Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Piyasada mevcut hava temizleyicilerinin farklı çalışma prensibi

Piyasada mevcut hava temizleyicilerinin farklı çalışma prensibi

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-05-26      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Piyasada mevcut hava temizleyicilerinin farklı çalışma prensibi

Piyasada mevcut hava temizleyicilerinin farklı çalışma prensibi

Hava temizleme, bugün toplumda büyük ölçüde ihtiyaç duyulan bir şeydir. Sabit kirlilik, evler de dahil olmak üzere, farklı ortamlarda ihtiyaçlarını karşılamıştır. Kirlilik, farklı hastalıklar ve hastalıklarla ilişkilendirilmiştir ve bu yüzden ciddi şekilde alınması gerekiyor.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (19)

Bazı modeller farklı filtrelerle birlikte gelir, bazılarında bazıları ise HEPA filtreleri vardır. Tüm filtreler avantajları ile birlikte gelir ve bir seçim yapmak bu kadar zor olmamalıdır. Yaratılışında kullanılan farklı filtreler var.Çin hava temizleyicilerive bunlar şunları içerir:

• mekanik filtreler

Bu durumda, hava temizleyicisi, pillere sahip filtrelere sahiptir ve partiküllerin sıkıştığı elyaflara havayı zorlamak için fanları kullanın. Bu kategoride, ince kafesli olanlar var. Bunlar HEPA filtreleridir. Boya pigmentleri ve duman dahil olmak üzere çok sayıda parçacık toplarlar.

HEPA filtreleri, hala havada iken kalıp sporları, polenler ve tozlar dahil olmak üzere havadan daha büyük parçacıkları çıkarabilir. Mekanik filtreler kapılar ve gazlar ile en iyisi değildir ve bakım söz konusu olduğunda pahalıdır.

• Aktif karbon filtreleri

Bu durumda, ev hava temizleyici sorbent filtreleri ile birlikte gelir. Bunlar, havadan kokuya neden olan molekülleri emen aktif karbon kullanır. Ayrıca farklı gazları kullanabiliyorlar. Bununla birlikte, azot oksit, amonyak ve formaldehit için en iyisi değildirler. Parçacıkları kullanmazlar ve bu kategorideki hava temizleyicilerinin çoğu, parçacıklar için karbon ve pilili filtrelere sahip olmasının nedeni budur. Aktif karbon genellikle çok hızlı bir şekilde doyurulur ve daha sık değiştirilebilir.

• Ozon jeneratörleri

Bu durumda, makine ozon üretir. Bu, genel kimyasal bileşimlerini değiştiren bazı kirleticilerle reaksiyona giren bir moleküldür. Bu, zayıf bir atmosfere yol açabilir.

• Elektronik hava temizleyicileri

Elektrostatik iyonlaştırıcılar ve çökelticiler genellikle hala havada iken parçacıkları şarj eder. Makine plakalarına veya kendilerinin yakınındaki yüzeylere manyetik benzeri bir cazibe kullanarak yapışırlar. Bu hava temizleyicilerinin bazıları, ozon üretimine yol açabilecekleri için tavsiye edilmez.

• Ultraviyole mikrop öldürücü ışınlama

UV hava temizleyicileri de piyasada mevcuttur. Bu hava temizleyicileri, havadaki mantar sporlarını, bakterileri ve virüsleri öldürür. Bununla birlikte, bazı sporların ve bakterilerin UV radyasyonuna karşı dayanıklı olabileceğini not etmek önemlidir. BirazOlansi hava temizleyicileriUVC hava temizleyici teknolojisi ile gelin. UV radyasyonuna maruz kalma, makinelerin amaçlandığı gibi çalışması için genişletilmelidir.

• Fotokatalitik oksidasyon

Bu makineler, gazlı kirleticileri oksitleyen hidroksil partikülleri üretmek için fotokatalizörler ve ultraviyole radyasyonu kullanır. Satın alma işleminden önce bir makinenin etkinliğini kontrol etmek önemlidir.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (20)

Olansi hava temizleyicileri, piyasadaki en iyilerinden bazılarıdır. Hepa hava temizleyicileri, UVC hava temizleyicileri, PM2.5 hava temizleyicileri veNegatif iyon hava temizleyicileri.


OLANSI hava temizleyicileri, farklı ortamlarda etkinliklerini, emniyetlerini ve uygunluğunu belirlemek için kuvvetli testlerden geçirilir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen