Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » PM1.0 hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

PM1.0 hava temizleyici

Çeşit  

OLANSI PM1.0 hava temizleyici

Partikül madde, PM2.5, PM10 için kirlilik için hava temizleyici satın alıyor musunuz? Evde kirlilik nedir? Poltlulate Kirletici değil, evde denilen toz mu? İlk önce ev hava temizleyici ile havayı filtrelemek isteyip istemediğinizi görelim - PM2.5, PM10, vb. İçin bir hava temizleyici aradığınızı varsayalım.


Hava temizleyici ile hava kalitesini iyileştirme

  • Çoğu hava temizleyicisi ile donatılmıştır

  • Gaz filtrasyonu için karbon filtre


Partikül filtrasyon için ayrı HEPA filtresi

Partikül madde - PM2.5, PM10 ve PM10 + - Katı (ve sıvı) parçacıklardan oluşur. Bu nedenle, hava temizleyici HEPA filtresi, bir odadaki partikül konsantrasyonunu azaltmak için her şeyi yapan tek filtredir. Karbon filtreleri, yalnızca uçucu organik bileşikler veya kokular gibi zararlı gazların konsantrasyonunu azaltabilir.


Piyasadaki çoğu hava temizleyicisi yüksek verimli hava filtreleri ile donatılmıştır. Bu nedenle, hava temizleyicilerinin çoğu tam donanımlıdır ve bu da iç mekan pm konsantrasyonunu azaltabilir.


Tüm PM1.0 hava temizleyicileri sunuyoruz:

Xiaomi hava temizleyici PM10, MI hava temizleyici 3H PM10, PM1.0 hava temizleyici, PM1.0 hava temizleyici, PM1.0 için hava temizleyici, PM1.0 için hava temizleyici, hava temizleyici

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen