Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » UV hava temizleyicimi odama nerede yerleştirmeliyim?

UV hava temizleyicimi odama nerede yerleştirmeliyim?

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-28      Kaynak:https://www.olansichina.com/

UV hava temizleyicimi odama nerede yerleştirmeliyim?

UV hava temizleyicimi odama nerede yerleştirmeliyim?

Bir Çin'in olduğu gerçeğinden şüphe yokUV hava temizleyiciEvlere, ofislere veya başka bir alanda kurulduktan sonra birçok avantaj sağlayabilir. Bunlar, kötü ve saldırgan bir kokudan kurtulmak, sağlıklı yaşamayı, iyi uyuduğunuzu, radonun ve daha pek çok şeyin giderilmesine yardımcı olmaya yardımcı olabilir. Bir Çin UV hava temizleyici yüklemenin faydaları, evinizde neredeyse sınırsızdır. Bu muhtemelen çoğu insan, çoğu insan Olansi UV hava temizleyicisinin şu anda sunduğu şeyden yeterince alamıyor gibi görünmüyor.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (8)

İşte bir sorun

Yukarıda belirtilen faydaların tümüne rağmen, Olansi UV hava temizleyicisinin sunabileceği, kullanıcıların karşılaştığı bir sorun var gibi görünüyor. Bu, UV hava temizleyicilerini nasıl yerleştireceğini bilmiyor. Bu kadar basit, bu kadar basit, bu cihazın kullanıldığında bu tür bir cihazın oluşturulduğu faydaları yarattığını deneyimleyebilir.


Herhangi bir UV hava temizleyici fabrikasıyla iletişim kurmayı düşünmeden önce, bu cihazın maksimum sonuçlar için alanınızda nasıl konumlandırılabileceğini bilmesi önerilir. Bu gönderi size yardım etmeyi amaçlayabileceği için endişelenmenize gerek yoktur. Çin UV hava temizleyicinizi optimum performans için doğru pozisyonda koyarak her şeyi açıklayacaktır.


Bilmen gereken

Bir UV hava temizleyici koyma söz konusu olduğunda, bir şeyi anlamak çok önemlidir. Bu, böyle bir cihazı, odanızdaki tüm havayı bir küçük köşe yerine temizlemesini istediğiniz gerçektir. Bu çoğu insanın genellikle yaptığı bir hata. Bir UV hava temizleyici tedarikçisine başvurdukları, satın almayı yapabilir ve henüz bu cihazların bilinen faydalarını yaşadıklarından şikayet etmeye başlarlar. Doğru pozisyon çok önemlidir ve hiçbir nedenden dolayı asla göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle, bu teknolojinin herhangi biriyle iletişim kurmadan önce nasıl yerleştirildiğini veya yerleştirildiğini anlamak önemlidir.UV hava temizleyici üreticisi. Bu, para için iyi bir değer alabileceğiniz tek yoldur.


Üst ve güvenilir bir UV hava temizleyici satın almayı başardıktan sonra, bir sonraki adım her zaman doğru noktaya yerleştirilmiş olmasıdır. Odanızı daha iyi anlamanız bekleniyor. Bu, özellikle mutfaktan kötü koku veya bu alanın başka bir bölümünü ele almaya çalıştığınızda gereklidir. Ayrıca küflü bir bodrum olabilir. Bu noktaların hiçbirine yerleştirdiğinizde, hoş olmayan bir kokudan en etkili şekilde kurtulmak için çok iyi bir şans var.


Bazen, güvenilir bir UV hava temizleyici üreticisi size böyle bir cihazı kullanma en iyi şekilde faydalı ipuçları verecektir. Ancak, bu tür bir işlem hakkında bilimsel veya teknik bir şey olmadığını unutmayın. Temel olarak, her şey odanızda kötü ve hoş olmayan bir koku gibi göründüğü yerdeki alanları belirlemekle ilgilidir. Ayrıca, tehlikeli kimyasallardan ve gazdan kurtulmasını sağlayabilir. Bu genellikle aktif karbon filtresinin yardımı ile olur.


Her zaman hatırlamak için bazı anahtar ipuçları

• Herhangi bir UV hava temizleyici fabrikası ile iletişim kurmadan önce bu cihazı nerede yerleştireceğinizi öğrenin.

• Bir UV hava temizleyici üreticisinden yardım alabileceğiniz zamanlar vardır. Bu bir dereceye kadar sınırlı olabilir


Göz önünde bulundurulacak bazı faktörler

Çin UV hava temizleyicisinin konulabileceği doğru yeri bulmak söz konusu olduğunda, her zaman dikkate almanız gerektiği değişkenler veya faktörler vardır. Bunlar olmadan, doğru almak için mücadele edebilirsiniz.


1 - oda boyutu

Bu, nasıl olduğunda dikkate alınması gereken ilk şey budur.UV hava temizleyiciOptimum performans için konumlandırılması gerekir. Birçok insan, küçük UV hava temizleyicilerini büyük olan boşluklara koymanın mümkün olmadığına inanıyor. Bu hiçbir şekilde doğru değil. Nitekim, büyük boyutlu odalarda daha küçük bir UV hava temizleyiciden yararlanabilirsiniz. Kötü kokuyu gidermek için temel olarak hepsi doğru yere koymakla ilgilidir.


Örneğin, 100 metrekarelik yaklaşık 100 metrekarelik bir odaya sahipseniz, ortada 50 fit bir alan için kastedilen bir UV hava temizleyici koyma gerekmez. Aşağıda UV hava temizleyicisinin odanız için mükemmel olup olmayacağını bilmek için bazı ipuçları bulunmaktadır.


• CADR'sini belirleyin. Bu, saatlik bazda ne kadar havanın filtrelendiğinin bir göstergesidir. Numara yüksek olduğunda, filtreleme oranının hızlı olacağını bildirin.

• Bu alanın alanını belirleyin. Bundan sonra, CADR'nin bu tür bir alanın üçte biri (minimum) olduğundan emin olun.

2 - Odalarını bilmek

Bir UV hava temizleyici üreticisine başvurmadan önce, odanızda kirli tüm alanları tanımlamak çok önemlidir. Örneğin, çok fazla toz, evcil hayvan saçı ve ince parçacıklar içeren boşlukları bulun. Bunun nedeni, bir UV hava temizleyici bir UV hava temizleyici, temiz olan lekelerde tutmak istemeniz. Bu, yalnızca hiçbir şey filtrelenmeyeceği için sonunda zaman kaybına çıkacaktır.


Hatırlanması gereken önemli notlar

• Odanızda kötü koku kaynağını bulabileceğinizde UV hava temizleyicileri düzgün çalışır.

• Onları çoğunlukla ihtiyaç duydukları yerlere koyun. Bu, muhtemelen bir noktada tutulmayacakları anlamına gelir.

• Sorununuz dışarıdan kötü hava ise, böyle bir cihazı pencerelerinizi kapatmayı düşünün.


3 - Yakındaki Elektronik

UV hava temizleyicilerinin çoğu insanın bilmediği için çalıştığı bir şey var. Bu dalga uzunluğu. Bu gibi bir teknolojiyle, diğer elektronik cihazların önlenmesi için olası girişimlerin yakınında tutulmaması her zaman önerilir. Etrafında başka bir cihaz varsa, yaklaşık 5Feet'e bir mesafe vermek kötü bir fikir olmayacak.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (68)

Sonuç

Yukarıdakileri gördükten sonra, Çin'in nasıl olduğuna gelince oldukça açık.UV hava temizleyiciEn iyi sonuçlar için konumlandırılabilir, genellikle oyuna giren birçok faktör var. Bir UV hava temizleyici fabrikası ile iletişim kurmadan önce, bu değişkenleri anladığınızdan emin olun.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen