Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Yıkanabilir Ön Filtreler Çin'de yaygın olarak kullanılan özelleştirilmiş masaüstü hava temizleyicileri

Yıkanabilir Ön Filtreler Çin'de yaygın olarak kullanılan özelleştirilmiş masaüstü hava temizleyicileri

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-21      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Yıkanabilir Ön Filtreler Çin'de yaygın olarak kullanılan özelleştirilmiş masaüstü hava temizleyicileri

Yıkanabilir Ön Filtreler Çin'de yaygın olarak kullanılan özelleştirilmiş masaüstü hava temizleyicileri

Ön filtreler tüm şekil ve boyutlarda gelir. Malzeme ve yapı açısından çeşitli tiplerdir. Bazıları yıkanabilir, diğerleri değil. Ön filtre olanı, seçtikleri üreticiye bağlıdır. Farklıhava temizleyici üreticileriÖn filtreler oluşturmak için farklı malzemeler kullanın.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (5)

Yıkanabilir Ön Filtreler

Düşünülen her şey, yıkanabilir öncesi filtreler şimdiye kadar en pratik ve kullanışlıdır. Bunun nedeni, diğer bazı önceler tiplerine kıyasla kolayca tutulabilecekleri ve verimli olmalarıdır. Yıllardır gelecek yıllar boyunca sadece sık sık değiştirilmeleri gerekiyor.


Yıkanabilir ön filtreler, lavaboda veya bir çamaşır makinesinde vakumlama yaparak yıkanabilir. Bunlar, kullanılan filtrenin türüne bağlıdır. Bir metal ızgara kullanıldığı bazı durumlar var. Grill, lavaboda yıkanabilecek açıklıklara sahiptir.


Karbon kaplı veya karbon öncesi filtreler

Bu, piyasada bulunan bir başka popüler ön filtre mevcuttur. Karbon kaplamalı sıradan bir filtredir. Ön filtre olarak çalışmak için, ilk filtrasyon aşaması olarak ayarlanmalıdır ve bir HEPA filtresinden önce kullanılabilir.


Bu ön filtre, karbon filtrenin uzun süre sürmesini sağlamak için bir karbon filtresinden önce de kullanılabilir. Bu ön filtre çok iyi bir seçenek değildir, çünkü vakumlanırken kolayca zarar görebilir. Ön filtre periyodik olarak da değiştirilecektir, bu da maliyete eklenir. Ön filtre kullanılamaz, çünkü yıkama karbonun etkisini kaybetmesidir.


Naylon Fiber Ön Filtre

Bu, tıpkı karbon olan gibi mevcut olan başka bir seçenektir. Ana fark, filtrenin başka bir filtreye yapıştırılmasıdır. Bu ön filtreyle en yaygın kullanılan filtre HEPA'dır. Hepa Naylon, pek çok parçacıkları izlerinde durduran küçük açıklıklar var. Bu, içindeki HEPA filtresinin korunması ve daha uzun süre dayanması anlamına gelir.


Naylon seçeneğinin korunması kolaydır ve vakumlanabilir. Ancak, bu seçeneği yıkamak uygun değildir. Bunun nedeni, çoğu durumda, yapıştırılmış ve başka bir filtre ile birleştirilir. Naylon seçeneği genellikle bir filtrede 3 dairesel 3 olan ürünlerde bulunur.


Filtreleri temizleme

Yukarıda gözlendiği gibi, bir ön filtrenin temizlenmesi şekli genellikle bunu yapmak için kullanılan malzemeye bağlıdır. Ne yapacağını ve ne yapmamalarını anlamak önemlidir. Çin hava temizleyici üreticileri, filtrelerinin yerini almaya gerek kalmadan mümkün olduğu kadar sürdüğünden emin olmak için en iyi yolla rehberlik edebilir.


Ön filtreler ana filtreyi korurken önemlidir. Daha büyük parçacıkları gizleyerek, minik olanlar sadece ana filtreye ulaşırlar. Bu, daha iyi performans ve daha az tıkanma anlamına gelir.

Olansi hava temizleyici tedarikçiler (14)

Olansi hava temizleyicileri piyasada mevcut olan en son teknoloji ile oluşturulur. Bu, günün sonunda, Olani'den çok çeşitli ürünler seçebileceği anlamına gelir. Şirketten HEPA hava temizleyicileri en iyilerinden bazılarıdır. Sertifikalı bir hava temizleyici tedarikçinin seçilmesi, birinin yüksek kaliteli ve fonksiyonel Olansi hava temizleyici ile bittiğini garanti edebilir. Çin'de yaygın olarak kullanılan yıkanabilir ön filtreler hakkında daha fazla bilgi içinmasaüstü hava temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/desktop-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen