Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » OEM ve ODM dünyasında bazı ortak sorular Çin ev hava temizleyicileri

OEM ve ODM dünyasında bazı ortak sorular Çin ev hava temizleyicileri

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-08-04      Kaynak:https://www.olansichina.com/

OEM ve ODM dünyasında bazı ortak sorular Çin ev hava temizleyicileri

OEM ve ODM dünyasında bazı ortak sorular Çin ev hava temizleyicileri

Çin hava temizleyicileriaklında bir sürü düşüncelerle seçilmelidir. En iyi seçeneği seçmeden önce, ihtiyaç duyulması gerekiyor ve sorular, mevcut olanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha fazla bilgi edinmek için sorular ve belirli ihtiyaçlar için en iyi seçenek nedir.


Ev için en iyi Olansi hava temizleyicisini seçerken birkaç soru sorulmalıdır.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (16)

1. Evde bir arıtma ihtiyacı var mı?

Bu sorunun cevabı farklı faktörlere bağlıdır. İstenilen konforu ve ev içinde bulunan hava kalitesini içerir. Dikkat edilmesi gereken bazı faktörler var. Kapalı havanın kalitesinin kötüleştiğini kabul eden birçok kuruluş var. Tahriş edici ve alerjenler evcil hayvan gördü, duman ve toz gibi iç mekanlardan daha fazla havada daha kötüleşti.

En iyi ev hava temizleyicisinin ihtiyacını belirlemeye yardımcı olabilecek birçok neden var. Bunlar, burun akıntısı, sulu gözler ve kaşıntılı gözler gibi alerjik semptomları içerir. Sık sık cilt döküntüleri, kuru cilt ve kaşıntılı cilt de bir gösterge olabilir. Diğerleri, iç mekanlarda yaşayan, sigara içen ve sigara içen ve astım gibi nefes alanlara sahip olan evcil hayvanları içerir. Evde küf veya kalıp varsa, bir hava temizleyici mükemmel bir seçenek olabilir.


2. Bir hava temizleyici neyi temizler?

Çin hava temizleyicilerieşit değil. Bu, farklı seçeneklerin farklı yeteneklere sahip olduğu anlamına gelir. Hava temizleyicileri, çok özel maddeleri havadan temizleyebilir. Ancak, temizlik şekillerinde ve ne kadar temizleyebilecekleri farklılıklar var. Bazı arıtmacılar partiküller ve tozla etkili bir şekilde başa çıkabilir. Küf, küf, virüs ve bakteri için mükemmel olan diğerleri var. Birkaç seçenek bir kerede tüm kirleticileri halledebilir.


3. En iyi hava temizleyici boyutu hangisidir?

Boyutu seçerken, Şirket tarafından verilen derecelendirmeyi kontrol etmek önemlidir. Bu nedenle Olansi Hava Temizleyicileri'nden seçim yapmak iyi bir fikirdir. Derecelendirmeler doğrudur ve bir hava temizleyicisinin yeterli olabileceği yer türünün belirlenmesine yardımcı olabilir. Piyasada bulunan seçeneklerin çoğu, tüm ev seçenekleri yerine tek tek kişilik odadır. HVAC sistemi ile yüklü bir hava filtreleme sisteminiz yoksa, ayrı birimler en iyi seçenektir. Üniteler kolayca taşınabilirse daha iyi olur. Cadr numarası hava dağıtım hızını gösterir ve bir odada metrekare başına 2/3 oranında oranın 2/3 olması gerekir.


4. Ozon ve Güvenlik İçeride

Ozon, üç atomlu tatsız ve renksiz bir gaz olarak tanımlanabilir. Doğal olarak gerçekleşir ve üst atmosferdeki fırtınalar sırasında elektrikli deşarj yoluyla üretilir. Kabul edilebilir bir seviyede tutulduğunda, iç mekanlarda güvenlidir. Bu .02 ile 0,05 parçalar / milyon arasında olmalıdır. OLANSI hava temizleyicileri, aralıkları kontrol altında tutmanın önemini anlıyor. Arındırıcılar, doğru miktarda ozonun korunmasını sağlamak için oluşturulur ve kabul edilebilir seviyelerin ötesine geçmez.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (20)

HEPA hava temizleyicileri için iyi çalışması için, filtrelerin değiştirilmesini sağlamak önemlidir ve hava temizleyici düzenli olarak temizlenir. Farklı faktörler frekansı dikte eder; Ayrıca, filtreleri temizlemek veya değiştirmek için doğru zamanın ne zaman temizleneceğini belirlemeye yardımcı olabilecek üretici özellikleri ve yönergeleri vardır. OEM ve ODM hakkında daha fazla bilgi içinÇin Ev Hava Temizleyicileri, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansigres.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen