Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Olansi hava temizleyici için fonksiyonel bir yer seçme

Olansi hava temizleyici için fonksiyonel bir yer seçme

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-30      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Olansi hava temizleyici için fonksiyonel bir yer seçme

Olansi hava temizleyici için fonksiyonel bir yer seçme

Hava temizleyicileriBir oda içindeki hava kalitesini iyileştirmede büyük bir fark yaratabilir. Uygun bir konuma yerleştirerek, bir tane makineden en iyi şekilde yararlanır. Hava temizleyici üreticilerin talimatlarını takip etmenize yardımcı olur, çünkü makinelerini en iyi anlarlar. En iyi ürünü seçmek, günün sonunda büyük verimlilik ve işlevsellik anlamına gelebilir.


Dikkate alınması gereken şeylerden biri, odanın büyüklüğü ve üreticinin önerdiği şeydir. Odayı makineye eşleştirerek, günün sonunda en iyi saflaştırmanın elde edildiği anlamına gelir.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (4)

Köşeleri ve sıkı boşluklardan kaçının.

Çoğu durumda, bir hava temizleyici her yöne ücretsiz hava akımı sağlar. Makineyi her yönden serbestçe havayı serbestçe çekebilmesi için yerleştirmek önemlidir. Bu daha iyi performansa yol açar.


Sınırlı alan olduğunda. Bir Olansi hava temizleyici sıkı bir alana veya noktaya yerleştirilirse, çok zayıf olabilir ve oda içindeki tüm köşelerden herhangi bir havayı çekebilme yeteneğine sahip olmayabilir. Bu, havanın kirlendiği anlamına gelir. Bazı hava temizleyicileri duvara monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Duvara monte edilebilecek bir model seçmeye yardımcı olur.


Hava temizleyicileri, mobilyaların altına veya arkasına yerleştirilmemelidir.

Çoğu hava temizleyici üreticisi, alıcıların makineleri engellerin olmadığı yerlere yerleştirmesini tavsiye edebilir. Hava temizleyici, mobilyaların arkasına veya altında yerleştirilmesi için ideal değildir. Bunun nedeni, sınırlı hava akışından dolayı havayı verimli bir şekilde temizleyememesi nedeniyle engellenmesi ve oluşturulmasıdır. Mevcut alanı düşünün ve arıtıcının iyi çalışması için en iyi pozisyonu seçin.


Eşleştirmekten kaçının

Bugün akıllı evlerde bulunan birçok gadget var. Nem alma ve nemlendiricileri içerirler. Ayrıca klima üniteleri vardır. Birden fazla makine kullanmanın aynı anda kullanılmamasının nedeni, uygun temizliğin gerçekleşmesi için hava akışının gerekli olmasıdır. Bununla birlikte, hava her yöne itildiğinde ve çekildiğinde, havadaki parçacıklar etkili bir şekilde çıkarılmayabilir. Böyle bir durumda, ev için en mantıklı olan makineyi belirlemeye yardımcı olur.


Arıtma çalıştığında, Windows daha iyi bir sonuç için kapalı kalmalıdır. Bir odaya çıkan açık hava ile, eve girecek olan polen, toz ve diğer dış mekan parçacıkları olduğu anlamına gelir. Bu, HEPA hava temizleyicileri için zorlaştırabilir veyaUVC hava temizleyicileriiyi çalışmak için. Makine çalışırken pencereler kapatılmalıdır.


Kapı yakınında yerleştirmek

Arıtıcının kapıya yakın yerleştirilmesi, özellikle girişten eve girmeye çalışabilecek havadaki parçacıkları yakalamak için harika bir şey olabilir. Bu, kirleticilerin evin içine girmeden önce bile çıkarıldığı anlamına gelir. Bu, temizleyiciyi, özellikle evcil hayvanlarla ve eve giren ve eve giren bir evde yerleştirmek için harika bir yer.

Olansi Çin hava temizleyici fabrikası (1)

OLANSI hava temizleyicileri her türlü kirletici maddeyi ele almak için yapılır. Çin hava temizleyicilerinin popülaritesi ne kadar etkili olabileceği içindir. Bununla birlikte, Olansi'den makineleri seçmek verimliliği ve güvenilirliği garanti eder. Bunun için fonksiyonel bir yer seçme hakkında daha fazlaOlansi hava temizleyici, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen