Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Alkalin Ters Osmoz Su Arıtma » Ticari gazlı su makinesi: Neden CO2 olmadan köpüklü bir su üreticisine ihtiyacınız olabilir?

Ticari gazlı su makinesi: Neden CO2 olmadan köpüklü bir su üreticisine ihtiyacınız olabilir?

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Ticari Köpüklü Su Dağıtıcı Üreticisi     Gönderildi: 2024-04-11      Kaynak:https://www.olansgz.com/commercial-carbonated-water-machinewhy-you-may-need-a-sparkling-water-maker-without-co2/

Ticari gazlı su makinesi: Neden CO2 olmadan köpüklü bir su üreticisine ihtiyacınız olabilir?

Ticari gazlı su makinesi: Neden CO2 olmadan köpüklü bir su üreticisine ihtiyacınız olabilir?

Bir CO2 olmadan köpüklü su üreticisi Tanklar, kabarcık suyunuzu yapmanıza yardımcı olmanın çok ucuz ve basit bir yoludur. Bu neden köpüklü suyunuzu yapmanın çok iyi bir yoludur, karbonasyon seviyesinden ödün vermek istemezsiniz.

Karbonasyon, içeceğinizde tüm fizze sahip olmanızdır. Su bazlı soda, lezzetli tadı veren tüm bu lezzet ve oomph veren şey budur. Bununla birlikte, karbondioksit gazı ile köpüklü su yapmak için çok daha fazlası var.

Evde veya ofiste, karbonatlama suyunun tipik yolu CO2 tanklarıdır. Soda suyu için CO2 kullanmanın alternatif bir yolu var mı? Neyse ki gazlı içecekler için, CO2 olmadan soda suyu yapmak için başka seçenekler de var.

soda üreticisi üreticilerisoda üreticisi üreticileri

Karbonatlı su nedir?

Karbonatlı su, normal suyu karbondioksit gazı ile karıştırmayı içerir. CO2 gazı yüksek basınç altında olduğundan, karıştırıldıktan sonra suda kabarcıklar oluşturur. Bu kimyasal karışımın sonucu genellikle içecek, içecek vb. Bu içecekten (lezzetler ve katkı maddeleri olmadan) tat ve karıncalanma hissi, karbondioksit ve su arasındaki kimyasal reaksiyonla üretilir. Karbonatlı su oldukça asidiktir ve 3 ila 4 arasında bir pH seviyesine sahiptir.


CO2 olmadan nasıl köpüklü su yapabilirsiniz?

Dünyasında soda üreticisi üreticileri, CO2 olmadan köpüklü su yapmak yaygın bir ifadedir. Bu ifade genellikle köpüklü suyun normal CO2 tankları kullanılmadan üretildiği anlamına gelir. Yöntem, CO2'yi içeren başka bir ajan kullanılarak tamamlanır. Bu, CO2 tankı olmadan köpüklü su üreticisinin makinenin toplam boyutunu azalttığı anlamına gelir. Prensip olarak, karbonatlı su, ajanın su ile karıştırılmasıyla üretilir. Kimyasal reaksiyon köpüklü su üretmek için çalışır. CO2 tankı olmadan köpüklü suyu düşünmenin ana nedenlerinden biri, tankların pahalı olabilmesidir. Dahası, çok yer kaplarlar.


Alternatif Soda Su Yapımcıları: CO2 tankları olmadan köpüklü su üretmenin 4 yolu

Köpüklü su üreticileri dünyasında yeniyseniz, birçok insanın CO2 tanklarını hantal bulduğunu bileceksiniz. Mutfakta çok fazla yer kaplamalarının yanı sıra pahalı olabilirler. Bu nedenle, genellikle CO2 tankları olmadan soda suyu üretmek için başka araçlar ararlar. Bu yöntemler şunları içerir:


  1. Soda sifonları

En sevdiğiniz gazlı su oluşturmak için çok taşınabilir ve basit bir yola ihtiyacınız varsa, soda sifonları kullanmanız gerekir. Bu yöntemi kullanmak, geleneksel CO2 tanklarını kullanmanız gerekmeyeceği anlamına gelir. Köpüklü su üretmek için soda sifonlarının kullanılması, mevcut en taşınabilir yöntemlerden biri olduğu için çok sayıda faydaya sahiptir. Soda sifonları gerçek CO2 tanklarını kullanmaya en yakın ürünlerdir. CO2 tankları olmayan köpüklü bir su üreticisi kullanmanız gerekiyorsa, bu en iyi seçenektir. Genellikle taşınabilir ve şık şekillerde gelirler. Bu, partilerde kullanılabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, bunları kolayca kurabilirsiniz. Sonra tekrar, çok uygun fiyatlı ve CO2 tanklarını kullanmanın harika alternatifleri. Bununla birlikte, CO2 tanklarına kıyasla gerekli karbonasyon seviyelerini alamayabilirsiniz.


  1. Sirke ve kabartma tozu

Sirke ve kabartma tozu, çoğu DIY çözümü için kullandığımız önemli günlük reaktiflerdir. Doğal kabarcıklar üreten doğal kimyasal reaksiyonlar yaratırlar. Bu malzemeleri kullanarak kendi DIY karbonatlı suyunuzu üretebilirsiniz. Ve bu yöntemin en büyük yararı, köpüklü bir su üreticisine ihtiyacınız olmamasıdır. Ancak sadece malzemeler ve iki şişe gibi bazı temel öğelere ihtiyacınız var. Şişeler su ve malzemeler (sirke ve kabartma tozu) ile birlikte gelir. Hazır olduğunuzda karışımı sallayın. Sonra yere koyun ve kabarcıklar formunuzu izleyin. Normal CO2 kutuları kullanmak istemiyorsanız bu, köpüklü suyunuzu yapmanın çok temel bir yoludur.


  1. Kuru buz

Bu, suyunuzu CO2 tankları olmadan karbonatlamak için bir başka ilginç yöntemdir. Bu doğrudan yöntem, dondurulmuş bir durumda karbondioksit olan kuru buz içerir. Bu işlem herhangi bir köpüklü su üreticisini içermeyebilir. Bu, bir su galonuna bir kilo kuru buz eklemeyi içeren çok temel bir yöntemdir. Buharlaşma ve sisin neden olduğu bir reaksiyon oluşturursunuz. Bu işlem aynı zamanda karbonatlı su üreten karbonasyon üretti.


  1. Işıltılı poşet

Köpüklü poşetler kullanarak CO2 olmadan köpüklü su üretebilirsiniz. Bu çok faydalıdır, çünkü süreç basit bir yöntem içerir. Bu durumda kullandığınız köpüklü su üreticisi, bir mutfak cihazı kadar küçüktür. Gazlı su üreticisi normal bir kahve makinesine benziyor. Bu, daha küçük bir ayak izi ile geldiği ve tezgahınızda fazla yer kaplamayacağı anlamına gelir. Oynamak için çok az düğme ile bu, köpüklü su üretmeniz için bu listedeki en kolay yollardan biridir. Mühürlü bir odayı suyla doldurduğunuz için bu çok basit bir yöntemdir. Bu durumda CO2, sodyum bikarbonat ve sitrik asit karıştırılarak üretilir. Bu seçeneğin bir yararı, karbonatörün içeceğin tadı ve saflığına müdahale etmemesidir. Sadece içeceğin lezzetini ve gazlı dokusunu dolduracaksınız. Bu yapımcı ayrıca CO2 tankları olan normal soda üreticilerinden daha yüksek olan yaklaşık 5 farklı karbonasyon seviyesi ile birlikte gelir.

tezgah karbonatlı su dağıtıcısıtezgah karbonatlı su dağıtıcısı

CO2 tankları olmadan köpüklü su yapmanın faydaları

Yapmanın dezavantajlarından biri maden suyu CO2 tanklarının sorunlu olabilmesidir. Bu bileşenin sunduğu zorluklar nedeniyle, en sevdiğiniz gazlı içecekleri üretmek için çok sayıda alternatif olmuştur. Köpüklü suyunuzu cos tankları olmadan sunmak aşağıdaki faydalar:

  • Daha az maliyetli.

  • Basit bir süreç.

  • Orijinal yöntem olarak fazla yer kaplamaz.

Hakkında daha fazla bilgi için ticari karbonatlı su makinesi: Neden CO2 olmadan köpüklü bir su üreticisine ihtiyacınız olabilir, Olansi'yi ziyaret edebilirsiniz. https://www.olansgz.com/top-questions-about-countertop-sparkling-water-dispenser/ daha fazla bilgi için.


Makale Orijinal: https://www.olansgz.com/commercial-carbonated-water-machinewhy-mouto-yneed-a-parkling-water-without-co2/


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen