Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Olansi hava temizleyicisinin eviniz için küresel ihtiyacı

Olansi hava temizleyicisinin eviniz için küresel ihtiyacı

Görüntüleme sayısı:0     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-05-25      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Olansi hava temizleyicisinin eviniz için küresel ihtiyacı

Olansi hava temizleyicisinin eviniz için küresel ihtiyacı

Arıtma, yaşadığımız bu güncel dünyada çok önemli hale geliyor. Enerji tasarruflu kapılar ve pencereler kirleticileri Koy'ta tutmada etkili olabilir. Ancak, içlerinde de birçok şeyin yakaladılar. Kirleticilerin kapalı alandan, muhtemelen kapalı alan nedeniyle açık havada olduğundan çok yoğunlaştıkları belirtilmiştir.


Kirleticiler tütün dumanları, yemek pişirme, yanan ağaç, temizlik ürünleri gazları, yapı malzemeleri, kalıp toz akarları, evcil hayvan kuşları, vb. Dahil olmak üzere birçok şeyden gelebilirler. Tüm bu kirleticiler sağlıklı olmayan iç ortamlara yol açar. Herkes orman yangınlarına, SARS ve COVID-19 gibi hastalıklara tanık oldu. Wildfires çevreyi kirletirken, ikincisi nefes aldığımız havanın yoluyla iletilebilecek virüslerdir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (77)

AlmakOlansi hava temizleyiciBu nedenle, hoş bir fikir. Duman ve tozda bulunan ince parçacıklar var. Bunların genellikle yaklaşık 10 mikrometre çapı vardır. Bunlar, akciğerlerde çok derin olabilecekleri anlamında büyük bir endişe. Bu parçacıklar bir süredir nefes aldığında, akciğerleri ağırlaştırabilir, özellikle kalp hastalığı olan insanlarda astım saldırılarına yol açabilirler. Bu parçacıkların çok yüksek seviyelerine maruz kalmak, erken ölüm, azaltılmış akciğer fonksiyonu ve bronşit ile yakından bağlantılıdır.


Formaldehit gibi bazı uçucu organik bileşikler, temizlik ürünleri, boyaları ve yapıştırıcılardan havaya girer. Bunlar gözleri, boğazı veya burnu tahriş edebilir. Ayrıca baş ağrıları ve bulantı neden olabilirler. Aşırı durumlarda, sinir sistemine, böbreklere ve karaciğere zarar verebilirler. Radon gibi gazlar akciğer kanserine neden olabilir ve bazen onları solunması ölümcül olabilir.


Tüm bu kirleticilerin etkilerini önlemek için, evin içindeki çevreye bakmak için en iyi ev hava temizleyicisine yatırım yapmak akıllıca olur. Eldeki ihtiyacını değerlendirmek, karşılaştırma yapmak ve mevcut durumunuzla ilgili en iyi arıtıcıyı seçmek önemlidir.


Çin hava temizleyicilerihava koşullarını havadan çıkarmak için harika bir yoldur. Tüm kirlilik kaynaklarını giderirken ve iç mekan boşluklarını havalandırırken, safsızlıklarla uğraşmanın harika bir yoludur, dış mekan kirleticileri tüm evin içine girebilir.


Evi havalandırırken, saflaştırmayı idare etmek için yeterli olmadığında, bir UVC hava temizleyici elde etmek yardımcı olabilir. Tek odalarda havayı filtrelemek için tasarlanmış ev hava temizleyicileri vardır. Bunlar, iç mekan kirliliğinin azaltılmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Makinelerin farklı sınırları vardır ve bu ne seçtiğine bağlıdır.


Polen, duman ve toz filtrelemede iyi olan hava temizleyicileri vardır.HEPA hava temizleyicileriPartikül maddeyi yüzde 50'nin üzerinde azaltın. Çoğu durumda, filtreler ayrıca toz gibi kaba parçacıkların yaklaşık yüzde 30'unu da kullanabilir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (31)

Hava temizleyicilerin faydaları, zaman içinde gerçekleştirilen farklı çalışmalara göre belirgindir. Olansi hava temizleyicileri almak, yüksek kaliteli ürünler elde etmek anlamına gelir. Bu şirket neredeyse on yıl ve şimdi pazarda olmuştur ve filtrelerinde en yüksek standartları sunmaktadır.


Şirketin büyük bir uzmanlığı var.hava temizleyiciAlan ve en yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımları sunarlar.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen