Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » HEPA hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

HEPA hava temizleyici

Çeşit  

Ev yatak odası HEPA hava temizleyici, HEPA hava spreyi filtresi, küçük oda hava filtresi, parfüm sünger, duman, alerji, evcil hayvan kepezi, koku, toz sökücü, ofis, masaüstü, masaüstü.


Gelişmiş üç aşamalı filtreleme sistemi:Ön filtreyle birleştirilen HEPA hava temizleyici, aktif karbon filtre ve gerçek HEPA filtresi, 99'u etkili bir şekilde çıkarabilir. Havadaki parçacıkların% 97'si 0,3 mikron kadar küçüktür.


Sessiz çalışma:Uyku modunda, oda hava temizleyici sadece 25 dB havayı arındırır, çalışma, işinize veya uykunuza müdahale etmeden sessiz ve yatıştırıcı bir ortam yaratır.


Ortam hava temizleme:Alerjik hava temizleyici, çevrenizi temiz ve sağlıklı hale getirmek için alerjenler, duman, polenler, koku, toz ve duman da dahil olmak üzere ortak safsızlıkları yakalayacaktır.


Çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli:Çocuklar ve evcil hayvanlar hava temizleyici geniş alan için uygundur, evcil hayvan saçlarından ve evcil hayvandan çocukları koruyun, ailenizin saf havayı solmasına izin verin ve mutlu bir şekilde yaşayın


Hızlı arıtma:Kadr'ın nominal değeri 150m ³ / s. Ev hava temizleyicileri hızlı bir şekilde 161 feet yüksek ² (15 metre ²) odalarda havayı hızlı bir şekilde dolaştırın (15 metre ²) Odanızı temiz temiz hava ile doldurun


Gece lambası veya hiç ışık yok:Hava temizleyici HEPA gece lambası var veya ışık ortamına ihtiyacınız yoksa, ışığı tamamen kapatmayı seçebilirsiniz.


Tüm HEPA hava temizleyicileri sunuyoruz:


HEPA Hava Arıtma Covid, Bütün Ev Hepa Hava Arıtma, HEPA Odası Hava Arıtma, HEPA Filtre Taşınabilir Hava Arıtma, HEPA Filtre UV Işık Hava Arıtma, HEPA Filtre MI Hava Arıtma, En İyi Hepa Hava Arıtma, Gerçek Hepa Hava Arıtma

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen