Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Nasıl Kurulur ki Nasıl HVAC için kanalda UV ışığı ile tüm ev hava temizleyici

Nasıl Kurulur ki Nasıl HVAC için kanalda UV ışığı ile tüm ev hava temizleyici

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-12      Kaynak:https://www.olansichina.com

Nasıl Kurulur ki Nasıl HVAC için kanalda UV ışığı ile tüm ev hava temizleyici

Nasıl Kurulur ki Nasıl HVAC için kanalda UV ışığı ile tüm ev hava temizleyici

Hava temizleyicileriFarklı insanlar arasında oldukça yaygın ve popüler hale geldik. Bu, çevrenin ne kadar hızlı bozulduğu için olduğu için oldu. Bu, bu yüzden birçok insanın şimdi çevresindeki havaya iyi bakması için en iyi hava temizleyicilerini aktif olarak aramasının nedeni budur.


Odaların içindeki havayı temizlemek için evlerinin içine hava temizleyicileri yükleyen insanları bulmak sıra dışı değildir. Bununla birlikte, birçok insan hava temizleyicilerini kurmanın en iyi yolu ve hava temizleyicisinin günün sonunda nasıl etkilenebileceklerini nasıl etkileyebileceğini bilmiyor. En iyi şekilde çalışmak olsaydı doğru yapılmalıdır.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (55)

Bugün piyasada çok fazla marka var ve hepsinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları var. Doğru olanı seçilmeden önce bir hava temizleyici ne anlama geldiğini açıkça anlamaya yardımcı olur.


Çin hava temizleyicilerigenellikle hava temizleyicileri olarak adlandırılır. Arıtma, farklı kirleticileri havanın içindeki ayrıştırma ve dönüştürme yeteneğine sahiptir. Bu, havanın temizliğini arttırır. Hava temizleyicileri belki ev, bina, endüstriyel veya ticari.

• Arıtma, düşük yerleştirilmelidir.

Meselenin gerçeği, pek çok virüsün genellikle daha düşük yerlerde biriktirilmesidir. Bu, temizleyici bu şekilde yerleştirildiğinde filtreleme etkisinin daha iyi çalışmaya meyilli olduğunu gösterir. Etrafında bir yer bırakmak önemlidir.

• Koridorda koymayın.

Hava temizleyici almanın amacı hava saflaşması içindir. Daha büyük hanelerde, koridor içine yerleştirilmemelidir, çünkü bu normal hayatı etkileyebilir.

• Duvarlardan uzak durun.

Yüklendiğinde, hava temizleyicisinin herhangi bir zamanda duvarlara dokunmamasını sağlamak önemlidir. Bazı üreticiler HEPA hava temizleyici ile duvar arasında bırakılacak mesafeyi belirleyebilir. Bu çok uygundur, çünkü hava akışına izin verir veev hava temizleyici. Nesneleri hava temizleyici yakınındaki vazolar gibi sıvılarla yerleştirmek önemlidir.

• Sigara içmek için bir tezgah seçeneği iyidir.

Ev işgalcilerinden biri sigara içtiğinde ve ikinci el dumanı yaymak istemiyorsa, masaüstü hava temizleyici veya bir tezgahı olanı almak akıllıca olur. Özellikle hava temizleyici güzel bir tasarıma sahipse, odaya biraz estetik değer ekleyebilir. Bu hava temizleyici havayı temizler ve herkesin en iyisini elde etmesini sağlar.

• Zayıf dolaşımlı bölgelere yerleştirin

Havalandırma, temiz havaya bırakmak için bir odada açıldığında her zaman iyi bir etki vardır. Bu sadece dış hava iyi kalitede olduğunda yapılmalıdır. Açılış kapıları ve pencereleri iç mekan hava kirliliğini azaltabilir. Bir alanı iyi bir hava sirkülasyonu alamadıysanız, Olansi hava temizleyicisinin yerleştirilmesi gerekir. Bu, hava kalitesini iyileştirmenin en iyi yollarından biridir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (20)

Olansi, Çin hava temizleyici üreticilerinden biridir. Dahil olmak üzere farklı hava temizleyicilerinde anlaşıyorlarNegatif iyon hava temizleyicileri, masaüstü hava temizleyicileri, PM2.5 hava temizleyicileri, diğerleri arasında.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen