Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Çin Hepa Hava Temizleyicileri Satın Alırken Akılda Olmak İçin İpuçları ve Tuzaklar

Çin Hepa Hava Temizleyicileri Satın Alırken Akılda Olmak İçin İpuçları ve Tuzaklar

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-02      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Çin Hepa Hava Temizleyicileri Satın Alırken Akılda Olmak İçin İpuçları ve Tuzaklar

Çin Hepa Hava Temizleyicileri Satın Alırken Akılda Olmak İçin İpuçları ve Tuzaklar

Satın alma fikriçin hava temizleyiciBirçok insanın isteyerek alması değil. Bunun nedeni, yıllar içinde ışığa duyduğu çok fazla fikir ve konu var. Hava temizleyicilerinin kullanımını çevreleyen birçok yanlış anlamda bile, piyasada iyi çalışmaya meyilli olan bazı oldukça iyi işlemler var. Olansi hava temizleyicileri, piyasaya sürülebilen en iyi Çin hava temizleyicilerinden bazılarıdır. Marka, çok saygın bir kişidir ve evin içindeki çevreyi pozitif olarak değiştirebilir.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (16)

Tuzak

HEPA hava temizleyicileri standartlar açısından en yüksek filtre teknolojisine sahiptir. Bu kategorideki geleneksel filtreler, hava içinde 99.7 civarında kirletici maddeleri yakalayabilen milyonlarca liflere sahiptir. Bu, özellikle yaklaşık 0.3 mikron ve üstü olanlardır. Bu filtreleme oranı oldukça yüksektir ve orijinal bir filtre kullanıldığında elde edilebilir.


Bir HEPA filtresi seçerken, temel HEPA teknolojisi veya HEPA benzeri filtreler olarak belirtilmediğinden emin olun. Gerçek filtreyi en iyi arıtma seviyesi için kullanan temizleyicileri seçin.


UVC hava temizleyicileri alırken veyaPM2.5 hava temizleyicileri, bazı üreticiler düşük bakım olduklarını iddia ediyorlar. Bir satın alma işleminin yapıldıktan sonra, arıtıcının gerektiği gibi çalışması için daha fazla bir şey harcaması gerekmeyeceği iddiaları vardır. Birçok arıtıcının sık filtre değişikliğinin ihtiyacı olduğunu not etmek önemlidir. Ortalama olarak, filtrelerin çoğunluğunun altı ay sonra değiştirilmesi gerekebilir. Değiştirmeleri satın almayarak, hava temizleyici olması gerektiği gibi çalışmaz. Masaüstü Hava Temizlemesi alma, filtrenin değiştirilmeden ne kadar kalabileceğini belirlemeye yardımcı olur.


Not için diğer şey, çoğu üreticinin mutlaka şartname yapmadan yapabileceği iddialarıdır. Bir UVC veya negatif iyon hava temizleyicisinin bazı şeyleri yapabileceğini ancak özellikleri veremeyebileceğini iddia edebilirler. Bir arıtıcının, odanın ne kadar büyük olması gerektiğini belirten büyük bir oda tutabileceği iddiaları olabilir. Bazıları, HEPA hava temizleyicisinin tam olarak ne kadar düşük olduğunu belirten düşük bir tüketim olduğunu iddia edecektir. En iyi üretici tüketimin spesifik vasıtasını vermelidir. Olansi hava temizleyici üreticileri tüm detayların müşteriler için kullanılabilir olmasını sağlar.


İpuçları

Olansi hava temizleyicileri satın alırken, farklı akredite örgütlerin verdiği sertifikalara ve ödüllere bakmaya yardımcı olur. Birinin enerji tasarruflu bir hava temizleyicisine ihtiyacı varsa, böyle bir derecelendirme ile birini aramak akıllıca olur. Derecelendirmeler, makinenin ne kadar hızlı çalıştığını ve ne kadar etkili olduğunu belirlemek konusunda harika olabilir. Bu, bir odadaki hızlı havanın nasıl temizlenebileceğini belirlemesine yardımcı olabilir. Resmi öneriler ve akreditasyonlar, bir alıcıya Olansi hava temizleyicileri hakkında çok şey söyleyebilir.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Alırken kontrol etmek için diğer şeyUVC hava temizleyicilerive diğer birimler birimlerin garantisidir. Garantiler, ömrü boyunca hasara karşı koruma sağladıkları için önemlidir. İyi bir temizleyici seçerek, büyük sonuçların garantisi vardır. Olansi hava temizleyicileri piyasadaki en iyisidir ve bunlardan daha fazla ev geliştirme ürünleri vardır. Olansi hava temizleyici hakkında daha fazla bilgi için, ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansiar.comdaha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen