Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » Sanayileşme ve kentsel hava kirliliğini ele almak için en iyi Hepa en sessiz hava temizleyici amacı

Sanayileşme ve kentsel hava kirliliğini ele almak için en iyi Hepa en sessiz hava temizleyici amacı

Görüntüleme sayısı:6     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üreticisi     Gönderildi: 2021-10-11      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Sanayileşme ve kentsel hava kirliliğini ele almak için en iyi Hepa en sessiz hava temizleyici amacı

Sanayileşme ve kentsel hava kirliliğini ele almak için en iyi Hepa en sessiz hava temizleyici amacı

Hava kirliliği, özellikle tüm dünyada sahip olduğu birçok olumsuz etki nedeniyle artık göz ardı edilemez.Evlerde çok fazla toksin bulunur ve evdeki koşullar, malzemeler ve nesnelerin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek gazlar ve toksik kimyasallar vardır.Konum, herhangi bir alandaki mevcut hava kirliliğinin seviyesini ve türünü büyük ölçüde etkileyebilir.


Yoğun trafikte ve kentsel alanlarda, soğuk hava ve araç egzozu, iç mekan havasının kalitesini kötüleştirerek solunum yolu hastalıklarına neden olabilir.Farklı kirletici türlerinin konsantrasyonu da büyük ölçüde farklılık gösterebilir.En yaygın tehlike türü, yanma partikülleri ve yer seviyesindeki ozondur.

Olansi çin hava temizleyici fabrikası (3)

Yaygın kirleticiler

Kentsel ortamlarda, bazı kirleticiler diğerlerinden daha yaygındır.Bu tür alanlarda karşılaşılan kirleticilerden bazıları kurşun, karbon monoksit, kükürt dioksit ve azot oksitleri içerir.


Endüstriyel operasyonlardan ve içten yanmalı motorlardan kaynaklanan kentsel kirleticiler, normal gelişim sırasında anormallik vakalarını artırır.Bu gibi durumlarda solunum sorunları vakaları da çok yüksektir.Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yaşayanların sağlığının olumsuz etkilenme ihtimalinin olduğu açıktır.Bu, her yaştan insanın ve özellikle yaşlıların ve çocukların başına gelir.


İnsanların elde edebileceği sağlık etkileri

Hava kirliliğinin bir sonucu olarak bazı yaygın olası sağlık etkileri ortaya çıkabilir.Bunlar arasında daha yüksek kalp hastalığı riski, azalmış akciğer boyutu, özellikle çocuklarda akciğer fonksiyonu, düşük doğum oranı ve erken doğumlar ve dolaşım hastalıklarına bağlı erken ölümler sayılabilir.


İç mekan havasının saflığını korumanın gerçekten ne kadar önemli olduğunu gösteren başka birçok sorun ortaya çıkabilir.


En savunmasız kim?

Olansi hava temizleyicilerisağlığı ve yaşamı korumak için tasarlanmıştır.Bebekler ve çocuklar, kirleticiler söz konusu olduğunda büyük ölçüde savunmasızdır.İç ve dış kirleticilere karşı savunmasızdırlar.


Çocuklar ve bebekler daha yüksek hücre bölünme hızına sahiptir ve bağışıklık sistemleri iyi gelişmemiştir.Bu, kirliliğin neden olduğu herhangi bir hücresel hasarın yeterince önlenemeyeceği veya onarılamayacağı anlamına gelir.Anormal gelişime neden olan budur.


Küçük çocuklarda ve bebeklerde bağışıklık sistemleri, solunum sistemleri ve nörolojik sistemler hala gelişmektedir.Bu, kirli havayı teneffüs etmeleri nedeniyle ömür boyu sürebilecek hasarlara karşı duyarlı oldukları anlamına gelir.


Çocukların solunum hızı daha yüksektir ve vücut kütlesi küçüktür.Bu, toksin inhalasyonunu ciddi sonuçları olan ciddi bir şey haline getirir.

Olansi hava temizleyici tedarikçileri (17)

Çocukların ve evdeki herkesin hayatını korumak için en iyi HEPA hava temizleyiciyi veya UVC hava temizleyiciyi bulmak gereklidir.Bu, Olansi gibi en büyük piyasa oyuncularından bazılarından kaynaklanmalıdır.Bu şirket uzun süredir var ve sunulan ürünler güvenilir ve dayanıklıdır.

Hava temizleyici fabrikası, bazı katı düzenlemelere uyar ve en iyi hava temizleyicileri oluşturmak için en iyi donanıma ve bilgi birikimine sahiptir.Evde bebek veya çocuk varsa, kaynağı ortadan kaldırmak önemlidir, bu nedenle kirleticiler yeterli arıtma ile giderilir. En iyi hakkında daha fazla bilgi için Hepa en sessizhava temizleyiciSanayileşme ve kentsel hava kirliliğini ele almak amacıyla ziyaret edebilirsiniz.Olansi Çin https://www.olansichina.com/air-purification.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen