Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » OLANSI Bütün Ev Hava Temizlemesi'ni UV ışığı ile yüklemek için en iyi yer

OLANSI Bütün Ev Hava Temizlemesi'ni UV ışığı ile yüklemek için en iyi yer

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-09-07      Kaynak:https://www.olansichina.com/

OLANSI Bütün Ev Hava Temizlemesi'ni UV ışığı ile yüklemek için en iyi yer

OLANSI Bütün Ev Hava Temizlemesi'ni UV ışığı ile yüklemek için en iyi yer

Bir ... içinhava temizleyiciAmaçlandığı kadar etkili olmak için doğru yerleştirilmelidir. Uygun kullanım, makinenin günün sonunda ne kadar etkili olduğu konusunda büyük bir fark yaratabilir. Olansi Hava Temizleyicileri, evlerdeki turlardaki hava kalitesini büyük ölçüde iyileştirebilecek yüksek kaliteli hava makineleridir ve bu nedenle ciddiye alınmalıdır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (64)

Evde bile temiz havada nefes almanın faydaları tartışılamaz. Olansi hava temizleyicileri, hava kalitesinin gelişmiş olmasını sağlamak ve hastalıkları ve hastalıkları azaltmak için içeri girdi. Bir oda için HEPA hava temizleyici veya UVC hava temizleyicisinin tam etkilerinin tadını çıkarması için aşağıdakiler dikkate alınmalıdır.

1. Düşük bir noktaya yerleştirmek

Genellikle, daha yüksek olanlara kıyasla daha düşük pozisyonlarda daha fazla kirletici var. Bu, filtreleme etkisi anlamına gelir.çin hava temizleyiciMakine düşük noktalara yerleştirildiğinde daha iyi elde edilir.


2. Koridora yerleştirme

Bir hava temizleyici satın alınmanın temel nedeni, havanın etkin bir şekilde temizlenmesini sağlamaktır. Daha büyük hanelerde, koridorlar içindeki bir hava temizleyici yerleştirmek için herhangi bir anlam ifade etmemektedir. Bu bir tıkanmaya neden olabilir ve insanların hane halkı içinde serbestçe hareket etmelerini zorlaştırabilir.


3. Duvarlara karşı yerleştirme

Makine yüklendiğinde, duvarlara yaslanmadığından emin olmak önemlidir. Hava hareketi için yeterli alan olmalıdır. Çıkış ve giriş asla gizlenmemelidir. Kırılgan nesneler asla yakın olmamalıdır. Bu, içinde sıvı olabilecek vazolar veya diğer nesneleri içerir.


4. Sigara içmek

Bir hane bir sigara içense, hava temizleyicisinin bir tezgah üzerine yerleştirilmesi gerekir. Bu, makinenin tüm duman parçacıklarını emmesini sağlar. Estetik değeri olan bir Çin hava temizleyici seçimi bir odanın güzelliğine ekler.


5. Zayıf hava sirkülasyonu

Çoğu durumda, havalandırmayı kolaylaştırmak için kapıları ve pencereleri açmak harika bir şeydir. Windows kapattıktan sonra hava temizleyicileri kullanıldığında, etki daha da iyidir. Pencereleri açmak, hava kirliliğini içeride azaltabilir. Bununla birlikte, bu dış havanın kalitesine bağlıdır. Bir evde, tüm alanların iyi hava sirkülasyonu yoktur. YerleştirilirkenHava temizleyicileri, Hava sirkülasyonunun o kadar iyi olmadığı yerleri seçmek önemlidir. Bu, zararlı gazları ve parçacıkları odadan çıkarmanıza yardımcı olabilir.


6. Aile Aktiviteleri

UVC hava temizleyicileri, HEPA hava temizleyicileri ve diğer türler, çoğu aile aktivitesinin yoğunlaştığı odalara yerleştirilmelidir. Bu alanlar arasında çalışma odaları ve oturma odaları bulunmaktadır. Bunlar bir günde en sık görülen alanlardır. Bu, aileleri korumak için hava arındırıcılarının yerleştirilmesi gerektiğidir. Uyurken, orada havayla uğraşmak için arındırıcılar yatak odasına yerleştirilmelidir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (80)

En iyi hava temizleyici üreticiyi bulmak ve en iyi ürünleri seçmek, günün sonunda daha iyi hava temizliği anlamına geldiği için harika bir şey olabilir. Hava kirliliği evin aracılığıyla mevcutsa, hava temizleyicisinin pozisyonu, her odayı kurtarmak için zaman zaman değiştirilebilir. Olansi Bütün evi yüklemek için en iyi yer hakkında daha fazla bilgi içinUV ışığı ile hava temizleyiciEn iyi faydalar için bir ziyaret ödeyebilirsinizOlansi ÇinNShttps://www.olansifr.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen