Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Olansi hakkında » Sertifikalar

Güçlü Ar-Ge Merkezi

Üç bilimsel araştırma platformuna sahiptir,
ve 10'dan fazla yeni ürün geliştirir
her yıl.

Ar-Ge gücü

Araştırma ve geliştirme için üç Ar-Ge merkezi bulunmaktadır. Bu, Çevre Araştırması Enstitüsü, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Malzeme Fenimi ve Teknolojisi ve Zhongshan Üniversitesi Olani Araştırma Merkezidir. Hava temizleme, su arıtma, hidrojen moleküler teknoloji araştırması ve gelişmiş ve olgun teknolojilerin yeni ürünlere uygulanmasına adanmıştır.
Ar-Ge Merkezi, 3 kıdemli başlık, 2 profesör, 2 doktor, 10 ustalar, lisans derecesi veya üstü dahil 15 profesyonel araştırmacıya sahiptir. Bunların% 70inden fazlası orta düzeyde teknik başlıkların üzerindedir. Birçoğunun ev aletleri endüstrisinde 10 yıldan fazla bir süredir Ar-Ge deneyimine sahiptir.

Araştırma süreci

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen