Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Meyve ve Sebze Temizleyici

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Akıllı Sebze Yıkama Makinesi - Otomatik Ev Ultrasonik Temizleme Makinesi, Deniz Ürünleri Temizleme Makinesi


  • Hayatta, meyve, sebzeler, balıklar, et ve turşulardan zararlı maddeleri tamamen kaldırabilirsiniz. Deniz ürünlerini dondurmak için ozon kullanmak ve et ürünleri güçlü bir koruma fonksiyonu vardır.

  • Bozunma hormonu:Ozon, hızla oksitlenecek ve azaltacaktır. Kararlı bir inorganik maddedir.

  • Gıda koruması:Deniz ürünleri, et ve meyve ve sebzeler, depolama süresini, özellikle de deniz ürünlerini ve etini uzatmak için oksijen makinesi tarafından işlenebilir. Ozon suyu ve ozon suyu birlikte dondurulabilir, etki daha iyidir.


Oksitlenmiş ağır metal iyonları: Oksijendeki oksijen atomları, suyla çözünmeyen ve suda çözünmeyen ve yüksek valent bileşikleri oluşturmak için sudaki ağır metalleri oksitleyebilir ve yağıştan ayrılabilir. İşlenmiş su doğrudan 20 dakikada kullanılabilir ve su kalitesi saftır.


Koku ve zararlı gazın yanı sıra, boyanın neden olduğu iç duman, boyayı ve zararlı gazı da ortadan kaldırabilir.


Olansi Meyve ve Sebze Temizleyici Özellikleri:

1. Fırçalamayın! Ultrasonik ve aktif oksijen prensibini kullanarak, ultrasonik gıda temizleme makinesi,% 98.9 böcek ilacı meyve ve sebzelerden rahatça ve etkili bir şekilde kaldırabilir


2. Ozon, kokuları, klor ve diğer kimyasalları, virüsleri ve bakterileri ortadan kaldırabilir. Meyveler, sebzeler, mutfak eşyaları, bebek oyuncakları, vb


3. Sessiz titreşim işlemini kullanın, kenarda sıçrama yok. Bu cihaz tezgahın üstünde veya herhangi bir mutfak lavabosunda bulunur


4. Samson çok fonksiyonlu ultrasonik temizleme makinesini tekrar kullanın, Orijinal rengi geri yüklemek için yemeklerinizi ve mutfak eşyalarınızı yapacaktır.


Olansi Meyve ve Sebze Temizleme Makinesi Uygulamaları:

  • Sebzeler ve meyveler -% 98.9 böcek ilacı çıkarmak için.

  • Pirinç-pestisitleri ve dezenfeksiyonu çıkarın.

  • Et-kaldır Clenbuterol.

  • Balık sterilizasyonu ve temizliği.

  • Mutfak Eşyası Temizleme: Doğrama Kurulu, Bıçak, Çatal

  • Diğer Temizlik: Takı, Metal, İzle Zinciri, Gözlük, Tıraş Makinesi, Protez, Bebek Makaleleri


OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen