Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Güzellik ürünleri

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Plazma Güzellik Ekipmanları


Fibroblast, plazma cilt sıkma, plazma kalem ve fibroblast plazması bu prosedürün birkaç adıdır. Geçmişte, çok az riskli ve ameliyattan daha uygun olan invaziv olmayan bir prosedür olarak kabul edildi.


Fibroblast cilt sıkılığının cerrahi olmayan göz kaldırma, karın sıkılaştırmasında ve fazla cildin boynundaki ve vücudun diğer bir kısmının tedavisinde başarılı olduğu iyi bilinmektedir. Bazı hastalar tek kullanımlıktır ve bazı hastaların ilk operasyondan 8 hafta sonra takip edilmesi gerekebilir.


Sonuçlar iki yıl sürebilir, ancak yaşlanma için diğer tedaviler gibi, işlem yılda bir kez tekrarlanabilir. Sonuçlar genellikle ilk tedaviden hemen sonra görünür ve iyileşme süresi 7-10 gündür, ancak tüm sonuçlar, Subepidermal cildin iyileşmesinden sonraki 8 hafta içinde daha belirgindir.


Plazma kalem cilt dokusunu sözleşmeye zorlar ve neredeyse derhal cilde ve fibroblastlara zarar verir. Bu minimal invaziv yaralanması, yeni kollajen (yeni kolajen üretimi) uyarır, uçucu proteinleri ve sitokinler ve fibroblastlar gibi büyüme faktörlerini serbest bırakmaya ve aktif hale getirmeye yardımcı olur, böylece daha fazla kollajen daha öncekinden daha fazla yok edilir. Sonunda, fazla cilt, kepenk gibi birkaç gün içinde düşen küçük kabuklar oluşturan, aşırı cilt kurur. Yeni kollajen altı aya kadar oluşur.


Yüz Kaldırma Güzellik Bakım Cihazı


Cildi sıkın ve iyileştirin: Güzellik cihazının hücre metabolizmasını teşvik edebilir, kan dolaşımını arttırabilir, cilt basıncını hafifletebilir ve cilt daha kompakt ve elastik kılar.


Cilt Reaksiyonu Uvatasyon: EMS Yüz Kozmetik Masajı, deri tabakasını doğrudan girmek, cildi nemlendirmek ve daha genç yapmak için iğne ücretsiz plastik tekniği kullanır.


Çok fonksiyonlu: 6 çeşit renk ışık modu Güzellik ekipmanları, beyazlatma yaşlanma karşıtı, pürüzsüzleştirici kırışıklıklar, koyu halkalar, ince çizgiler. Gözler, yüz, boyun ve vücut için uygundur.


Radyo frekansı ve elektromanyetik dalga teknolojisi: Radyo frekansı ve elektronik perforasyon teknolojisine sahip kapsamlı cilt bakımı. Acı ve yüksek geçirgenlik yok, özü daha iyi ve daha hızlı emer.


Yüz Temizleme Masajı, Yüz Temizleme Enstrümanı


Donuk cilt, tıkanmış gözenekler, siyah noktaları, kuru cilt, yağ lekeleri, görünür lekeler, kırışıklıklar, ince çizgiler veya yaşlanma cildiniz var mı? Olans Temizleyici sorununuzu çözebilir! Size en iyi cilt bakım ürünleri sunmak için en iyi seçimdir. Bu elektrikli yüz fırçasını seveceksiniz!


Geleneksel yüz yıkama şekli ile karşılaştırıldığında, verimli yüz temizleme fırçası, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, ciltteki kollajenin içeriğini arttırmaya, derinliklerin görünümünü arttırmaya yardımcı olan derin temizlik ve kirliliklerin giderilmesinde daha etkilidir. Cilt tipleri ve hatta hassas ciltler.


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen