Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Olansi oturma odası hava temizleyicilerinin kurulumunu gerektiren odalar

Olansi oturma odası hava temizleyicilerinin kurulumunu gerektiren odalar

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2022-01-18      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Olansi oturma odası hava temizleyicilerinin kurulumunu gerektiren odalar

Olansi oturma odası hava temizleyicilerinin kurulumunu gerektiren odalar

Farklı türler varHava temizleyicileriBu evlerini seçebilir. Seçim genellikle arıtma cihazının ne kadar iyi temizlendiğine, kirletici türünün türünü ve alıcının kişisel zevklerine bağlıdır.


Bazıları mobil olan her türlü Olansi hava temizleyicileri vardır. Mobil hava temizleyicileri bir odadan diğerine transfer etmek çok kolaydır. Mobil seçenek kullanıldığında, en çok trafiğe sahip evin parçalarına kolayca hareket ettirilebileceği anlamına gelir.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (79)

Gıda yapıldığında mobil hava temizleyicileri mutfağa taşınabilir. Sonra bir kişi rahatlatıcı ve televizyon izlerken oturma odasına, geceleri yatak odasına taşınabilir. En iyi HEPA hava temizleyicilerini ve belki de maliyetli evlerde bir zorunluluk kullanmanın birçok faydası vardır.


Hava temizleyici, biraz büyük ve ağır olabileceği durumlarda, diğer odalara taşınmayı imkansız hale getirir. Böyle bir durumda, çoğunlukla kirlenmiş alan veya oda gerçekten temizleyiciyi kullanabilir. Ağır kirliliği olan ve oraya yerleştiren evin bölümünü bulun.


En iyi konumu seçmek de evde mevcut olan kirliliğin türüne de bağlıdır. Ana konuda ya da toz başına ise, hava temizleyici en iyi oturma odasına yerleştirilir. Ayrıca, eğer biri uyurken hava kalitesi konusunda endişeliyse, bir yerleştirmek mantıklıdır.hava temizleyiciuyku saatleri sırasında yatak odasında. Bu, uyku sırasında çok zaman geçirdiği evin bir alanıdır.


Yapmak için hususlar

Hava temizleyici satın almak sadece bir adımdır. Olması gerektiği kadar etkili olmasını sağlamak için, evin içindeki uygun konuma yerleştirilmelidir. İyi bir sonuç için, hava temizleyici kirlilik kaynağına yakın yerleştirilmelidir. Ancak, diğer birçok şey de düşünülmelidir.


Koku kaynakları

Hava temizleyicileri, kokunun kaynağına yakın yerleştirilebilir, ancak arıtıcının kokuları tutabileceği bir anlam ifade eder. Bu harika bir şey olabilir ve günün sonunda çok faydalı olabilir. Evin içine yayılmadan önce kokuyu ele alarak, her şeyin iyi kaldığı anlamına gelir. Kokuları ele alabilecek güçlü filtrelerle birlikte gelen hava temizleyicileri var. Koku kaynağına yakın yerleştirildiğinde, çok işlevseldir ve ev havasını temiz tutun.


Oda boyutu

Doğru UVC hava temizleyici veya HEPA hava temizleyici seçimi, temizlenmesi gereken odanın boyutunu göz önünde bulundurarak anlamına gelir. Oda büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda yapılabilecek birçok hata var. Çok küçük bir oda için güçlü bir Olansi hava temizleyici seçmek mümkündür. Bu, çok uygun maliyetli olmayan arıtıcıyı çalıştırmak için çok fazla para yaktığınız anlamına gelir. Aynı zamanda bir hava temizleyici bir hava temizleyici yerleştirme hatası vardır.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (49)

Çoğu hava temizleyici tedarikçisi ve üreticileri, makinelerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda kılavuzlar verir. Olansi'nin kurulumunu gerektiren odalar hakkında daha fazla bilgi içinoturma odası hava temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/home-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen