Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Daire için En İyi Taşınabilir Hava Temizleme ile Tekerlekler Ve Nemlendirici Yorumlar

Daire için En İyi Taşınabilir Hava Temizleme ile Tekerlekler Ve Nemlendirici Yorumlar

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üretici     Gönderildi: 2022-03-14      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Daire için En İyi Taşınabilir Hava Temizleme ile Tekerlekler Ve Nemlendirici Yorumlar

Daire için En İyi Taşınabilir Hava Temizleme ile Tekerlekler Ve Nemlendirici Yorumlar

Birçok kişi bunu kullanıma mümkündür bilmediklerini keşfedilmiştirnemlendiricileri ile hava temizleyicileribir arada. Hatta bazıları inanmak benzer fonksiyonlar dışında hem taşıma söyledi. Bu hiçbir şekilde doğru değildir. Eğer nemlendirici kötü bir fikir olmayacaktır olan bir hava temizleyici kullanarak, evinizdeki hava kirliliği sorununu mücadele konusunda ciddi iseniz. nedenlerinden biri sizin ev içi hava etrafında 2-3 kat daha fazla kirlenmiş ve açık havaya kıyasla kirlenmiş olmasıdır.

Olansi Hava Temizleyici Tedarikçi (9)

Bu ısı sezonu boyunca pencereleri açmak için herhangi bir anlam ifade etmez. Hatta kış mevsiminde, sen nem çok düşük seviyelere yaşama olasılığı vardır. Hiç ağız kuruluğu, cilt ve gözleri gibi sorunlarla uyandı mı? Bu düşük nem seviyelerinin işaretlerdir. Ayrıca nemlendirici olarak hizmet edebilir bir hava temizleyici ihtiyaç neden sebebini görebilir mi?


Bu yazının ana amacı nemlendirici değerlendirme ile en iyi hava temizleyici ortaya koymaktır. onlar alıcılar olumlu değerlendirmeleri kazandık çünkü bu cihazlar en iyi olarak bilinir. Tek yapmanız gereken tek şey onların özelliklerin her biri geçmesi ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir seçmektir.


Keskin Plasmacluster KC-850UH

Bu yıl içinde son kullanıcılardan olumlu eleştiriler çok kazanmak başarmış bir prim cihazdır. o da nemlendiricilerin ile gelen hava temizleyicileri söz konusu olduğunda, bu tüm kutuları keneler. Başka bir deyişle, sadece ev veya ofiste hava kalitesini iyileştirmez. Ayrıca, etkili seviyelerini nem artırabilir. Bu araçlar artık cilt tahriş, boğaz kuruluğu ve diğerleri gibi sorunları muzdarip zorunda kalacaktır. yeni nesil nemlendirici, bu sorunların hepsi tamamen varolmayan olacaktır.


Cihaz filtrasyon 4 aşamalarını sahip olduğunu işaret etmek dikkat çekicidir. Bu iyon filtre kümesi ön-filtre, aktif karbon, HEPA filtre ve plazma. Keskin Plasmacluster KC-850UH nedeniyle etkili bir mantar, bakteri ve virüsler kurtulmak için test edilmiştir plazma küme iyon filtre diğer cihazlar arasında durdu. Bu Epidermidis bakteri Staphylococcus Aspergillus niger kalıp, Penicillium, E-coli, ve MS-2 virüs olabilir.


Aşağıda bazı özellikleri şunlardır

• Onun nemlendirici filtre yıkanabilir ve 5years etrafında sürebilir

• Su haznesi 0.96gallon olduğunu

• Yaklaşık% 40 için nem düzeylerini artırabilir

• Bu test edilmiş ve güvenli olduğu onaylanmıştır


Venta LW25 Airwasher

Bu, diğerleri arasında sözü edilen hak başka bir 2-in-1 cihazdır. Bu ürünle ilgili bir şey onun nemlendirici işlevi süper olmasıdır. Aynı kutu da sizin uzayda havayı arındırır nasıl söylenebilir. Gerçek konfor bahsedersek, bu böyle birinci elden tecrübe yardım edebilecek tek cihazdır. Bu her parkta tam bir yürüyüş işler yapan son derece güçlü airwasher ile birlikte gelir. Bu döndürme eğiliminde olan bir disk yığını vardır. Bu sayede su hayvan tüyü, duman, toz, ve diğerleri gibi kirleticileri yıkamak için gidiyor. Sonuçta, hava arıtma çok etkili olmasıdır.


Muhtemelen hala nasıl bu cihaz işlevlerini anlamıyorum. Örneğin, en çok hava temizleyicileri ve nemlendirme cihazları yukarıdaki kirletici kurtulmak için HEPA filtre teknolojisini kullanan biliyor olmalıydı. Ancak, Venta LW25 Airwasher herhangi HEPA filtresi kullanmaz. Bunun yerine, onun airwasher böyle sorunu halleder.


Bu cihazın bazı özellikleri şunlardır

• Bu% 60'a kadar tarafından size havayı nemlendirmek için

• Bir alan için iyi çalışan 400sqft kadar önlemler

• Minimum gürültü seviyesi ve güç tüketimi

• Hiçbir filtre böylece size uzun vadede değiştirme ve bakım maliyetinden tasarruf gerekli olan


Dyson Saf PH01

Herkes hava temizleme cihazlarına o işi geldiğinde, Dyson iyi şirketlerden biri olduğunu bilir. Ancak, çok az insan onun Dyson Saf PH01 farkındadır. Bu hava saflaştırılmış ve nemlendirilecektir sağlamak için yardımcı olan bir devrimci 2-in-1 cihazdır. 1-galon ile, senin hava en az% 40'a kadar nemlendirilmiş olması güce sahiptir. Onun 360 cam filtre sektöründe en iyilerinden biridir. Eğer bu cihaz çoğu insan farkında değildir başka güçlü özelliği vardır biliyor musunuz?

Bu yaz boyunca bir fan olarak kullanılabilir olması. Kesinlikle biridirnemlendirici ile hava temizleyicipozitif ve teşvik vardır yorumlar. Bu sınırlama olmaksızın her mevsim için kullanılabilecek mükemmel bir cihaz yapar. soğutma fanı gelişmiş ve sofistike ile, artık ısı ile mücadeleye sahip olacaktır. Bu sizin ev artık ne olursa olsun sezon temiz hava kısa olacağı anlamına gelir. Aşağıda bazı özellikleri vardır.


• Onun tek galonluk su deposu hem mutfak, odalar ve ofislerde kullanılabilecek

• Bu hava temizleme çok etkilidir - ön filtre, aktif karbon filtresi ve HEPA filtre

• Bu yüksek kaliteli malzeme ile inşa edilmiştir

• Kompakt ve üstün tasarım


Olansi K08D

Olansi K08D iyi arasında kayda değer başka bir cihazdır. Bu birnemlendirici ile hava temizleyiciyorumlar. Beklentilerin ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılama dışında, piyasadaki en uygun fiyatlardan biri olduğu kanıtlanmıştır. Çok para tasarrufu ve hala rahatça yaşamak hayal edin. Örneğin, evinizin etrafındaki nem seviyelerini önemli ölçüde artırabilir. Böylece nemlendirilmiş cilde, kolay solunum ve yorgunluğun ortadan kaldırılmasına neden olacaktır. Olansi K08D, her modern 2-in-1 hava temizleme ve nemlendirici cihazdan beklenenleri yeniden tanımlamayı başardı.


Hava temizleyici özellikleri de hakkında konuşmaya değer. İkinci el duman, vocs, koku, formaldehit ayrıştırma, bakteri, virüslerden ve diğer birçok kirleticiden kurtulabilirler. Bu cihazın hava kalitenizi izlemenin bir yolu vardır. Dahili sensörü ile mümkündür.


Özelliklerinden bazıları şunlardır:

• Filtreleme işlemi soğuk katalizör filtresinden, antibakteriyel filtre, petek aktif karbon filtresi, yüksek verimli HEPA filtresi oluşur.

• Ultrasonik viraviolet nemlendirme teknolojisi ile inşa edilmiştir.

• Minimum güç tüketimi ve gürültü üretimi

• Negatif iyon üretir

• Hava kalitesini göstermek için bir LED gösterge paneli vardır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (61)

Çözüm

Yukarıdaki seçenekler, pozitif olan nemlendirici incelemelerle hava temizleyici satın alma söz konusu olduğunda seçebileceğiniz en iyi cihazlardır. Test edilir ve beklendiği gibi teslim edilirler. Bu nedenle, hiçbirini seçerek para için iyi bir değer elde edersiniz.tekerlekli en iyi taşınabilir hava temizleyicive apartman dairesi için nemlendirici yorumlar, ziyaret edebilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/what-is-the-best-large-room-home-air-purifier-in-canada-market-in-2021-and-2022.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen