Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Küçük hava temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Küçük hava temizleyici

Çeşit  

Olansi küçük hava temizleyici

Hava akımı sınırlı olduğunda, soğuk algınlığı, grip ve diğer virüsler evde kolayca ortaya çıkabilir, havadaki bakterilerin ve virüslerin iç mekanlara yayılmasına neden olur. Piyasadaki en iyi hava temizleyici, yüksek verimli partikül havası (HEPA) filtreli hava temizleyicidir.

Genel standarda göre, çapı 0.3 mikrondan daha az olan partiküllerin çıkarılmasının verimliliği, PM2.5, PM0.5 ve diğer ölümcül parçacıklar dahil% 99.97'dir.


En iyi küçük HEPA filtresinin bile virüsü öldüremediği, çünkü virüs submicron ve yakalaması zor olduğu belirtilmelidir. Bununla birlikte, yüksek verimli hava filtreli hava temizleyici, havadaki zararlı hava mikroorganizmaları ve havadaki toz ve polen gibi alerjenleri ortadan kaldırabilir. Solunumunuzu evde daha güvenli ve daha sağlıklı hale getirmek için, iç mekan havasını temiz tutmak için 10 yüksek verimli hava temizleyicisi seçtik.


Tüm küçük hava temizleyici teklifler:

Küçük taşınabilir hava temizleyici, masa için mini hava temizleyici, kişisel mini hava temizleyici, taşınabilir mini hava temizleyici, küçük hava temizleyici Amazon, ofis için küçük hava temizleyici, covid için küçük hava temizleyici, yatak odası için küçük hava temizleyici, banyo için küçük hava temizleyici , Duman için küçük hava temizleyici, küçük oda hava temizleyici, küçük HEPA hava temizleyici, küçük sessiz hava temizleyici.

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen