Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Sebze Meyve Sterilizatörü Temizleyici Yıkayıcı » Sekiz En İyi Ev Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Sterilizatör Dezenfeksiyon Temizleyici Ekro Dostu

Sekiz En İyi Ev Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Sterilizatör Dezenfeksiyon Temizleyici Ekro Dostu

Görüntüleme sayısı:6     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-11-12      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Sekiz En İyi Ev Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Sterilizatör Dezenfeksiyon Temizleyici Ekro Dostu

Sekiz En İyi Ev Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Sterilizatör Dezenfeksiyon Temizleyici Ekro Dostu

Taze sebzeler ve meyveler, mineralleri, vitaminleri, antioksidanları ve lifi diyetinizde entegre etmenin iyi ve sağlıklı bir yoludur. Taze sebze ve meyveleri tüketmeden önce, sebzeleri ve meyveleri suyla iyice yıkamak için her zaman önerilmiştir. Bu, bakterilerin ve bu organik yiyeceklerin yüzeylerinde pestisitler gibi bazı kimyasal kalıntıların çıkarılmasına yardımcı olur.


Artık kimyasallar ve pestisitler insan beynine zararlı olabilir ve ayrıca kanserden ve diğer ciddi sağlık sorunlarından etkilenme şansını da arttırabilir.


Bununla birlikte, salgın (Covid-19) göz önüne alındığında, yemeden önce taze organik yiyecekleri yıkamanın daha gelişmiş ve daha sağlıklı ve daha sağlıklı yöntemleri teşvik eden birkaç başlık olmuştur. Bu, bazı insanları suyun temizlenmesi için yeterli olmadığını ve en iyisinin olabileceği şeyleri sormaya zorladıMeyve ve Sebze Temizleyici MakinesiTaze sebzeleri ve meyveleri dezenfekte etmek için.

H5D3769AA03564D5C9B6F1964E34A738F2

Bu makale, çevre dostu olan en iyi meyve ve sebze temizleyici makinesinin her birini inceler ve bunları yiyebilmeniz için farklı taze sebzeleri ve meyveleri yıkamak ve temizlemek için kullanılabilir.


1. Sonic Soak Temizleyici Makinesi

Paslanmaz çelikten yapılmış Sonic Somak Cleaner Makinesi, eviniz için en iyi meyve ve sebze temizleyici makinesidir. Ailenizi, kalıntıları ve mikropları, saniyede 50.000 ultrasonik titreşim frekansında, meyvelerden ve sebzelerden çıkarmak için ultrasonik teknolojinin kullanımıyla güvende tutar.


Meyve ve sebzeleri meyve ve sebzeleri içeren su boyunca hareket ederken, meyve ve sebzeleri temizleyen modüle edilmiş ultrasonik dalgalar oluşturur; Bu organik gıdaların yüzeyinde zararlı mikroskobik organizmanın veya artık kimyasalların çıkarılması. Sonic Soak Cleaner Makinesi, \"Çok fonksiyonlu Ultrasonik Temizleyici\" dir. Sadece bir lavaboya veya kaseye uyan bir şey düşünün. Yiyecek, mücevher, mutfak eşyaları, çamaşırhane vb.


Faydalar:

• Çevre Dostu: Düzenli çamaşır makinelerine kıyasla 40 kat daha az su ve 15 kat daha az enerji (50W) kullanır.

• Yüksek Verimlilik: Mikropları, bakterileri ve artık kimyasal maddeleri pestisitler gibi% 99.9'unda, mevcut en verimli temizleme cihazı mevcuttur.

• Hafif ağırlıklı ve taşınabilir: Global olarak en taşınabilir yıkama ve temizleme makinesi. İstediğiniz her yerde onunla seyahat edin.

• Kesinlikle sessiz: neredeyse hiç gürültü olmadan verimli bir şekilde temizler.

• Çok amaçlı: Çamaşırhane, mutfak gereçleri, takı, oyuncaklar, kişisel hijyen eşyaları vb. İçin de kullanılabilir.


Dezavantajı:

• Kullanılacak bir kase veya kova gibi bir kaba ihtiyacınız var.

Teknoloji Kullanılan: Ultrasonik Teknoloji

Boyut: 4.13 x 1.38 inç

Güç tüketimi: 50w


2. O3 Saf Elite 50KT Meyve ve Sebze Temizleyici

O3 saf \"elit \" 50ktMeyve ve Sebze Temizleyici Makinesipiyasadaki en teknolojik olarak gelişmiş cihaz (meyve ve sebzeleri yıkamak için) arasındadır. Meyveleri ve sebzeleri dezenfekte etmek ve temizlemek için ozon (O3) kabarcıklarını kullanır. Size sağlıklı ve taze tadımı ve meyveler, etler, deniz ürünleri ve kümes hayvanları yemek ile birlikte gelen memnuniyet sunar.


Bu cihazın, kasenin içindeki ozon kabarcıklarını, meyveleri ve sebzeleri suyun yüzeyinin altındaki meyve ve sebzeleri tutmak için bir ızgara (askıya alınmış), ozon kabarcık nötrleştirici-ozon kabarcıklı nötrleştirici-köpüren sonra ozon kabarcık nötrleştirici-ozon kabarcıkları temizleyen sudan.


Faydalar:

• Yiyecek Tadı: Yiyeceklere tadı ve lezzetini geri kazandırır

• Tazelik: organik gıdaların tazeliğini korur

• Çevre Dostu: Düşük miktarda enerji, kullanıcı dostu tüketir ve zaman kazandırır.

• Görünüş: Tasarımı neredeyse çekicidir

• Verimlilik: Meyve ve sebzelerin yüzeylerinde zararlı kimyasal kalıntıları ve pestisitleri giderir

• Garanti: 1 yıllık üreticinin garantisi


Dezavantajı:

Kullanıldığında gürültülü olabilir

Teknoloji Kullanılan: Ozon Teknolojisi

Boyut: 14.5 x 12.5 x 13 inç

Güç tüketimi: 10W


3. Prestige Meyve ve Sebze Temizleyici (Ozonizer) -POZ 1.0

Bu aynı zamanda Ozon dezenfeksiyon teknolojisi kullanılarak çalışan en iyi meyve ve sebze temizleyici makinelerinden biridir. Bu organik yiyecekleri lezzetli ve taze tutarak meyvelerinizi ve sebzelerinizi temizler ve temizler.


Kullanımı kolaydır ve cihazı kolaylık sağlamak için bir zamanlayıcı işlevine (10-30 dakika) sahiptir. Etleri ve diğer deniz ürünlerini temizlemek için de kullanılabilir.


Faydalar:

• Verimlilik: Ozon dezenfeksiyon teknolojisi ile, artık kimyasalları ve böcek ilaçlarını organik gıdaların yüzeylerinde ve sebzelerin yüzeylerinde, besin değeri kaybı olmadan giderir. Aynı zamanda zararlı bakterileri, virüsleri, mantarları ve diğer zararlı mikroorganizmaları yok eden yüksek bir elektrikli voltaj oluşturur.

• Çevre Dostu: Daha az enerji tüketir, kullanımı kolay ve sıfır bakım gerektirir.

• Zamanlayıcı İşlevleri: Size (10-30 dakika), cihazın çalışma süresini kolaylık sağlamak için önceden ayarlamanıza izin verir.

• Tazelik: Organik gıdaların, organik gıdaların tadını ve lezzetini geri kazandırarak temiz ve taze tutar ve onlardan kokuyu ortadan kaldırarak.

• Bakım: Bu cihazın servis edilebileceği veya değiştirilebilir parçaları yoktur.

• Garanti: 1 yıllık üreticinin garantisi

Kullanılan Teknoloji: Ozon Dezenfeksiyon Teknolojisi

Boyut: 11 x 7 x 4.7 inç

Güç tüketimi: 10W


Dezavantajı:

Kullanılırken gürültü üretebilir.


4. Cirsum Ultrasonik Meyve ve Sebze Temizleyici Makinesi

CirsumUltrasonik Meyve ve Sebze Temizleyici MakinesiSebze ve meyvelerin yüzeylerinden kimyasal ve pestisit kalıntılarını etkin bir şekilde çıkarmak için \"kavitasyon etkisi \" adı verilen akan bir sıvıda (su) intrasonik temizleme işlemini kullanır. Farklı fonksiyonlar için dört düğmeli güzel bir tasarıma ve dokunmatik kontrol paneline sahiptir: sebzeler ve meyveler, sofra takımı, giysi ve takı.


Faydalar:

• Verimlilik: Ultrasonik dalgalar kullanılarak hemen hemen her zararlı mikroorganizmayı ve diyetin neredeyse her zararlı mikroorganizmayı ve diyetin verimli bir şekilde çıkarılmasını temizler.

• Ultra Taşınabilir: Düzenli gezginler için çok uygun

• Zarif tasarım: dokunmatik ekran kontrol paneli ile güzel tasarım

• Çevre Dostu: Diğer yıkama cihazlarına göre daha az enerji kullanır.

• Gürültüsüz: Kullanımda olduğunda kesinlikle sessizdir.


Dezavantajı:

• Dokunmatik ekran paneli kötü gidebilir

• Sonic Somak Cleaner makinesine kıyasla daha fazla güç tüketir


Teknoloji Kullanılan: Ultrasonik Teknoloji

Boyut: 7.4 x 4.1 x 3,5 inç

Güç tüketimi: 60W


5. Kent Ozon Meyve ve Sebze Temizleyici Makinesi

Bu cihaz, meyve ve sebzeleri temizlemek için Ozon teknolojisini kullanır. Saatte 200 miligram ozon üretir, bu nedenle organik yiyeceklerinizi 15-30 dakika arasında etkili bir şekilde dezenfekte edebilirsiniz. Altair maliyetlidir, verimliliği ve kompakt tasarım maliyetini tamamlar.


Faydalar:

• Verimlilik: Organik yiyeceklerinizi etkili bir şekilde temizler

• Tasarım: Monte edildiği her yere bir boşluk kazandıran kompakt tasarım

• Gürültü seviyesi: Çok az veya hiç gürültü oluşturmaz

• Çevre Dostu: Cirsum Ultrasonik Temizleyici Makinesine kıyasla daha az enerji kullanır.


Dezavantajı:

• Prestij ve Sonic ıslatıcı temizleyici makinelere göre, daha fazla enerji tüketir.


Teknoloji Kullanılan: Ozon Teknolojisi

Boyut: 10.2 x 5.7 x 5.9 inç

Güç tüketimi: 13W


6. Tiens Meyve ve Sebze Temizleyici

Sebze ve meyveler, pirinç, etler ve deniz ürünleri gibi yaygın olarak yiyeceğimiz ürünler, pestisdiler, gübre ve diğer zararlı maddelerle aynı şekilde kirlenmiş olabilir. Kısa vadede herhangi bir mantıklı belirtiler getirmelerine rağmen, uzun vadede bu maddeler bağışıklık sistemimizi zayıflatabilir, sağlığımızı ve hatta gelecek nesillere zarar verebilir. Yeni dekore edilmiş ev, formaldehit ve diğer zararlı gazlarla doldurulabilir. Mutfak ve yemek takımı, çocuk besleyiciler ve oyuncaklar tüm üreme bakterileri olabilir.

Bu zararlara bakan, sağlıklı ve güvenli bir hayata sahip olmak, bizim için daha fazla endişe duyuyor.


Faydalar:

• Bakterileri öldürür ve sebzelerde, meyvelerde ve etlerde bulunan pestisitleri ortadan kaldırır; Kalitesini ve lezzetlerini iyileştirir, yiyeceklerin tazelesini uzatır.

• Suyu arındırır ve oksijenatlar Böylece vücut için daha iyi emilebilir hale getirir; Ozonatlanmış suda banyo yapmak, mantar enfeksiyonları gibi cilt koşullarının hafifletilmesine yardımcı olur

• Havayı bakterilerden, mantarlardan ve akarlardan arındırır ve dezenfekte eder; sterilizyon yemekler, şişeler, havlular ve kıyafetler.

• Ortadan kaldırır (sadece maskeleri değil!) Sigara dumanı, yangın ve hayvan kokusu dahil olmak üzere organik ve inorganik kokular.


7. Daewoo Meyve ve Sebze Çamaşır Makinesi

Eskiden Daewoo International Corporation olarak bilinen Posco Daewoo Corporation, dünya çapında 160'den fazla ülkede \"Daewoo \" ticari markasının sahibidir. Daewoo 1974'te kurduktan bu yana, dünyada 3.500'den fazla patent kaydettik ve müşterilerimize sadece ünlü bir marka değil, aynı zamanda en kaliteli ve yenilikçi ürünler ile de aktif olarak hizmet verdik.

Kore Daewoo Meyve ve Sebze Muhafızları Duvara Monte Çamaşır Makinesi Ev Sebze Çamaşır Makinesi Otomatik Meyve ve Gıda Arıtma Makinesi


Ürün Özellikleri:

Pestisit kalıntılarını derinden çıkarın, hormonları ve verimli sterilizasyonu açın

Özellikleri:

1. Sınırsız Konteyner Öldürme Deneyimi

2. Küresel Hidroksil Arıtma Teknolojisi

3. Çok fonksiyonlu tam dokunmatik işlem

4. Malzemelere sınır yok, öldürmek için tam kapsam

5. Taşınabilir, ayrılabilir, mobil yapı

6. Samimi altı zamanlı zamanlama fonksiyonu


8. Donlim kablosuz kapsül meyve ve sebze temizleme makinesi

Donlim, yurtiçi ve yurtdışında Xinbao Holding'in çekirdek markasıdır. Çin yerel piyasası için Donlim, Taobao, Jingdong ve marka işini geliştirmek için dava gibi e-ticaret kanalını kullanır. Çevrimdışı pazar, TV -Alışveriş, hediye tanıtımı, çay ticareti ve terminal-pazarı için \"Donlim \" genişletilecek ana dağıtım kanallarıdır.

Donlim Kapsül Meyve ve Sebze Çamaşır Makinesi, Uluslararası Market'te çok sıcak satış.Meyve ve sebze çamaşır makinesiSterilizasyon malzemeleri arıtma cihazı kullanın.


Faydalar

• 360 ° türbin spreyi tasarımı. İleri ve Ters Rotasyonlar Eddy Akımları oluşturur ve ardından tam bir temizlik aralığı gerçekleştirir.

• Patentli akıllı çift çekirdekli vibratör verimli sürüş teknolojisi, suyu arındırmak için 5 dakika, daha fazla enerji verimli ve hızlı.

• Dahili oksijen jeneratörü. Ultrasonik yüksek basınçlı mikro sprey akışı, verimli, sağlıklı pestisit bozulması, bakterilerin çıkarılması.

• Çok fonksiyonlu ozon arıtma cihazı. Sadece pestisit kalıntılarını temizler, aynı zamanda suyu temizler, et ve deniz ürünlerini temizler ve sofra takımı dezenfekte eder.

• Kullanımı kolay. Tüm boyutlarda meyve, sebze ve et, yiyecek ve çeşitli çatal bıçak takımı kolayca kullanın.

H0D3938D9C4274E58AB0D1C46E850D23CA

Çözüm

Yediğimiz meyve ve sebzeleri dezenfekte etmek için çevre dostu olan en iyi meyve ve sebze temizleyici makinesini kullanarak, temiz ve mikropsuz yiyecekleri tüketerek sağlıklı kalmanın ne kadar önemli olduğunu düşünerek kritiktir. Bu makalede listelenen temiz makineler gibi, cihaz gerekli miktarda su tutabilmeli ve diğer temizlik cihazlarıyla karşılaştırıldığında daha az enerji tüketebilmelidir. En iyi üstEv Mini Ultrasonik Ozon Meyve ve Sebze Sterilizatör Dezenfeksiyon Temizleyici Makinelerbu çevre dostu, ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/vegetable-fruit-sterilizer-cleaner-washer.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen