Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Negatif iyon hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Negatif iyon hava temizleyici

Çeşit  

Olansi negatif iyon hava temizleyici

Negatif iyonlar nelerdir?

Negatif iyon hava temizleyici ile, arıtma cihazı iyon olarak adlandırılan negatif oksijen atomları üretir. Hava temizleyici daha sonra iyonları çevreleyen atmosfere serbest bırakır. Negatif iyonlar doğal olarak şelaleler ve nehirler gibi akan su kütleleri etrafında görünür. Yağmurdan sonra da popüler.


Negatif iyonlar görünmez, tatsız, tatsızdır. Ama vücudun zengin olduğunda hissedebiliyor. Plaja veya şelaleye ulaştığınızda, bu his, negatif iyonlar yüzündendir. Serinletici ve dinamik.


Bununla birlikte, iç mekan anyon seviyeleri genellikle dış mekandan daha düşüktür. Bu, ev hava temizleyicilerinin kullanışlı olduğu yerdir! İyon hava temizleyici, şelalenin yakınındaki canlılık duygusunu evde üretir. İşte negatif iyon turuncu hava temizleyicisinin sağlığınız için iyi olduğunun beş nedeni.


Tüm negatif iyon hava temizleyici teklif veriyoruz:

Negatif iyon hava temizleyici covid, taşınabilir negatif iyon hava temizleyici, saf negatif iyon hava temizleyici, hava nemlendirici negatif iyon hava temizleyici, negatif iyon hava temizleyici covid, kişisel negatif iyon hava temizleyici, negatif iyon hava temizleyici Amazon

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen