Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Hava kalitesi ve negatif iyon hava temizleyici ile uyku üzerindeki etkisi

Hava kalitesi ve negatif iyon hava temizleyici ile uyku üzerindeki etkisi

Görüntüleme sayısı:3     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-01      Kaynak:Bu site

Hava kalitesi ve negatif iyon hava temizleyici ile uyku üzerindeki etkisi

Hava kalitesi ve negatif iyon hava temizleyici ile uyku üzerindeki etkisi

Eğer insanın değerinin uyuduğu bir şey varsa. Uyku ile ilgili bozukluklarla ilgilenen ve bazen çevreyi geliştirmek, semptomları inanılmaz derecede azaltabilir.

Dikkat edilmesi gereken bir şey, insan hastalıklarının yüzde 60'ından fazlası ve hastalıkların hava kirliliğinden gelmesidir. İnsanlar uyuduğunda, bağışıklık sistemi en düşük olmaya meyillidir. Bu süre zarfında zararlı maddeler bakterilerin ve virüslerin işgali yapma şansı yakalanmasıdır. Vücuda birçok yönden zarar verebilirler.

OLANSI hava temizleyici tedarikçisi (8)

Araştırmaya göre, biri doğal bir ortamda olduğunda, insanların neden insanları, su akan, doğal rüzgarı, hatta yağmurlu bir zamanını dinlerken neden sakin hissettiğini açıkça açıklayabilir. Bu, mutluluk ve rahatlama ve uykuya dalmakta yardım eder.

Burası neredeçin hava temizleyiciiçeri girer. Bir hava temizleyici genellikle iç havada farklı kirleticilerle uğraşabilir. Bu formaldehit veya PM2.5 içerir. PM2.5 hava temizleyiciyi farklı insanlar arasında çok popüler yapan budur. Ev hava temizleyicileri, güvenli bir ortam yaratarak bakteri ve virüslerle de ilgilenebilir. Kirleticiler elimine edildiğinde, doğal bir ortamın bir dereceye kadar yaratıldığı anlamına gelir. Hava iç mekanlarda saflaştırıldığında, serbest bırakılan negatif iyonlar oda ile insanlar arasındaki koordinasyonu teşvik eder. Bu, o ortamda iyi uykuları kolaylaştırır.

Uyku ortamı

Negatif iyon hava temizleyicileridoğal bir ortam elde etmenize yardımcı olur. Araştırmaya göre, bu, farklı insanlara çok olumlu etkiler getiriyor.

Bununla birlikte, hava arındırıcılarının hepsi eşit olmadığını not etmek önemlidir. Bazılarının uyku konusunda yardımcı olabileceği kadar, bazıları değil. Bazı insanlar hava temizleyici olan bir odada uyuduktan sonra boğaz ağrısı ile uyanma konusunda şikayet ediyorlar.

Hava ciddi şekilde puslu olduğunda ve arıtma, kuru veya kaşıntılı bir boğazla uyanmak mümkündür. Bununla birlikte, insanların çoğu durumda uyurken gürültüyü kontrol etmek için en düşük ayarda ev hava temizleyicileri olmasını tercih ettiğini not etmek önemlidir. Bu nedenle, PM2.5 seviyelerinin sabahları yüksek olabileceğini fark edebilir. Bu, arıtma verimliliğinin düşük olmaları anlamına gelir.

Not için diğer şey, sivil binaların genellikle hava değişiklikleri için bazı katı standartlara sahip olmasıdır. Windows ve kapılar kapalı, çoğu iç mekan hava geçirmez değildir ve dış havayı izole etmek mümkün değildir. Çin hava temizleyici'nin uyku modunu kullanarak kullanımını sınırlar. Ve bu, saflaştırma etkisini oldukça önemli ölçüde azaltır.

Uyku için cadr

İnsanlar çevirmek için kullanılırmasaüstü hava temizleyicileriOtomatik olarak, onu çevreleyen hava kalitesini takip eden vites konumunun ve rüzgar hızının otomatik olarak ayarlanmasını sağlar. Bu endişesiz ve kolay bir işleme yoludur. Dikkat edilmesi gereken, çoğu hava temizleyicisinin genellikle uyku modunda çalıştırılacak şekilde ayarlanmasıdır. Bu, gürültü en düşük olduğunda, ancak Cadr değeri bu seviyede düşük olur.

Olansi hava temizleyici tedarikçisi (3)

Olansi hava temizleyicisinin iyi çalışmasını sağlamak, belirtilen alanın içinde olmasını sağlar, daha büyük değil. Biri en yüksek ayarda olabilir ve yatmadan önce uyku kalitesini artırmak için aşağı çevirebilir.


ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen