Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Ürünler » Hava temizleyici » Akıllı hava temizleyici » Olansi A4 Pro Masaüstü Taşınabilir Mini Hava Temizleyici UV Işığı ve H13 Hepa Filtresi ile Amazon Best Seller 110V Ve 220V Hava Temizleyici Çin Fabrikası ABD UL sertifikalı
Paylaş:

Olansi A4 Pro Masaüstü Taşınabilir Mini Hava Temizleyici UV Işığı ve H13 Hepa Filtresi ile Amazon Best Seller 110V Ve 220V Hava Temizleyici Çin Fabrikası ABD UL sertifikalı

Olansi A4 Pro Masaüstü Taşınabilir Mini Hava Temizleyici UV Işığı ve H13 Hepa Filtresi ile Amazon En Çok Satan 110V Ve 220V Hava Temizleyici Çin Fabrikası
Kullanılabilirlik Durumu:
Miktar:
Sor

  • Olansi A4 Pro Hava Temizleyici
  • Olansi
Ürün Açıklaması

Olansi A4 Pro Masaüstü Taşınabilir Mini Hava Temizleyici UV Işığı ve H13 Hepa Filtresi ile Amazon En Çok Satan 110V Ve 220V Hava Temizleyici Çin Fabrikası

Ürün ayrıntısı:

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (1)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (2)Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (3)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (4)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (5)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (6)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (7)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (8)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (9)Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (11)Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (10)

Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (12)Olansi A4 Pro Masaüstü Hava Temizleyici (13)

Olansi hava temizleyici sizi virüs ve bakterilerden korur

Doğru kullanıldığında, turuncu hava filtreleri, binalardaki veya küçük alanlardaki virüsler de dahil olmak üzere hava kirleticilerini azaltmaya yardımcı olabilir.İnsanları covid-19 istilasından korumak için hava temizleyici veya filtreleme tek başına yeterli değildir.

Olansi hava temizleyici, havadaki kirleticileri veya kirleticileri bunlar aracılığıyla filtrelemek için tasarlanmıştır.Hava temizleme ve filtreleme, virüs içeren partiküller de dahil olmak üzere havadaki kirleticilerin azaltılmasına yardımcı olur.Taşınabilir hava temizleyicileri (hava temizleyicileri olarak da bilinir), iç mekan konforunun (sıcaklık veya nem) etkilenmediği veya dış hava kirliliğinin şiddetli olduğu durumlarda özellikle yardımcı olabilir.

Olansi hava temizleyicinin çalışma prensibi ve çeşitleri

Olansi Hava temizleyici genellikle fan ve hava filtre sisteminden oluşur.Çalışma prensibi şudur: makinedeki fan (fan olarak da bilinir) iç havayı dolaştırır ve kirli hava, havayı temizleme ve arındırma amacına ulaşmak için makinedeki filtreden çeşitli kirleticileri giderir veya emer. .

Hava temizleyiciler genellikle duvara monte, asma, tavana monte ve zemine monte edilir;Hava temizleme teknolojisine göre, ayrılmıştır: HEPA hava temizleyici, aktif karbon hava temizleyici, elektronik hava temizleyici, ultraviyole hava temizleyici, temiz oda hava temizleyici, negatif iyon hava temizleyici, iyon hava temizleyici, ozon hava temizleyici, vb.

Olansi hava temizleyicisinin ana teknolojisi

Hava temizleyicide kullanıcılara temiz ve güvenli hava sunmasını sağlayan birçok farklı teknoloji ve ortam bulunmaktadır.Yaygın hava temizleme teknolojileri arasında HEPA yüksek verimli filtrasyon teknolojisi, fotoplazma teknolojisi, adsorpsiyon teknolojisi, negatif iyon teknolojisi, negatif oksijen iyonu teknolojisi, moleküler kompleksleme teknolojisi, titanyum dioksit fotokatalist teknolojisi, elektrostatik toz toplama teknolojisi, aktif oksijen teknolojisi, vb;Malzeme teknolojisi temel olarak şunları içerir: fotokatalist, aktif karbon, sentetik elyaf, HEPA verimli malzeme, negatif iyon üreteci vb. Mevcut hava temizleyicilerin çoğu kompozit tiptedir, yani çeşitli arıtma teknolojileri ve malzemeleri aynı anda kullanılmaktadır. .

HEPA filtre ekranı

Yüksek verimli partikül hava (HEPA), hava temizleyicide kullanılan en popüler teknolojidir ve aynı zamanda en kararlı ve yan etkisi olmayan fiziksel filtreleme yöntemidir.HEPA filtre süzgeci, %99,7 0,3 μm asılı partikülleri emebilir (0,3 μm filtrelenmesi en zor boyuttur), bu da solunan havayı daha taze ve temiz hale getirir.Genel olarak, HEPA filtresi kimyasal dumanı, bakterileri, toz parçacıklarını ve poleni emebilir.HEPA filtrenin avantajı etkili ve güvenli olmasıdır.Filtrasyon kapasitesi elektrostatik toz toplama teknolojisine göre daha yüksektir ancak zararlı gazları uzaklaştıramaz.

HEPA seviyesinin iyileştirilmesiyle (piyasada çoğunlukla H11 ~ H13), rüzgar direnci ne kadar yüksekse, gürültü de o kadar fazla olur.Lütfen belirli ortama göre ilgili filtre ekranını seçin (lütfen yoğun kirli ortamda H12 ve üzeri filtre ekranını kullanmayı deneyin).Ayrıca, zamanında değiştirilemeyen filtre süzgeci de bakteri üremesi için bir yuva haline gelmekte ve ikincil kirliliğe neden olmaktadır.Kullanıcılar, akıllı filtre yönetim teknolojisine sahip hava temizleyiciyi düzenli olarak kontrol etmeli veya kullanmalıdır;HEPA kullanan hava temizleyici iyi bir hava geçirmez tasarıma sahip olmalıdır, aksi takdirde hava filtre ekranının etrafından dolaşacak ve filtreleme etkisini kaybedecektir.

fotoplazma

Havadaki O2 ve H2O molekülleri, özel dalga boyu nanotüp ile ışınlanır ve yüksek oksidasyon fotoplazması ile plazma akımlarına ayrıştırılır.Çok sayıda elektronik bağ içeren bu fotoplazma akışları, organik molekülleri yok etme yeteneğine sahiptir.Havadaki uçucu formaldehit, toluen, VOC ve diğer gaz moleküllerini hızla nötralize edebilir ve bunları su ve karbondioksite ayrıştırabilirler, Teknolojinin kendisi başka hiçbir zararlı madde üretmeyecektir.Formaldehit moleküllerinin nötralize edilmesiyle oluşan su molekülleri, nanotüp üzerinden tekrar hareket etmeye devam edebilir ve kirleticiler böyle bir zincirleme reaksiyonla tamamen ayrıştırılabilir.

fotokatalist

Ultraviyole ışık altında fotokatalizör birçok zararlı gazı parçalayabilir ve dezenfekte edebilir.

Aktif karbon filtresi

Aktif karbon filtre ekranı, koku giderme ve zararlı gazların emilmesi üzerinde önemli etkiye sahiptir;Ancak asılı partikülleri filtrelemek için HEPA ve diğer filtre çeşitlerini kullanmak gerekir.Avantajı güvenli ve etkilidir, dezavantajı ise yüksek değiştirme maliyetidir.
Antiviral/antibakteriyel solunum filtreleri

Virüs ve bakterilerin çapraz bulaşmasını önlemek için en etkili, güvenli ve uygun fiyatlı çözüm

Antiviral ve antibakteriyel solunum filtreleri, çapraz kontaminasyonun önlenmesini sağlamak için basit bir yol sağlar, böylece sistem performansını etkilemeden hasta ve operatör güvenliğini sağlar.

Akciğer fonksiyon ve metabolizma testlerinde filtrelerin kullanılması ayrıca havadaki aerosol damlacıklarının difüzyonunu azaltabilir ve test sırasında zorlu ekspiratuar ve hiperventilasyondan kaynaklanan çevre kirliliğini azaltabilir.Aerosol difüzyonunu önlemek, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını azaltmanın anahtarıdır.

UVC hava temizleyici/UV-C hafif hava temizleyici

Bu bir tesadüf değildir, çünkü HEPA hava filtresi kaliteli hava temizlemenin temelidir.Ultraviyole ışık, genellikle hava temizlemede kullanılan üç tür ultraviyole ışıktan biridir.Bu görünmez ışık, doğru kullanıldığında bakterileri, küfleri ve hatta bazı durumlarda bakteri ve virüsleri güvenli bir şekilde öldürebilir.

Olansi, küf sporlarını, poleni, tozu ve kokuyu azaltmak için kullanılabilen endüstri lideri bir hava temizleyiciye sahiptir.Doğru hava temizleyiciyi seçme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin;Özel ihtiyaçlarınıza göre doğru ürünleri seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yatak odasından iş ofisine kadar hepimiz, herkes için sağlıklı bir alan yaratmak için doğru hava temizleyicisine sahibiz!

Olansi hava temizleyicisinin etkinliği

Olansi Hava temizleyici, hava dışarıdan verilmedikçe artan karbondioksit konsantrasyonu sorununu çözemez.Bazı modeller, dış havayı doğrudan odaya filtrelemek için pencereye sabitlenmiştir.Hava temizleyici, ikinci el duman üzerinde zayıf etkiye sahiptir ve ikinci el dumanın zararını yavaşlatmak için havalandırma kapasitesi son derece yüksektir ve filtre ekranının tüketim hızı son derece hızlıdır, bu nedenle güçlü bir egzoz kullanmak daha iyidir ikinci el dumanı odadan çıkarmak için vantilatör (bu nedenle makul bir sigara içmeyi önleme yasası, iç mekanlarda ve kapı ve pencerelerden belirli bir mesafede sigara içmenin tamamen yasaklanmasını gerektirir);Tıpkı mutfağın duman hasarını azaltmak için davlumbaz kullanılması gibi.Aynı şekilde altın kağıdın neden olduğu kirlilik için de uygundur.


Olansi Healthcare Co., Ltd Hakkında


Olansi Healthcare Co., Ltd Guangzhou, Çin'de bulunmaktadır.

Olansi şirketi profesyonel bir hava temizleyici OEM üreticisidir, ürünler şunları içerir:çin hava temizleyici, ev hava temizleyici, hepa hava temizleyici, negatif iyon hava temizleyici, iyonlaştırıcı hava temizleyici, pm2.5 hava temizleyici, araba hava temizleyici, oda hava temizleyici, akıllı hava temizleyici vb.

Olansi, 10 yılı aşkın süredir, ev tipi hava temizleme, su arıtma cihazları, hidrojen açısından zengin su makinesi, nemlendirici ve güzellik sağlıklı bakım ürünlerinin sağlık ve çevre koruma ekipmanlarının araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve satışına odaklanmaktadır.

Olansi Healthcare Co., Ltd, Çin'deki en büyük merkezi klima şirketidir ve birçok konut, kurumsal ve ticari müşterinin klima ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Kurumsal, endüstriyel ve devlet kuruluşları dahil olmak üzere kurumsal ve ticari pazarlara ve hatta showroomlar, restoranlar, butikler, alışveriş merkezleri ve bankalar gibi ticari kuruluşlara odaklanır.


İLETİŞİM:

Şirket: Olansi Healthcare Co., Ltd

Ekle: Buidling 1, Haiyi Caddesi No.1, Lanhe Kasabası, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin

Tel: 86-15915736889

İlgili Kişi: Daniel Yuan

E-posta:daniel@olansgz.com

Ağ:https://www.olansichina.com/

Önceki: 
Sonraki: 

İlgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen