Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » Yıkanabilir filtre ve hastane sınıfı H14 HEPA filtre ile evcil hayvanlar için en iyi hava temizleyicileri

Yıkanabilir filtre ve hastane sınıfı H14 HEPA filtre ile evcil hayvanlar için en iyi hava temizleyicileri

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-09-05      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Yıkanabilir filtre ve hastane sınıfı H14 HEPA filtre ile evcil hayvanlar için en iyi hava temizleyicileri

Yıkanabilir filtre ve hastane sınıfı H14 HEPA filtre ile evcil hayvanlar için en iyi hava temizleyicileri

Evcil hayvanların evinizde hava kirliliğine neden olabileceğini biliyor musunuz? Bu dışarı çıktıklarında olur. Dönüşlerinde, çok tehlikeli olduğunu kanıtlayabilen eve alerjenler ve kir getirebilirler. Bu muhtemelen bu yüzden doğru himayeye ihtiyacınız varhava temizleyici üreticisiBu tür sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Köpek saçı, toz, küf sporları ve polen gibi iç mekan alerjenlerini çekme potansiyellerine sahiptir. Muhtemelen en iyi hijyen uygulamalarını herhangi bir başarı olmadan gözlemlemeye çalıştınız. Endişelenmeye gerek yok.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (11)

Güvenilir bir hava temizleyici üreticisi ile bu tür bir problem artık yaşanmayacak. Bu cihazların evinizde hava kalitesini iyileştirmek için gerekenlere sahiptir. Yakında öğrenebileceğiniz gibi çok etkili ve verimli. Olansi hava temizleyici ya da başka bir şey gibi bir Çin hava temizleyici kullanacaksınız, bir şey kesin. Bu, evcil hayvanlarınız tarafından getirilen havadaki zararlı parçacıkların çıkarılmasında çok önemli bir rol oynayacakları gerçeğidir. Yıkanabilir filtrelere sahip evcil hayvanlar için en iyi hava temizleyici hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki detayları okuyun.


Hamilton Beach Trueair

Bu hava temizleyici hakkında en iyi parçalardan biri, ihtiyaçları nasıl karşılamayı başardığıdır. Küçük görünebilir, ancak bu alanınızın iyice temizlenmeyeceği anlamına gelmez. Dander'ı uzaklaştırmaya gelince, piyasadaki çok az sayıda cihaz bu gibi size yardımcı olabilir. Özellikle evcil hayvanların girdiği odalardaki havanın kalitesini arttırmaya yardımcı olmak için yapılmıştır. Bunun dışında, tekrar tekrar kullanabileceğiniz kalıcı bir filtreye sahiptir. Basit şartlarda, yeniden kullanılabilir. Pet Dander'ın yanı sıra, polen, toz ve alerjenlerin çıkarılması için de mükemmeldir.


Bu şirketin hava temizleyici fabrikası ABD'de bulunmaktadır. Bazı harika özelliklerle son zamanlarda kullanıcılar hakkında silinmez bir izlenim bırakmayı başardı. Bu cihaz, 140sqft'e kadar olan bir alanınız olduğunda şiddetle tavsiye edilir. Farklı ülkelerde popülerliğinin nedenlerinden biri, onun karşılanabilirliğidir. Bu hava temizleyici üreticisi verimliliği ve uygun fiyatı birleştirmeyi başardı. Aşağıda özelliklerinden bazıları:


• HEPA arıtma teknolojisi ile birlikte gelir

• Filtresi zararlı parçacıkların% 99,97'sine kadar yakalayabilir

• Evcil hayvan kokusuna karşı savaşmak için, 2 karbon zeolit ​​filtresi ile birlikte gelir (değiştirilebilir)

• Birincil filtreyi değiştirmek yerine, yalnızca vakumlanması gerekir

• Ve dahası


Allen Breathesmart 75i

Bu hava temizleyici satın aldığınızda ve alanınıza koyduğunuzda, uykunuzun iyileştirildiğini fark edeceksiniz. Bu, hava kalitesinden kaynaklanmaktadır. Fark etmemiş olmanız durumunda, piyasadaki hava temizleyicilerin çoğunluğu sadece evcil hayvan için etkilidir. Ancak, Allen Breathesmart, evcil hayvan kürkünün çıkarılmasında da etkilidir. Artık evini çöpe atmayacaklar. Bazı harika özelliklerle paranızın değerini vermeyi garanti eden bir cihazdır. % 99.97'ye kadar parçacıktan kurtulabilir.


Filtre ömrü yaklaşık 12 aydır. Bu, yalnızca optimum performans için tutulduğundan emin olmak için gerekli olduğunuz anlamına gelir. Bu doğru bir şekilde yapıldığı sürece, havanız temiz ve sağlıklı kalacaktır. Bu, alanınızda büyük bir fark yaratabilecek gerçekten güçlü bir cihazdır. Onunhava temizleyici fabrikaTexas, Austin'de. Bu şirket, yıllar boyunca güvenilir bir hava temizleyici tedarikçisi olduğunu kanıtlamıştır. Özelliklerinden bazıları şunlardır:


• Hava kalitesini göstermek için LED renk halkaları

• Hava Kalitesi Dedektörü ve Sensör Teknolojisi

• 347 civarında temiz hava dağıtım oranı

• Gürültü seviyesi 25db ve 49db arasındadır.

• Güç tüketimi 1.8Watts ve 45watt arasındadır.

• Ve dahası


Blueair Blue Pure 211+

Blueair ürünlerinin tüm başarıları için, bu, evcil hayvanların olduğu yerlerde yardım edebilecek en iyilerinden bazıları arasında kesinlikle de belirtilmeyi hak ediyor. Güven ve güvenilirlik söz konusu olduğunda her makul şüphenin ötesinde kanıtlanmış bir hava temizleyici üreticisidir. Evcil hayvandan ya da evcil hayvan kürkü olup olmadığı, bu, patronize etmek için doğru hava temizleyici tedarikçisidir. İşinizi evin etrafında temiz bir havaya sahip olmasını sağlar. Bunun gibi beklentileri sunan ve karşılayan hava temizleyicileri ile karşılaşmayacaksınız.


Ayrıca, daha fazla harcamak zorunda olmadığınızdan emin olmak için yıkanabilir bir ön filtreyle geldiğinden bahsetmeye değer. Sadece normal bakım rutinini ön filtreliydi ve gitmeniz iyi olur. Büyük olan boşluklarda evcil hayvanlar için mükemmel hava temizleyici arıyorsanız, bu yardımcı olabilir. Aşağıda bazı faydalarıdır:


• tasarımı 3600 hava akımı sağlayabilir

• Gazların ve parçacıkların filtrelenmesine de yardımcı olabilir

• Yıkanabilir ön filtresi, PET Dander'ın kolay yakalanmasını sağlayabilir

• Farklı ayarlarla birlikte gelir

• 540sqft'e kadar olan bir alanı temizleyebilir

• Ve dahası


OLANSI hava temizleyici (K08)

Olansi hava temizleyicidiğerleri arasında en iyilerinden biridir. Bu, alanınızdaki havanın kalitesinin sağlıklı olduğundan emin olmak için en son teknolojiyle nasıl yapıldığından kaynaklanmaktadır. Bu Çin hava temizleyici, modern özelliklere gelince hepsini aldı. Bu nedenle, daha fazla görünmeniz gerekmez, çünkü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.


Evcil hayvan kokusu, içecek kokusu veya tütün dumanının bir sonucu olarak olabilecek kokuların çıkarılması için çok etkilidir. Ayrıca, virüsü, bakterileri ve poleni ortadan kaldırabilir. Bir Olansi hava temizleyici hem hem de büyük ve küçük alanlarda çok etkilidir. Özelliklerinden birkaçı:


• Koku sensörü teknolojisine sahiptir

• 6 arıtma aşamasına sahiptir

• Hava kalitesini belirtmek için bir LED ışığına sahiptir.

• Gürültü üretimi oldukça azdır

• Ve dahası

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (55)

Çözüm

Yukarıdaki hava temizleyicileri, evcil hayvan kokusunu yönetmek ve bir oda veya ofiste koklamak için mükemmeldir. Hepsi seçmekle ilgilihava temizleyici üreticisiBu istediğin şeyle aynı hizada. Yıkanabilir filtre ve hastane sınıfı H14 HEPA filtreli evcil hayvanlar için en iyi hava temizleyicileri hakkında daha fazla bilgi için Olansi Çin'e ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.com/home-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen