Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin

Olansi

Dünyanın önde gelen üretimi olmayı taahhüt ediyoruz.
çevre dostu ev aletleri.

Sağlık için fikirler

Olansi Healthcare Co, Ltd (Guangzhou Olansi Su Arıtma Equipment Co Ltd), 2009 yılında kurulan, hava dahil olmak üzere sağlıklı ev aletleri ürünlerinin araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve hizmetine odaklanan, yüksek teknolojili bir yenilik tabanlı kuruluştur. Temizleyiciler, su arıtiteleri, hidrojen su makineleri vb. Olansi, tüketiciler için sağlıklı, güzel ve kaliteli bir yaşam yaratmak için bilim ve teknolojiyi kullanmaya kararlıdır. Firmamız Guangdong Eyaleti'nin yüksek teknoloji kuruluşunun başlığını ve Çin çevresel elektrikli ev aletleri (hava temizleyici) ilk 10 profesyonel markası gibi birçok ödülü kazandı. Lanhe Town, Nansha District Guangzhou, kullanıma girdi.

Yeşil teknoloji kavramına bağlı kalmak Olansi, çevre ve sağlık teknolojisinin yinelemesini ve uygulamasını teşvik etmeyi taahhüt etmiştir. Şu anda, 100'den fazla teknik patent, üç ana bilimsel araştırma platformu ve 60.000 metrekarelik modern kurumsal ofis üretim üssüne sahiptir.

Bağımsız araştırma ve geliştirme ürünleri arasında hava arıtma serisi, su arıtma serisi, hidrojen bakımından zengin su serisi, meyve ve sebze sterilizasyon makinesi serisi ve güzellik fizyoterapi enstrüman serisi bulunur. Excelsior üretim süreci ile mükemmel kalitede ürünler oluştururuz.

Bir Stronp Ar-Ge ekibiyle Olansi, her yıl 10'dan fazla yeni ürün hattını geliştirir. Ürünler, çevre koruma, tıbbi tedavi, güzellik, sağlık, akıllı ev ve diğer sağlık aletleri alanlarını kapsayacak şekilde genişlemeye devam ediyor.

Tüm dünyadaki işimizin kapakları ve ürünlerimiz Avrupa, Güney Amerika, Güneydoğu Asya ve 30'dan fazla Çin ilindeki şehirlere satılmaktadır. Birçok işletme ile kooperatif ilişkiler kurduk.

Yeterlilik raporları

Değerlendirme merkezi

Değerlendirme merkezi, OLANSI tarafından inşa edilen bir ürün araştırması ve performans değerlendirme platformudur, 11 laboratuvar ve 100'den fazla alet ve ekipmanla birlikte 450 m2'lik bir alanı kapsayan bir alandır. Ürün test kapasitesi, yetkili test kurumlarının standartlarına uygundur. Ürün kalitesini ve performansını sağlamak.

Değerlendirme merkezi

Enjeksiyon atölyesinde en büyük 780T ile 12 enjeksiyon kalıplama makinesi bulunmaktadır. Tüm enjeksiyon parçaları kendimiz üretilir, böylece ürünlerin yapısal kısımları izlenebilir ve kontrol edilebilir ve ürün kalitesi kaynaktan garanti edilebilir. Kalıpın kalitesini, hassasiyetini ve ömrünü sağlamak için bağımsız kalıplama süreci avantajları ve zengin deneyimimiz var. Kalıp tasarımı, üretim, test, sistematik operasyonda hata ayıklamak için, OEM / IDM müşterileri için tüm endüstriyel zincir hizmetlerini sunuyoruz.

Montaj atölyesi

Olansi, uluslararası gelişmiş üretim ekipmanlarını, tozsuz üretim atölyesi, gıda sınıfı temiz ortamı ve Olansi'nin kaliteli ürünleri yaratıyor.

Kalite izleme

OLANSI ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sisteminin sertifikasını kesinlikle uyguluyoruz. Kendiliğinden geliştirilmiş ERP üretim yönetim sistemi ve standartlaştırılmış üretim süreci ile, tüm süreç izlemeyi hammadde kalitesi, üretim yönetimi ve ürün kalitesinde uygulayabiliriz. Her işlemde ölçülebilir ve kontrol edilebilir yönetimi uyguluyoruz ve her bir ürünün mükemmel kalitesini sağlamak için, bilimsel verilerin işlemi standartlaştırmasına izin veriyoruz.

Exhibition

İşbirliği üreticileri

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen