Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » UVC hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

UVC hava temizleyici

Çeşit  

Olansi UVC hava temizleyici

UV-C Işık - Hava Temizleyicileri Hava Temizleyicileri İyonlaştırıcılar


Hava temizleyici, evinizde yüzen alerjenleri çıkarmanın, havayı filtreden geçirmenin ve ardından size çok temiz bir biçimde dolaştırmanın mükemmel bir yolunu temsil eder.


Daha gelişmiş bir ultraviyole hava temizleyici bu işlemi, ultraviyole ve bakterisit radyasyon yoluyla virüsleri ve bakterileri öldürür.


Havadaki safsızlıklarla uğraşmanın birçok farklı yolu olduğu için, modern arındırıcılar genellikle birden fazla sistemle savaşmaya hazırdır, bunlardan biri UV-C ışığıdır.


Temizleme yöntemleri karmaşıktır ve tasarımlar büyük ölçüde değişir, bu nedenle aralarında seçim yapmak zor bir iştir ve mümkün olduğunca temiz olan havaya ne kadar önem verdiğinizi belirleyin.


Tüm UVC hava temizleyicileri sunuyoruz:

UVC Hava Arıtma Covid, UV Işık ile Hava Temizleyici, En İyi UV Hava Arıtma Virüsler, Ticari UV Hava Arıtma, UVC Hava Arıtma Amazon, Taşınabilir UVC Hava Arıtma, UVC Işık Hava Arıtma Covid, Ultraviyole Hava Temizleyici


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen