Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Hava kalitesi testlerini yapmak ve kirleticileri ortadan kaldırmak için OLANSI hava temizleyicilerini kullanarak görünmez nedenler

Hava kalitesi testlerini yapmak ve kirleticileri ortadan kaldırmak için OLANSI hava temizleyicilerini kullanarak görünmez nedenler

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-07      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Hava kalitesi testlerini yapmak ve kirleticileri ortadan kaldırmak için OLANSI hava temizleyicilerini kullanarak görünmez nedenler

Hava kalitesi testler ve kirleticileri ortadan kaldırmak için Olansi hava temizleyicileri kullanmak için Görünmez Nedenleri

Hava kalitesi testleri ev içinde havanın gerçek kalitesini anlamanın tek yolu vardır. BirazHava temizleyicileriKaliteli monitörler ile birlikte gelir. Bunlar güvenli ve bunlar ev sahibi bir ev vardır koku türüne dayalı varsayımlarda bulunmak yerine teneffüs edilir havayı anlamasına yardımcı olur.

Olansi çin hava temizleyici fabrika (5)

Hava kalitesi izleme yapılmalı neden bu kadar çok iyi nedenleri vardır. Hava görülemez ve bu nedenle kalite kolaylıkla tespit edilemeyen. Orada yok kokusu tehlikeli kirleticiler, ancak sağlık üzerindeki etkileri çok ciddidir.


Test için nedenleri

1. VOC veya uçucu organik bileşikler

Bu evlerde bulunabilir tehlikeli bileşiklerdir. Bir duvar boyalı sonra bileşikler yaygındır, yeni halı yüklü veya yeni şeyler evine eklendi ve garip kokular vardır.

Yeni mobilya akciğerler üzerinde hasta etkileri olabilir. VOC genellikle zamanla uzağa gider, ama hayır alabilir ne kadar belirleyici ve güvenli olduğunda yoktur. Bir hava kalitesi testi yardımcı olabilir. Kanserojen formaldehit en tehlikeli olur ve bu yanmış gıda, kumaş, gaz, tütün dumanı, ve ahşap gibi bir çok bileşenler bulunur. Uzun süre aynı maruz kalmak sağlık sorunları yol açar.

2. Karbon monoksit

Bu gaz görünmez ve kokusuzdur ve her yıl dünya çapında birçok insanı öldürür. Bu gelişmiş ülkelerde bile gerçek bir gerçektir. Karbon monoksit mühürlü oda içinde olabilir açık bir yangın sonucu gelir. Oksijen yakıcı ve açık ateş mevcut olması havaya salınır gelen Karbon monoksit sonuçları. Bu gazın seviyesi yükseldiğinde, çok ölümcül olabilir. Kurban oksijen hızlıca almazsa o ölümle sonuçlanan uykuya neden olduğundan, bu gazın bir sessiz bir katil. Bir karbon monoksit monitörü Böyle bir durumda bir ferahlık sunabilir.

3. Asbest

Bu malzeme güvenli değildir. Ancak, hala materyalleri olan bazı eski evler vardır ve bunlar sağlık için tehlikeli olabilir. Asbest lifleri kanser gibi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu asbest Modern evlerde kullanılmamaktadır nedeni budur. Havadan asbest ciddi bir sağlık sorunu olduğunu ve bir hava dedektörü varlığını tespit edebilir.


hava test yapılmalıdır neden diğer görünmeyen nedenler şunlardır:

• Radon gazı

• Küf sporları

• Tarım ilacı

En iyisiOlansi hava temizleyiciEn sorunlarla mücadele yardımcı olabilir. Uygun çin hava temizleyici almadan önce eldeki sorunu tanımlamak önemlidir. Olansi tür diğer seçenekler arasında UVC hava temizleyicileri ve HEPA hava temizleyicileri gibi temizleyicileri yapar. Bu artık bir on yıl içinde piyasada olmuştur bir hava temizleyici üreticisidir.

Olansi hava temizleyici tedarikçi (17)

Bir hava temizleyici fabrikası, havada bulunan kirlilik türünü kullanabilen cihazlar oluşturmalı. Havayı test ederek, bu tanımlama çok daha kolay hale gelir, bu, bir bireyin ihtiyaçlarıyla eşleşen ve her zaman hava kalitesini koruyan bir cihazı seçmesine izin verir. Hava kalitesi testlerini yapmak için görünmez nedenler hakkında ve OLANSI Hava Temizleyicileri Kullanma Kirletici maddeler, ziyaretinizi ödeyebilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/air-purifier-factory.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen