Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Negatif iyon hava temizleyici fonksiyonu ve hava temizleyicilerin olumsuz yan etkileri hakkında bilgi edinmek için temel şeyler

Negatif iyon hava temizleyici fonksiyonu ve hava temizleyicilerin olumsuz yan etkileri hakkında bilgi edinmek için temel şeyler

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-11      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Negatif iyon hava temizleyici fonksiyonu ve hava temizleyicilerin olumsuz yan etkileri hakkında bilgi edinmek için temel şeyler

Negatif iyon hava temizleyici fonksiyonu ve hava temizleyicilerin olumsuz yan etkileri hakkında bilgi edinmek için temel şeyler

Çin hava temizleyicileriBugün hava kirliliği nedeniyle havayı temizlemesi gereken kadar popüler. Kapalı hava kirliliği, özellikle uzun süre devam ettiğinde sağlık üzerinde olumsuz etkileri olabilir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (34)

Polyester gibi yıkanabilir lifleri taşıdıkları için çok sayıda posta siparişi, internet işletmesi, zincir mağazası ve mağazalar bulunmaktadır. Çoğu durumda, bunlar düşük döviz kuru olan masaüstü hava temizleyicileridir. Bu döviz kuru, küçük odalarda bile havayı temizlemek için yeterli değildir.

Çoğu durumda, yıkanabilir lifler kir ile tıkanır ve kısa sürelerde bile temizlenmesi zordur. Çoğu insan, düşük kaliteleri nedeniyle bu tür hava temizleyicileriyle ilgili sorunları bulur.


Negatif iyon hava temizleyicileri

Ev hava temizleyicileriBu kategoride, kokuları, sigara ve puro dumanını çıkarmak için mükemmeldir. Ozon iyonlaştırıcıları alerjenleri temizlemez ve HEPA hava temizleyicileri gibi tozlar. Bu kategorideki arıtma temizleme işleminde iki adımdan yararlanır,


Ozon temizleyicileri işin yapılması için oksidasyonu kullanır. Ozon, doğal olarak meydana gelen ve oksijen molekülleri yıldırım tarafından kesildiğinde doğadan kaynaklanan bir gazdır. İyonizer arıtiteleri, elektriksel olarak şarj edilen bir ozon plakasına hava geçirerek çalışır. Bu akım daha sonra oksijenden geçer ve ozona girer. Ozon Ionizer, ozon olan temiz fırtınalı bir koku üretir.


Bu ozon daha sonra koku hücresel yapısına nüfuz eder. Ayrıca, duvarları parçalayan mantar ve bakterilere nüfuz eder. Bu, kirleticilerin oksidasyonuna yol açar ve bunlar büyük seviyelere düşürülür.


İğne iyonizasyonu, en yaygın iyonizasyon şeklidir ve partiküllerin negatif iyonlarla doldurulur. Negatif iyonlar daha sonra hayvan dander, toz-akar alerjenleri, polen, toz ve duman gibi havadaki parçacıklara ekler. Bu olduğunda, parçacıklar havadan yere bırakmak zorunda kalırlar ve daha sonra vakumlanabilirler.


İğne iyonlaştırıcıları 5 ila 7 ft'lik bir alanı kaplar.

Radyo Ionizer, ikinci ionizer tipidir. Bu, yeni teknolojileri kullanan ancak İğne iyonlaşmasına benzer ilkeleri kullanan bir teknolojidir. Radyo Ionizer'ın güvenli ve özel radyo dalgası. Bu, farklı yönlerde duvarlardan yaklaşık 50 ft. Radyo iyonizasyonu, çevredeki alanlarda ve odalardaki havadaki parçacıkları damlar. Tek bir birimin evleri kapsayması mümkündür.


En iyi ev havası temizleyicilerini seçmek her zaman harika bir fikirdir. En iyisi ile, kokular ve dumanla uğraşmak mümkün olur. Ayrıca yiyecek kokuları, vücut kokuları ve evcil hayvan kokusuyla başa çıkmanıza yardımcı olabilirler.


En iyi Olansi hava temizleyicilerini alırken, aklınızda bulunması gereken farklı şeyler var. Örneğin, bir Ozon seçeneği, astım gibi solunum sorunları ile uğraşan herkes için iyi bir seçim değildir. Ozon, özellikle ozon seviyesi iyi ayarlanmadığında, mukus membranlarını ve akciğerleri tahriş edebilir ve yüksek kalır. Yüksek kaliteli negatif iyon hava temizleyicileri seçmek, eve büyük avantajlar getirebilir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (11)

HEPA hava temizleyici, toz, astım ve alerjiler için en iyi hava temizleyici ararken en iyisidir. Bu, evdeki farklı elemanları kontrol etmek için uzun bir yol kat edebilir. Negatif iyon hava temizleyici fonksiyonu ve olumsuz yan etkileri hakkında daha fazla bilgi içinHava temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansimy.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen