Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin

Vocs hava temizleyici

Aşağıda gösterilen makalelerin tamamı Vocs hava temizleyici ile ilgilidir, bu ilgili makaleler aracılığıyla ilgili bilgileri, kullanımdaki notları veya Vocs hava temizleyici ile ilgili en son trendleri alabilirsiniz. Bu haberlerin size ihtiyacınız olan yardımı sağlayacağını umuyoruz. Ve bu Vocs hava temizleyici makaleler ihtiyaçlarınızı çözemiyorsa, ilgili bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • VOC'leri azaltmak için en iyi 6 hava temizleyici
    VOC'leri azaltmak için en iyi 6 hava temizleyici
    2016-04-20
    İç mekan VOC seviyesini azaltmanın en iyi yolu havalandırma ve kaynak kontrolüdür. Bu seçenekler sınırlı olduğunda veya birden fazla kimyasal hassasiyetiniz (MCS) varsa, aktif gaz ve koku kontrol teknikleriyle hava temizleyicilerini kullanabilirsiniz. Yedi En İyi Vocs Hava Temizleyicisi'nden bir listeyi okuduk ve derledik.
    daha fazlası
OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen