Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Lingo, Çin hava temizleyicileri pazarını daha fazla anlamak için

Lingo, Çin hava temizleyicileri pazarını daha fazla anlamak için

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-07-22      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Lingo, Çin hava temizleyicileri pazarını daha fazla anlamak için

Lingo, Çin hava temizleyicileri pazarını daha fazla anlamak için

Çin hava temizleyicileriPazar birçok ürünle infiltre edilir. Bu nedenle, seçim süreçlerinde biraz karışmak normaldir. Bu pazarda kullanılan lingo'yu anlamak karar verme sürecinde yardımcı olabilir. Bütün Olansi hava temizleyicileri, bugün piyasadaki en iyilerinden bazılarıdır; Belirli ihtiyaçları için en ideal seçeneği seçmekse, ne hakkında olduklarını bilmenize yardımcı olur.

Olansi hava arıtma cihazı tedarikçisi (18)

Anlaşılması ve dikkate alınması gereken bazı terimler var. En iyi ev hava temizleyici, bir odadaki havayı veya evdeki havayı etkin bir şekilde temizleyebilmelidir. Bu, yalnızca en iyi seçim yapılırsa elde edilebilir.


Mikronlar:

Bu bir metrenin milyonunu ifade eder. Mikron veya mikrometre olarak adlandırılır. M sembolü ile birlikte geliyor. Bu birim genellikle, bir hava temizleyicide kullanılan belirli bir filtrenin yakalayabileceği ölçüm açısından partikül boyutlarını tanımlamak için kullanılır.

Parçacık boyutlarını mikronda anlamada yardımcı olabilecek bazı karşılaştırmalar var.

İnsan gözü için görülebilen parçacıklar 50 milyon civarındadır.

• İnsan saçı 30-120 m olabilir

• Polen 10m

• Solunabilir parçacıklar 10 metre veya daha az olabilir

• Virüsler .003m civarındadır.

• Bakteriler .3 m


Solunabilir parçacıklar

Bunlar, 10m veya daha küçük olan havadaki maddeye atıfta bulunur. Parçacıklar akciğerlere derinleştirebilir ve insanlarda kardiyovasküler ve solunum sorunlarına neden olabilir.


Cadr

Bu temiz hava dağıtım oranı anlamına gelir. Bu sistem bir süre kullanımda ve taşınabilir hava temizleyicileriyle etkili bir şekilde tedavi edilen hava miktarını ölçer. Değerlendirmeler bir birimin ambalajında ​​bulunur ve genellikle üç sayıya sahiptir. Her sayı, saflaştırıcının duman, polen ve toz gibi farklı kirleticileri yakalamadaki etkinliğini temsil eder.


Bir odanın görüntülerine karşı 2/3 duman derecesine sahip bir temizleyici almanız önerilir. Bu, 10 ila 15 ft oda anlamına gelir. Tavan yüksekliğinin 8 feet olduğunu varsayarak 100 veya daha fazla derecelendirme rulman bir arıtma yapılması gerekir.


Olansi hava temizleyicileriCadr sistemini dikkate alın çünkü saygı duyulur.


MERV

Minimum verimlilik raporlama değeri veya MERV, bir filtrenin toz gibi partikül kirletici maddelerini yakalamasını ölçmek için bir gelişmedi. Derecelendirme ölçeği 1-16 arasında değişebilir. Şekil 4, normal toz filtrelerinin bir HAVC sistemini koruması için bir puandır. Şekil 16, tüm partikül maddelerin yaklaşık% 95'ini yakalayabilen etkili bir filtredir. Ölçek, HEPA filtrelerini 17-20 arasında oranladığından beri desteklemez. HEPA hava temizleyicilerini çok etkili yapan şey budur.


Mesele şu ki, birçok ev sahibinin Merv 16 filtresine ihtiyacı olmayabilir. Bunun nedeni, hava akışını kısıtlama eğilimindedir, bu da HAVC sistemlerinin verimliliğini azaltır. Tek oda seçeneklerinde kullanılırsa ve çok fazla enerji tüketebiliyorsa da çok gürültülü olabilirler.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (13)

Çin hava temizleyicileri tüm şekil ve boyutlarda gelir. OLANSI hava temizleyici, negatif iyon, PM2.5, UVC ve HEPA hava temizleyicileri de dahil olmak üzere farklı türleri kapsar. Ürünleri karşılaştırın ve en akıllıca kararı verin. Çin hava temizleyici hakkında daha fazla bilgi için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi Çinyerindehttps://www.olansip.com/daha fazla bilgi için.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen