrojen su jeneratörü.

Moleküler hidrojen, vücudunuzdaki serbest radikallerle savaşır ve hücrelerinizi oksidatif stresin etkilerinden korur.

Hemen hidrojen suyu üretir.

Otomatik temizleme işlevi, hidrojen su jeneratörünün hijyenini koruyun.

Sistemin ömrünü uzatan motor yumuşak marş.

Su elektroliz hücresi otomatik temizleme işlevi.

İki yönlü manyetik kapak kapağı, bakım için kolay.

Su elektroliz hücresi otomatik olarak anormal fonksiyonun tespiti.

Parlak panel tasarımı, daha lüks.

Akıllı LED Sanatsal Gösterge.

Akıllı Kontrol, 4 İşlev 1 İsteğe Bağlı: Filtre Değişim Bildirimi, Su Kalitesi Dedektörü, Sızıntı Sensörü, Otomatik Yıkama.


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen