Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Toz ile pozlanan tehlikeler ve Çin hava filtrelemesi hava temizleyicileri nasıl yardımcı olabilir

Toz ile pozlanan tehlikeler ve Çin hava filtrelemesi hava temizleyicileri nasıl yardımcı olabilir

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2022-01-13      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Toz ile pozlanan tehlikeler ve Çin hava filtrelemesi hava temizleyicileri nasıl yardımcı olabilir

Toz ile pozlanan tehlikeler ve Çin hava filtrelemesi hava temizleyicileri nasıl yardımcı olabilir

Biri tehlikeli kirleticiler olduğunu düşündüğünde, toz nadiren listenin en üstünde gelir. Manu insanlar küçük toz parçacıklarının zararlı olmadığını varsayar. Ancak, bilime göre, toz çok fazla zarar verebilir. Parçacıklar havalandığında, özellikle insan akciğerlerini büyük ölçüde solunum sistemlerini etkileyebilirler. Biri uzun süre boyunca toza maruz kaldığında, solunumla ilgili bazı konular olması gerekir. Bazı bilim adamları, tozları bazı akciğer kanserine bağlar.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (52)

Çoğu durumda, ev tozu yerdedir ve çoğu durumda gözlerimizde görülebilir. Esas olarak kir ve kum. Yerdeyken, toz bu zararlı olmayabilir. İnsan sağlığı için tehlikeli olabilecek havadaki parçacıklardır.


Hava filtreleme ve toz

Bir evin içinde toz olduğunda, ciddi bir konu olabilir, çünkü kir ve kumdan başka şeyler içeriyor. Toz, evdeki farklı türden enkazlardan olabilir. Evcil hayvanları olan herkes, hayvanlardan ölü cildin de evdeki yüksek toz seviyelerine katkıda bulunabileceğini bilmelidir. Birisi alerjik olmadığında, bu tür toz herhangi bir reaksiyona neden olmayabilir. Bununla birlikte, bazı insanlar alerjileri vardır ve toz akarlarına, evcil hayvandan ve toza tepki verebilirler.HEPA hava temizleyicileriTozla ilgili sorunları ele alma söz konusu olduğunda en iyi seçeneklerden bazılarıdır.


Toz boyu

Yerdeyken, toz güvenli ve görünür. Bununla birlikte, havaya uçurduktan sonra mikroskobik hale gelir ve görünmeyebilir. Mikroskobik toz tehlikeli olabilir. Parçacıklar, insan bağışıklık sistemine ve akciğerlere de ulaşabilir. Sürekli solunduğunda, akciğer enfeksiyonlarına neden olabilir. Bu, biri bir evin içindeki tozu görmese de, mikroskobik tozla doldurulabileceği anlamına gelir. Evler tozdan gerçekten arındırılamaz.


Risk grupları

Yaşından bağımsız olarak, toz sürekli solunduğunda, tüm insanlar risk altındadır. Bu, birçok insanın tozla ilgili sorunları var. Ancak, bazı insanlar diğerlerinden daha fazla risk altındadır. Bazı insanlar alerjik reaksiyonlar alır ve toz onları büyük ölçüde etkileyebilir.


Bebekler çok daha yüksek risk altındadır ve böylece yaşlı insanlar, özellikle zayıf bağışıklık veya zayıf akciğer olanlardır. Bebekler gelişen bir bağışıklık sistemi var ve bu yüzden toz reaksiyonlarının özellikle kötü olabileceği budur. Küçük gövdeleri, bakteri ve virüsler gibi enfeksiyonlarla nasıl başa çıkılacağını hala öğrenmektedir. Bu tür kirleticilere toz olarak maruz kalırlarsa, bağışıklık sistemleri tehlikeye atılır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (71)

Tozu işlemek için, en önemli şeylerden biri, evi düzenli olarak temizlemektir. İkincisi, ev için en iyi Olansi hava temizleyicisini satın alarak biraz güçlendirilmesidir. Olansi, en iyi UVC hava temizleyicileri ve HEPA hava temizleyicilerinden bazılarını yaratır. Sağ hava temizleyici üreticisi ile çalışırken, günün sonunda büyük faydalar olabilir. Olansi, toz ve diğer kirlilik sorunlarını işlemek için en son teknolojiyi kullanarak fonksiyonel bir hava temizleyici fabrikası vardır.

Tozun ve nasıl poz verdiği tehlikeler hakkında daha fazla bilgi içinÇin Hava Filtrasyon Hava Temizleyicileriyardım edebilir, ziyarette bulunabilirsinOlansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/daha fazla bilgi için.ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen