Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Kapalı hava kalitesi testini gerekli kılan ve hava kalitesini korumak için OLANSI hava temizleyicileri kullanan görünür nedenler

Kapalı hava kalitesi testini gerekli kılan ve hava kalitesini korumak için OLANSI hava temizleyicileri kullanan görünür nedenler

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-13      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Kapalı hava kalitesi testini gerekli kılan ve hava kalitesini korumak için OLANSI hava temizleyicileri kullanan görünür nedenler

Kapalı hava kalitesi testini gerekli kılan ve hava kalitesini korumak için OLANSI hava temizleyicileri kullanan görünür nedenler

Evde görünmez kirleticiler varken, diğer birçok görünür kirletici var. Bunlar, kirliliğin günün sonunda ne kadar yoğun veya hafif olduğunu belirlemek için iç mekan hava kalitesinin test edilmesini garanti eder. Birinin nasıl başa çıktığını bilerek, doğruluğu seçerekÇin hava temizleyiciçok daha kolay hale gelir.

OLANSI hava temizleyici tedarikçisi (14)

Bazı görünür konular şunları içerebilir:

1. toz

Toz, evlerde bir toz sorunu olduğunu gösteren zeminlerde ve diğer yüzeylerde kolayca birikebilir. Böyle bir birikim olduğunda, havanın içinde toz olduğu açıktır. Görünür kirleticilere sahip olmak, başka görünmez kirletici maddelerin havada olmadığı anlamına gelmez ve bu nedenle test yapılmalıdır.


2. PET DANDER

Çıplak göz bunu göremez. Ancak, bu kategoriye girer, çünkü evcil hayvanlar mevcutsa, evin içinde görülecektir. Bütün evcil hayvanlar ahlakın arkasında bırakıyor. Evcil hayvanın düzenli olarak temizlenmesi ve evi temizlemek, korkuyu büyük ölçüde azaltabilir. Dander için havayı test ederek, Olansi hava temizleyicilerinin gerekli olup olmadığını belirlemek kolaylaşır. En iyisiÇin hava temizleyiciSeçmek, Dander'ı ortadan kaldırabilecek biri olmalıdır. Dander, fareler, hamamböceği veya fareler gibi evdeki diğer böceklerden ve hayvanlardan da gelebilir.


3. Kalıp

Kalıp, sağlıksız ve çirkin görünüyor, ancak sadece duvarlarda büyüyorsa tehlikeli değiller. Ancak, havadaki olduklarında, birçok sağlık sorunu ortaya çıkabilir. Kalıp sporları, havada serbestçe uçarken çok tehlikeli olabilir ve üzerinde büyümek için yeni yüzeyler arıyorlar. Kalıp mevcut olduğunda, kalıp sporları havada olabilir. Test, bunu doğrulayabilir ve elinizdeki konuyu ele almak için toplanan iyi bir hava temizleyici üreticisi.


Kesin test mi?

Hava testi, havadaki farklı bileşiklerin seviyesine bir fikir verebilir. Bazı insanların herhangi bir reaksiyon olmadan yüksek düzeyde kirletici maddeleri idare edebileceğini not etmenize yardımcı olur. Diğerleri çok düşük kirlilik seviyelerine tepki gösterecektir. Bu, testlerin biraz öznel olabileceği anlamına gelir. Neyin yanlış olduğu ve doğru olanla ilgili hiçbir standart yoktur. Bu nedenle, kirletici kaynağının kontrol edilmesi, çıkarmasını ve evi temizlemenin önemlidir.


Sızıntı suyu sızıntısı gibi konular, kalıp büyümesinin şansını azaltmak için ortaya çıkmaz düzeltilmelidir. Kötü kokular araştırılmalıdır, ancak tamamen kokusuz kirletici maddeler olduğu belirtilmelidir. Havalandırma sistemleri kontrol edilmeli ve onarılmalıdır.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (1)

Bugün dünyada birçok hava temizleyici üreticisi var. Olansi, alandaki on yılın üzerinde bir deneyimden fazla olan alandaki en iyisidir. Çin Olani'deki hava temizleyicileri test edildi ve denedildi. Hava temizleyici fabrikası, HEPA hava temizleyicilerinin, UVC hava temizleyicilerinin ve diğer saflaştırıcıların farklı kirleticileri ele almak için mükemmel olduğundan emin olmak için en son teknolojiyi ve araştırmayı kullanır.Kapalı hava kalitesi testi gerekli ve OLANSI hava temizleyicilerini kullanarakHava kalitesini korumak için, ziyarette bulunabilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/invisible-reasons-For-Conducting-air-1ity-tests-and-using-olansi.daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen