Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hidrojen su makinesi » Hidrojen Su Makinesi

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Hidrojen Su Makinesi

Çeşit  

OLANSI portatif hidrojen zengin su jeneratörü - yaşam enerji suyu, reaktif oksijen türlerini temizleyebilen ve çeşitli hastalıkları önleyen hidrojen bakımından zengindir.


Hidrojen zengin su jeneratörü, içme suyunu doğrudan 5 dakika içinde hidrojen zengin suya dönüştürebilir. Taşınabilir Hidrojen Zengin Su Makinesi, 500ml kapasitesine sahiptir. Kullanımı ve taşıması kolaydır, böylece her zaman ve her yerde sihir ve sağlıklı su içebilirsiniz.


Aktif Oksijen Üretiminin Nedenleri


Araştırmaya göre,% 2-5 oksijen, insan vücuduyla solunduktan sonra güçlü yıkıcı bir güçle süperoksit serbest radikaller üretebilir. Normal hücreler reaktif oksijen türlerinden zarar görür, böylece yaşlanma işlemini hızlandırır.


Hidrojenin özellikleri


  • Antioksidanlar, hücre zarı boyunca hücrelerde üretilen reaktif oksijen türlerini temizleyebilir.

  • Beyinde üretilen reaktif oksijen türlerini kan-beyin bariyeri boyunca temizleyebilen en küçük unsurdur.

  • Hidrojen suyu alırsanız, bir dakikada bağırsak tarafından emilecektir ve vücudun tüm parçalarındaki hücrelere hidrojen sağlamak yaklaşık 10 dakika sürer.


Olansi Taşınabilir Hidrojen Zengin Su Jeneratörü


Hidrojen en iyi doğal antioksidanlardan biridir. Kan ve hücrelerdeki reaktif oksijen türlerini (serbest radikalleri) nötralize eder.


Sonuçlar, sugawa'dan hidrojen zengin suların potansiyel antioksidan kapasitesinin - 300 ila 500 mV, yani ortam olduğunu göstermektedir. Negatif değer ne kadar büyük olursa, antioksidan kapasitenin güçlendirilmesidir.


Olansi Taşınabilir Hidrojen Zengin Su Makinesi Fonksiyonları


  • Ham suyun (nötr su), saflaştırılmış su (asidik su), şişelenmiş su (kısmen asidik su) ve diğer sular zayıf alkalin olarak değiştirildi.

  • Ham suyu aktif, küçük bir moleküle, güçlü bir antioksidan haline getirin.

  • Ham suyun geleneksel redoks potansiyeli + 400 mV'dir (kimyasal oksidasyon yöntemi ile). Mobil ünite etkinleştirildikten sonra, voltajı yaklaşık 300 mV'ye düşürülür. Güçlü antioksidan kapasiteye sahiptir ve vücuttaki aşırı serbest radikalleri gidermeye yardımcı olur.


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen