Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » H14 gerçek HEPA hava temizleyicilerini anlama ve neden ev hava temizliği için harika oldukları

H14 gerçek HEPA hava temizleyicilerini anlama ve neden ev hava temizliği için harika oldukları

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2022-01-24      Kaynak:https://www.olansichina.com/

H14 gerçek HEPA hava temizleyicilerini anlama ve neden ev hava temizliği için harika oldukları

H14 gerçek HEPA hava temizleyicilerini anlama ve neden ev hava temizliği için harika oldukları

H14 Gerçek HEPA filtreleri hava filtrelemesi için en iyisidir ve bugün mevcut olan en gelişmiş teknolojidir. Gerçek HEPA filtreleri, ev içinde büyük bir fark yaratabilir ve havayı harika bir şekilde temizleyebilirler.


HEPA filtreleri, örneğin cihazlarda çok popülerdir.Hava temizleyicileri. En yüksek saflaştırma seviyesinin elde edildiğinden emin olmak için kullanılırlar. Ayrıca, filtrelenecek havaya veya havayı filtreleyenlere ihtiyaç duyan farklı araçlarda da kullanılabilirler.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (3)

HEPA'nın anlamı

HEPA, yüksek verimli partikül havası için bir kısaltmadır. Bu tür hava filtresi, filtreleme söz konusu olduğunda en iyi verimlilik standartlarını desteklemektedir. HEPA olarak ürünleri etiketleyen çok fazla hava temizleyici üreticisi olduğunun farkında olmaya yardımcı olur. Bununla birlikte, HEPA tarzı, HEPA tipi, HEPA gibi veya sadece HEPA olarak etiketlenmiş ürünler ile büyük bir fark vardır. Başka bir ortak olan, 99percent HEPA etiketidir. Bazı üreticiler filtrelerini HEPA olarak terim, ancak test edilmediler.


İyi bir Çin hava temizleyici şirketi seçmek, günün sonundaki en iyi cihazla sonuçlanabilecek tek yoldur. Olansi gibi markalar True HEPA filtreleri kullanıyor ve onları bu kadar üstün yapan şey bu. Tüm hava temizleyici fabrikaları en iyi kalitede cihazları yapmaz.


Menşei

HEPA filtreleri ilk İkinci Dünya Savaşı sırasında Almanlar tarafından kullanıldı. Filtreler, Alman gaz maskelerinde kullanılmıştır ve aynı kitlesel üretim daha sonra başladı. Doğru HEPA filtreleri, aynı şeyin tescili ve ticarileştirilmesinden önce radyoaktif maddeleri ele almak için kullanılmıştır.


Onlar nasıl çalışır

HEPA filtreleri filtrasyon cihazlarına giren her türlü partiketi yakalayarak çalışır. Cihazların çoğu havada emmek için fan kullanır ve sonra serbest bırakılmadan önce filtreleyin. Parçacıklar sisteme girdiğinde, filtre onları yakalar ve havaya geri dönmelerini önler. En iyi filtreler, havadaki parçacıkların çoğunu 0,3 mikron boyutuna kadar yakalayabilir.


Parçacıklar, içine girdikten sonra farklı şekillerde yakalanır.HEPA hava temizleyici. Bunlar doğrudan etki içerir. Bu, parçacıkların filtreye çarptığı yerdir ve orada yapışırlar.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (76)

Diğer yolu eleme. Bu, bir parçacık filtredeki boşluklardan biraz daha büyük olduğunda olur ve sıkışıp kalırlar. Anlama, küçük parçacıkların bir filtreden geçebileceği, ancak daha sonra yan tarafta sıkışıp kaldığı diğer bir yoldur.


Difüzyon, küçük parçacıkların sıkışıp kalmasının diğer yoludur. Bazı parçacıklar ultra ince ve ışıktır. Bunlar çok hızlı hareket eder, ancak arıtıcıya ulaştıklarında sıkışıp kalırlar.


Çin hava temizleyicileri tüm şekil ve boyutlarda gelir. Olansi, on yıldan fazla bir süredir en iyi temizleyicilerden bazılarını yaratıyor. Olansi hava temizleyicileri test edildi ve farklı ortamlarda denediler ve oldukça iyi çalışıyorlar. Hava temizleyici fabrikası, piyasada mevcut olan en işlevsel ve güvenilir bir şekilde verimli temizleyicilerin bazılarını oluşturmak için en son teknolojiyi kullanır. Daha fazla bilgi içinH14 Gerçek Hepa Hava TemizleyicileriVe neden ev hava temizliği için harika oldukları için, ziyaret edebilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/daha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen