Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » Tayland hava temizleyicileri ve bunların önemi Yıkanabilir ön filtre

Tayland hava temizleyicileri ve bunların önemi Yıkanabilir ön filtre

Görüntüleme sayısı:6     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üretici     Gönderildi: 2021-11-01      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Tayland hava temizleyicileri ve bunların önemi Yıkanabilir ön filtre

Tayland hava temizleyicileri ve bunların önemi Yıkanabilir ön filtre

Hava temizleyicileriGünümüz dünyasında önemlidir ve piyasada mevcut pek çok seçenek vardır.


İdeal hava temizleyici bulmak her zaman kolay değildir ve yaklaşık olarak aynı çok yanlış anlama vardır. Birçok kişi tamamen hava temizleyicileri anlamıyorum. çoğu insan anlayamıyor Bir kısım ön filtrelerin önemidir.


Ön filtreler çoğu hava temizleyicileri ilk aşamasında içinde bulunurlar. Farklı form ve türde gelir ve her marka kendi gözenek filtresi vardır. Ön filtre genellikle hiçbir şey filtreler. Ön filtreler temel amacı hızla kontamine olmaktan HEPA filtreleri korumak ve dolayısıyla ömrünü uzatmak etmektir.

Olansi hava temizleyici tedarikçi (13)

Tayland hava temizleyicileri Yıkanabilir ön filtre

Ön filtreler hava temizleyicileri önemli bir parçasıdır ve bu büyük partikülleri yakalar. Bu birincil filtre korunmaktadır nasıl. Bu toz, halı saç ve hayvan tüyü gibi büyük partikülleri toplamak için bir ön filtre çok yararlıdır. Bu HEPA filtrelerin ömrünü uzatır.


HEPA filtreleri de daha büyük partikülleri tutma yeteneğine sahip olduğuna dikkat etmek önemlidir. Ancak bu, yapmak çıkarkenHEPA hava temizleyicioldukça hızlı kirlenir ve yerinde ön filtreleri ile olacak olandan genellikle filtreleri değiştirmek için bir ihtiyaç olabilir. Bir ön filtre çok daha kolay korumak ve temiz. Bu araçlar daha tasarruf ve gerek sık sık yedek filtreleri alır.


Bazı ön filtreler karbon filtresi ve HEPA filtre bağlanmıştır. Bu tür filtreler yıkanabilir. Bu, çoğu 3-in-1 filtrelerle doğrudur. Diğer filtreler ayrı ayrı gelir ve onlar etkili temizlemek için çok özel prosedürler gerektirir.


Yeterlik

Bir ön-filtre verimi, bir HEPA filtresi ile karşılaştırılamaz. ön filtre verimliliği genellikle% 20-70 arasındadır. MERB değerlendirmesi genellikle 1-8 arasındadır. Bu demektir ki ön filtreler boyutu 2 ila 10 mikron arasında olan partiküller tutabilir.


Ön filtre Tayland hava temizleyicileri için büyük bir katkı olduğunu ve evcil öfke duymakta odalarda büyük olabilir. Hayvan saç kirliliğini azaltmak Bu filtrelerin, tarafından esir aldığında.

Orada dezavantajları ön filtreleri ile ilişkilidir?

Bazı cihazlarda, bir ön filtre kullanılarak bir dezavantaj olarak görülmektedir. Bu en başta yeterli hava akımını yok zayıf cihazın durumunda olduğunu. Bu durumda, hava filtresi genellikle bir karbon filtresi ile bir araya getirilmektedir.


Ön filtreleme kullanmak da motor gürültüsünü artırma potansiyeline sahiptir. Bu, deliklerde tıkalı hava girişinden kaynaklanabilir. Motor vızıltılmaya ve ses çıkarmaya başladığında, havanın yeterli olmadığı anlamına gelir. Ön filtreler daha güçlü modellerde kullanıldığında performansta büyük bir fark vardır.


Farklı ön filtreler vardır. Farklı yapılarda gelirler ve farklı malzemeler kullanılarak yapılırlar. Malzeme seçimi genellikle hava temizleyici üreticisine bağlıdır.

Olansi hava temizleyici tedarikçiler (3)

Olansi hava temizleyicileri akılda çok özel şeylerle yaratılmıştır. Bu nedenle, çok verimli ve güvenilir olmaları içindir. Olansi, HEPA hava temizleyicileri ve UVC hava temizleyicileri, diğerleri arasında. Yıkanabilir ön filtre hakkında daha fazla bilgi içinTayland hava temizleyicilerive onların önemi, ziyaretinizi ödeyebilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansith.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen