Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Olansi HEPA filtre yatak odası hava temizleyicileri boyunca devam etmeli mi?

Olansi HEPA filtre yatak odası hava temizleyicileri boyunca devam etmeli mi?

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-04      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Olansi HEPA filtre yatak odası hava temizleyicileri boyunca devam etmeli mi?

Olansi HEPA filtre yatak odası hava temizleyicileri boyunca devam etmeli mi?

Herkes, sağlıklı bir yaşam ortamının ne yaptığını daha fazla biliyor. Ayrıca yaşam standartları ile ilişkili büyük bir gelişme vardır ve işler daha önce olduğu gibi olduklarından değişmiştir. Bu artışını gördüHava temizleyicileriiç mekan ayarlarında kullanılır. Aileler, iç mekan bölgeleri için hava temizleyicilerinin kullanımını artırıyorlar.


Çin hava temizleyicilerinin popülaritesi, nasıl kullanıldığına dair birçok soruya ve çalışmaları için çalışmaları için her zaman kalmaları gerektiği konusunda birçok soruya yol açmıştır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (78)

PM2.5 Hava temizleyicileri iç mekanlarda toz ve alerjenler ile ilgilenmektedir. Varev hava temizleyicileriBu sterilizasyon için özel fonksiyonlarla birlikte gelir ve özellikle evdeki bazı belirli kirleticilerle mücadele etmeyi hedefleyen bazıları vardır. Çin hava temizleyicilerinin, havanın en iyi durumda olmasını sağlamak için gündüz ve gece boyunca çalıştırılacağına inanan bazı insanlar var.


Aynı nefeste, HEPA hava temizleyicilerini tamamen atıklar boyunca terk etmeyi hissedenler, filtrenin enerji ve tüketimini çok hızlı. Bu, yüksek değiştirme maliyetlerine yol açar, insanların başa çıkmaya istekli olamayacağı ekonomik bir yük oluşturur.


Hava temizleyici her zaman üzerinde kalmayabilir, çünkü:

1.Hava temizleyicileri kapalı alanlarda kullanılır.Ana ilke iç doygunluğun iyileştirilmesi ve içindeki havayı temizler.Olansi hava temizleyicileriHavayı eminiz, filtreleyin ve arındırın ve arıtılmış havanın dışarı çıkmasına izin verin. Bu, zararlı maddeleri azaltır ve tuhaf kokularla ilgilenir. Bu havayı iyileştirir. Hava akımı iç mekan için kapalıdır. Arıtma uzun süre yapıldığında, bir oda içindeki karbondioksit konsantrasyonu artmıştır ve bayat hava sağlık için iyi değildir. Bir noktada, açık havanın içeriğini havalandırmak ve izin vermek önemlidir. Kapıların ve pencerelerin açık kalması ne kadar süredir çevreleyen hava kalitesine bağlıdır.


2.Bir odayı havalandırırken, negatif iyon hava temizleyici maksimum için çalışmaz ve kapatmak daha iyidir.Böyle bir zamanda, hava değişimi açık, kapalı ve daha sonra açıktır. Dış hava taze olduğunda havalandırılarak, evin içinde pozitif bir basınç türü oluşturulur. Kirli hava ve karbondioksit ile doymuş hava odadan çıkıyor ve temiz hava tanıtıldı. Kapılar ve pencereler kapandıktan sonra, masaüstü hava temizleyici veya evin etrafında kullanılan herhangi bir temizleyici türü yeniden başlatılabilir ve tam efektin tadını çıkarabilir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (39)

Olansi hava temizleyicileri, yüksek kaliteleri ve evlerde başarılmalarına yardımcı oldukları sonuçlar nedeniyle çok popülerdir. Olansi, Çin hava temizliği büyük bir üreticisidir. Şirket ile ilgileniyormasaüstü hava temizleyicileri, PM2.5, UVC ve HEPA hava temizleyicileri. Şirket, insan sağlığını geçmişte imkansız görünebilecek şekilde geliştirmek için insan sağlığını geliştirmek için en iyi ev hava temizleyicilerinden bazılarını yaratma konusunda uzmanlığa ve teknolojik kapasiteye sahiptir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen