Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Tvoc hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Tvoc hava temizleyici

Çeşit  

Olansi Tvoc hava temizleyici

Kokuları, uçucu organik bileşikleri veya gazlardan evinizden nasıl kaldırılacağını bilmek istiyorsanız, aktif bir karbon filtreli bir hava temizleyici kullanmayı düşünün. Daha az pozlama ile, eviniz göründüğü kadar taze kokar ve hava temiz ve daha sağlıklı olacaktır.


Bütün kokular aynı değil. Tıpkı hoş ya da tatsız olabileceği gibi, sağlığınıza zararsız veya zararlı olabilirler. Kimyasal kirleticilerin çoğu iç kaynaklardan gelir, ancak çevredeki dış havadan solunabilirler.


Koku, VOC ve Gaz'ı çıkarmak için hava temizleyici


Hava temizleyicileri ve özel filtreler, zararlı gazları ve kapalı ortamınızdaki gereksiz kokuları etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Standart partikül filtreleri, gazları ve kokuları gidermek için tasarlanmamıştır. Gaz ve koku giderimi için, hava temizleyici, aktif karbon dahil olmak üzere bir filtre ile donatılmalıdır. OLANSI gibi filtreler duman, koku ve diğer zararlı gaz kimyasalları yakalayın.


Tüm TVOC hava temizleyicileri sunuyoruz:

Toksinleri, VOC hava temizleyici Amazon, VOC için en iyi hava temizleyici, VOC için en iyi hava temizleyici, en iyi hava temizleyici, Uçucu organik bileşikler için en iyi hava temizleyici, koku giderimi için hava temizleyicileri, VOC kaldırma için hava temizleyicileri, Gaz temizleme için hava temizleyicileri


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen