Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleme » Filipinler'de okul sınıfında her yaştan çocuk için güvenli ideal bir hava temizleyici seçme

Filipinler'de okul sınıfında her yaştan çocuk için güvenli ideal bir hava temizleyici seçme

Görüntüleme sayısı:6     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üreticisi     Gönderildi: 2021-09-30      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Filipinler'de okul sınıfında her yaştan çocuk için güvenli ideal bir hava temizleyici seçme

Filipinler'de okul sınıfında her yaştan çocuk için güvenli ideal bir hava temizleyici seçme

Hava kalitesi, özellikle kirliliğin çok yüksek olduğu kentsel alanlarda önemli bir sorun haline geldi.Çocukların bağışıklığı çok düşüktür, bu nedenle hava kalitesindeki değişiklikler de dahil olmak üzere çevredeki değişikliklerden en çok etkilenirler.Bir çocuğun astım hastası olma tehlikesi ve ince parçacıklardan, gazlardan ve kimyasallardan kaynaklanabilecek çok çeşitli başka etkiler vardır.

Olansi hava temizleyici tedarikçileri (5)

Çocuklu veya çocuklu bir evdefilipinler hava temizleyiciekstra önlemle yapılmalıdır.Seçilen seçeneğin çok zararlı olabilecek ozon gazı yaymadığından emin olmak önemlidir.Ayrıca, seçilen arıtıcının havadan her türlü gaz ve katıyı çıkarabilmesini sağlamak da önemlidir.


İç mekan havasında bulunan en yaygın kirleticiler arasında uçucu organik bileşikler, kükürt dioksit, benzen ve formaldehit bulunur.Havada kurum, duman, toz akarı alerjenleri, virüsler, bakteriler, evcil hayvan tüyü vb. dahil olmak üzere ultra ince parçacıklar da olabilir.Seçim, havadan atılması gereken kirleticilerin türüne uygun olmalı ve aynı zamanda çocukların çevresinde kullanım için güvenli olmalıdır.


Dikkat edilmesi gereken filtreleme türü

Güvenli tarafta olmak için kimyasal ve HEPA filtrelemeli bir seçenekle yetinmek mantıklıdır.Genellikle, iyi bir HEPA hava temizleyici bile en iyisi olmayabilir ve katı parçacıkların giderilmesini etkili bir şekilde gerçekleştiremeyebilir.Özellikle çocuklarda solunum sistemlerine çok zarar veren kimyasal gazları yok etmeyebilir.


Kimyasal filtreleme ve HEPA filtrelemeyi birleştiren bir Olansi hava temizleyici bulmak mantıklıdır.Bu, hava temizleyicinin gazları ve katıları da yakalamasını sağlar.


Bebekler ne tür havaya maruz kalır?

HEPA hava temizleyicileri veUVC hava temizleyicilerihavayı temizlemede harika olabilir, hava temizleme sistemleri kurulmadan önce bile kirlilik kaynaklarının evden ortadan kaldırılabileceğini unutmamak önemlidir.Çocuklara zarar verebilecekleri için ev içindeki tüm hava kaynaklı tehlikelerin tespit edilmesi ve tamamen ortadan kaldırılması gerekir.


İçerideki kirleticilerin türünü bulmak için iç mekan hava testini kolaylaştırabilecek test kitleri vardır.Toksinlerin kaynaklarını bilmek, onları kontrol etmek çok daha kolay hale gelir ve çocuklar ve bir bütün olarak aile için çok sağlıklı bir yuva yaratmak mümkün olur.


Önlem

Ucuz hava temizleyicilerin çoğu genellikle standartların altında olan HEPA filtreleri ile donatılmıştır.Sadece teorik olan ve uygun testler yapılmayan iddialarla büyük ölçüde pazarlanmaktadırlar.


Verimlilikle ilgili iddiaların çoğu, filtre çerçevesi ile gövde arasında meydana gelebilecek herhangi bir sızıntıyı hesaba katmaz.Bu nedenle, hava kalitesi büyük ölçüde tehlikeye girer.

Olansi hava temizleyici tedarikçileri (11)

En iyi çözüm, ünlü bir Filipinler hava temizleyici şirketi ile çalışmaktır.Olansi hava temizleyicileri zamana direndi.Bu hava temizleyici üreticisi on yılı aşkın bir süredir piyasada ve çocukların ev ortamında güvende kalmasını sağlamak için en iyi çözümlerden bazılarını sunuyor. İdeal hakkında daha fazla bilgi içinFilipinler'de hava temizleyiciHer yaştan çocuk için güvenli olan okul sınıflarında ziyaret edebilirsiniz.Olansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/daha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen