Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Tedarikçilerden veya distribütörlerden HEPA hava temizleyici almadan önce bilmeniz gereken önemli şeyler

Tedarikçilerden veya distribütörlerden HEPA hava temizleyici almadan önce bilmeniz gereken önemli şeyler

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-10      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Tedarikçilerden veya distribütörlerden HEPA hava temizleyici almadan önce bilmeniz gereken önemli şeyler

Tedarikçilerden veya distribütörlerden HEPA hava temizleyici almadan önce bilmeniz gereken önemli şeyler

HEPA hava temizleyicileriBugün piyasadaki en yaygın seçeneklerden bazılarıdır. Bu hava temizleyicileri piyasadaki en iyisi olma eğilimindedirler ve farklı türde ve formlara gelirler, havayı ne kadar etkili bir şekilde temizledikleri için toz, alerjileri ve astım saldırılarını kontrol etmekte harika. Dikkat edilmesi gereken bir şey, kalite seviyesinin oldukça farklı olması ve genellikle pazarda mevcut olan modellere veya markalara bağlı olmasıdır.


Bu kategoride en iyi ev hava temizleyicisini seçerken, anlaşılması gereken bazı şeyler var.

OLANSI hava temizleyici tedarikçisi (12)

Temizlik alanı ve hava döviz kuru

HEPA hava temizleyicileri seçerken, büyüklükten bağımsız olarak, herhangi bir oda veya alanda her saat boyunca yüksek hava döviz kuruyla bir tane seçmek önemlidir. Hava temizleyicilerinin duvarları boyunca temizleyip temizleyemediklerini hatırlamak önemlidir. Ayrıca, dar koridorları temizleyemez veya bir diğerine kapıdan temizleyemezler. HEPA hava temizleyici, bitişik olanlar değil, odanın içine yerleştirilmelidir. Odaların temizlenmesi gerekiyorsa, HEPA hava temizleyici, ortalama bir yatak odasını her saatte 15 kez temizleyebilir. Çoğu insan iki HEPA hava temizleyicisine sahip olmayı tercih ediyor: biri yatak odasında, diğeri yaşam alanında.


İnsanların bir oda küçük olduğunda, küçük bir hava temizleyicisi almaları gerektiğini varsaydığı bir yanlış anlama var. Yüksek kaliteli bir HEPA hava temizleyici genellikle 24 ila 24 inçtir. Bu, oluşturulan modele bağlı olarak hafif bir değişken olabilir. Bu tür hava temizleyici ile, oda boyutuna bakılmaksızın yüksek bir hava dövizcesine sahip olmak daha iyidir. Hava temizleyici küçük olduğunda, hava döviz kurunun da küçük olacağı anlamına gelir. Bu, havayı tatmin edici bir şekilde temizlemek için yetersiz olabileceği anlamına gelir.


Olansi hava temizleyicileriPiyasadaki en iyisidir ve pazarda büyük seçimler var. Havayı temizleme yeteneklerine kadar yaşamak için orijinal bir HEPA hava temizleyici bulmak önemlidir. Piyasada birçok inferior hava temizleyici markası olduğunu bilmek de önemlidir. Bu nedenle, iyi bilinen markalardan satın almak bugün büyük bir zorunluluktur ve hafifçe alınmamalıdır.


HEPA hava temizleyicilerinde zeolit ​​ve aktif karbon

HEPA hava temizleyicileri genellikle sistemde aktif bir karbon seviyesine sahiptir. Bu aktif karbon, kokuları gidermek ve iç mekanlarda kimyasallardan kurtulmak içindir. Bazı karbon filtrelerinde ayrıca zeolit, başka bir mineral var. Zeolit, idrar ve amonyak kokusunu emmekte harika. HEPA hava temizleyici gazlama kimyasalları ile ne kadar iyi anlaşıyor ve kokular, iki mineralin ve ne ölçüde dahil edilmesine bağlıdır.

Zeolit ​​ve aktif karbon, yapı malzemeleri, temizlik ürünleri, boyalar, böcek ilacı, mobilya ve halı gibi farklı şeylerden birçok kimyasallarla ilgilenebilir.


HEPA hava temizleyicinin iyi çalışmasını sağlamak için, bu durumda, karbon filtreyi belirtilen özelliklere göre değiştirin. Bu tür filtreler, değiştirilmesi zor değildir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (49)

Piyasadaki diğer hava temizleyicileri bulunmaktadır. PM2.5 hava temizleyicileri, negatif iyon hava temizleyicileri ve UVC hava temizleyicileri seçmek için. Tedarikçilerden veya distribütörlerden HEPA hava temizleyici hakkında daha fazla bilgi için Olansi Çin'i ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansiru.com/daha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen