Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Su arıtma cihazı

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Gelişmiş Seviye 9 Arıtma


RO + UV + UF + ATDS


Saf su içmek. Olansi Su Arıtma Sisteminin, safsızlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için kalsiyum güçlendirici ve mikro blok koruması dahil olmak üzere çeşitli saflaştırma aşamalarına sahiptir.


Uyarlanabilir Akıllı Teknoloji


AI mikroişlemcileri, suyun sertliğini hissetmezler ve sadece saf su sağlayan fakat aynı zamanda filtrenin kullanım ömrünü de artıran ve suyun atıklarını azaltan en iyi saflaştırma işlemini belirler.


Akıllı indüksiyon ters osmoz filtrasyon teknolojisi


Sezgisel AI mikroişlemcisi tarafından desteklenen yenilikçi yoğunluk rO filtreleme teknolojisini yaşayın. Gelişmiş 9 aşamalı arıtma sistemi * - kalsiyum güçlendirici, aktif karbon blok tasarımı, mikro blok teknolojisi ve Çin'in ilk self-servis filtresi değiştirme teknolojisi, saf ve sağlıklı bir su elde edilmesini sağlar.


Kalsiyum güçlendirici


Kategorisinde tek su temizleyici, kalsiyum seviyesini arttırır ve suyun pH seviyesini arttırır.


Kalsiyum içeriği normal rO işlemi sırasında azalırken, özel kalsiyum güçlendiricimiz * *, ailenizin içten güçlü kalmasını sağlamak için saflaştırılmış suya kalsiyum ekler.

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen