Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Alkalin Ters Osmoz Su Arıtma » Sıcak ve Soğuk Hidrojen Alkalin Su Tersi Osmosis RO Sistemi Sıcak veya Soğuk Arıtılmış Su Sorununuzu Çözen Su Dağıtıcı Arıtma

Sıcak ve Soğuk Hidrojen Alkalin Su Tersi Osmosis RO Sistemi Sıcak veya Soğuk Arıtılmış Su Sorununuzu Çözen Su Dağıtıcı Arıtma

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-11-30      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Sıcak ve Soğuk Hidrojen Alkalin Su Tersi Osmosis RO Sistemi Sıcak veya Soğuk Arıtılmış Su Sorununuzu Çözen Su Dağıtıcı Arıtma

Sıcak ve Soğuk Hidrojen Alkalin Su Tersi Osmosis RO Sistemi Sıcak veya Soğuk Arıtılmış Su Sorununuzu Çözen Su Dağıtıcı Arıtma

Sıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su ArıtmaSeçtiğiniz sıcaklıkta saflaştırılmış ve güvenli içme suyu sağlar. RO (Ters Osmoz) Teknolojisini kullanarak soğuk ve sıcak su dağıtımı, bize oda, soğuk ve sıcak sıcaklıklarda ro saflaştırılmış su sağlayan son gelişmiş bir teknolojidir. Artık bir şişe suyu sürekli olarak RO Dispenseri Su Arıtma Sisteminden doldurmanız, bir buzdolabına yerleştirin ve ardından suyun soğuması için bekleyin.


Bu güzel! Artık bir düğmeye basarak hızlı bir şekilde sıcak, ılık kahve veya soğutulmuş limonata yapabilirsiniz. Bu makalenin amacı için, bazı çok güvenilir ve en kaliteli sıcak ve soğuk su ro sistemi su arıtıcılarına bir göz atalım.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (11)

1. AO Smith Z8 Yeşil 10 litrelik Sıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su Arıtma

Bu sıcak ve soğuk su rO sistemi su arındırıcı, saflaştırılmış, güvenli ve sağlıklı içme suyu elde etmemizi sağlayan gümüş şarjlı membran teknolojisine (SCMT) olan 8 kademeli, su arıtma işlemine sahiptir. Tüm su, ters ozmoz membranından filtreler ve SCMT kullanılarak iki kat daha saflaştırılır. Su arıtma aşamaları ön filtre, tortu filtresi, karbon blok, peşin geri kazanım teknolojisi (sanat), patentli tarafı akışı RO membran, mineraliser teknolojisi (Min-Tech) ve ZX çift koruma çift filtresi (gümüş aktif karbon bloğu ve SCMT) ).


Özellikleri:

• Mineralizer teknolojisi (Min-Tech). Bu özellik, magnezyum ve kalsiyum gibi önemli mineraller bir kez daha arıtılmış suya ekler. Bu, suyun tadını arttırır ve güvenli ve temiz bir içme suyu için doğal, taze ve dengeli bir PH-A anahtar gereksinimi verir.

• Gelişmiş bildirim sistemi. Bu özellik kolaylık sağlar. Ters ozmoz membranının ve cihazdaki diğer filtrelerin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini bilmenizi sağlar.

• Sıcak su. Bu, bu cihaz için benzersiz bir özelliktir. Sadece bir düğmeye basarak, bu sıcaklıklarda (45 ° C ve 80 ° C, eklenen mineraller içeren, bir fincan yeşil çayı hazırlamak için kullanılabilecek, 45 ° C ve 80 ° C'de saflaştırılmış ve temizlenmiş sıcak su alırsınız, bebek için yiyecek hazırlayın, tahıl gevreği, ya da bir boğaz ağrısı yatıştırır.

• RO ve SCMT (gümüş şarjlı membran teknolojisi). Bu, rO saflaştırılmasından sonra muhtemelen ek mikrobiyal kirlenmeyi durdurmak için suyun saflaştırılmasının ek bir aşamasıdır.

• Gece Yrd. Sizi geceleri cihaza yönlendiren bir akış etkisi vardır. Bu, mutfağınıza güzellik ekler.

• Su tasarrufu. Bu cihazın yenilikçi bir özellikte (avans geri kazanım teknolojisi) (önceden kurtarma teknolojisi), bu iki kez daha su iyileştirmenizi sağlar, böylece su cihazdan geçtiğinde su israfını azaltıyor. Her türlü sudan yaklaşık 9.000 litre su tasarrufu sağlar.

• En fazla 2000 ppm'nin TDS için kullanılabilir.


2. BEPURE 4G 9 litrelik Sıcak ve Soğuk Su RO Sistemi UV, UF, TDS ve Alkali Arıtma ile Su Arıtma

BEPURE 4G 9LSıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su Arıtma8 aşamalı, ultra saflaştırma işlemi ve hem saf hem de sağlıklı su sağlayan bir alkalin mineral teknolojisi ile birlikte gelir. Sırasıyla 1, 7 ve 1 litre kapasiteli üç depolama tankı-soğuk, düzenli ve sıcak su depolama tankına sahiptir.


BEPURE 4G Sıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su Arıtma, saatte 1.5 litre bir akış hızında 15 ° C-20 ° C'de soğuk su sağlar. Sıcak su almak için, BEPURE 4G Sıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su Arıtma, sıcak suyu dakikada 2 litre akış hızında ve 80 ° C ila 90 ° C'lik bir sıcaklıkta dağıtır. Bu, içecekleri içebileceğiniz ve kullanabileceğiniz sıcak su alma mücadelesini en aza indirir.


BEPURE 4G Su Arıtma Sisteminin, sıcak ve soğuk su ro sistemi su arındırıcılığının yanı sıra bakımını izlemek için akıllı bir LED ekrana sahiptir.

Su arıtma işleminin 8 aşamaları şunlardır:

• Ön Filtre: Dahilidir ve asılı parçacıkları bloke eder.

• Sediment filtresi: Her parçacıkları 5 um'ye kadar (mikrometreler) kadar olan boyutlarda çıkarır.

• Aktif karbon filtresi: Klor, kötü tadı ve koku çıkarır.

• RO Membran: TDS-Tamamen Çözünmüş Tuzlar olarak bilinen çözünmüş safsızlıkları giderir.

• Ultra filtrasyon membran: bakterileri, kolloidal parçacıkları ve virüsleri giderir.

• TDS denetleyicisi: TDS'yi düzenler

• Alkalin: Saflaştırılmış suyun pH'ını, mineralizasyon yoluyla 7,5 ila 8,5 arasındadır, böylece asit reflü sağlık sorunları, güçlü hidrasyon ve daha güçlü insan kemikleri için bir çare olarak kullanılabilecek sağlıklı ve temiz bir içme suyu sağlar.

• Ultra Menekşe Sistem Tedavisi: Bu sıcak ve soğuk su rO sistem su arıtma, suları dezenfekte eden veya dezenfekte eden bir depolama tankında UV lambasına sahiptir.


Özellikleri:

• Soğuk ve sıcak su anahtarı

• Akıllı LED işlevselliği: Dört göstergeye sahiptir: Dolgulu depolama tankı için tank dolu; Saflaştırma, devam eden su arıtma için; Isıtma, sıcak su için dağıtılıyor; ve sorun giderme için ayarlar gerekli olabilir veya filtrelerin herhangi birinin değiştirilmesi gerekir.

• Kolay ve uygun filtre değişimi

• Elektrik yokluğunda su sıcaklığında suyun saflaştırılması için karşılık.


3. Mavi Yıldız Stella 8.2 litre, ro ve uv, sıcak ve soğuk su ro sistemi su arıtma

Mavi Star Stella 8.2 litreSıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su ArıtmaKesinlikle güvenli ve sağlıklı bir içme suyunun olmasını sağlayan su arıtma için hem UV hem de RO teknolojisini kullanır. En iyi tozu, kumu ve süspansiyonlu su kaynaklı parçacıkları filtreleyen harika bir tortu filtresi (5 um) sahiptir.


Su arıtma, iyonları, su kaynaklı parçacıkları ve çözünmüş safsızlıkları gidermek için RO teknolojisini kullanırken, bakteri, virüsler ve kist gibi mikro organizmaları devre dışı bırakmak için UV teknolojisini kullanır.


Özellikleri:

• Çocuk Kilidi İşlevselliği: 'Isıtma Modunda' etkinleştirilen çocuk kilidi işlevselliği, kazayla sıcak su yanıklarından gelen çocuklara koruma sağlar. Çocuklu bir ev için mükemmeldir.

• Soğuk, sıcak ve ortam arıtılmış su: Mavi Yıldız Stella Sıcak ve Soğuk Su RO Sistemi Su Arıtma, Soğuk ve Sıcak suya kolay ve rahat erişim sağlar ve bir düğmeye basarak oda sıcaklığında su sıcaklığında. Soğuk suya minimum 5 ° C sıcaklıkta ve 85 ° C'lik bir sıcaklıkta sıcak suyla dağıtır.

• TDS temizleme (ultra yüksek):% 96 TDS taşınması kadar. Bu nedenle, su kaynağından gelen yüksek miktarda çözünür kirlilikten bağımsız olarak, içme suyu saf, güvenli ve sağlıklıdır.

• Büyük 8.2 Litre Tank: Bu tankın kapasitesi, sırasıyla 4.2, 3.4 ve 0.6 litrelik ortam sıcaklığı, soğuk ve sıcak su kapasitelerinden oluşur.

• Sıcak su için ayrı musluk: Çocuk kilidi işlevselliğine ek olarak, bu özellik sıcak su verildiğinde güvenlik sağlar.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (12)

Çözüm

Sıcak ve Soğuk Su Ro Sistem Su Arıtma, yaşam tarzınız için tasarlanmıştır; Sıcak, soğuk ve oda sıcaklıklarında güvenli, saf ve sağlıklı bir su dağıtmak. Bu, yaygın ısıtma veya soğutma suyunun ortak ve saflaştırılmış suyun çözümüdür.


Çok fazla sayıda su arıtacağı markası soğuk ve sıcak su sağlar. Bu makalede tartışılan sıcak ve soğuk su ro sistemi su arıtma markalarının her biri, eviniz için mükemmel olan benzersiz özelliklere sahiptir. Sıcak ve soğuk hakkında daha fazla bilgi içinHidrojen alkalin su ters osmoz ro sistemi su dağıtıcı temizleyiciSıcak veya serin arıtılmış su probleminizi çözen, Olansi Çin'e ziyaret edebilirsiniz.https://www.olansichina.com/alkaline-reverse-osmosis-water-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen