Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Çin hava temizleyici » Evde kötü hava kalitesi ve Çin ev hava temizleyicileri iyileştirmeye nasıl yardımcı olabilir?

Evde kötü hava kalitesi ve Çin ev hava temizleyicileri iyileştirmeye nasıl yardımcı olabilir?

Görüntüleme sayısı:2     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-12-20      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Evde kötü hava kalitesi ve Çin ev hava temizleyicileri iyileştirmeye nasıl yardımcı olabilir?

Evde kötü hava kalitesi ve Çin ev hava temizleyicileri iyileştirmeye nasıl yardımcı olabilir?

Çoğu insan kirliliğin sadece açık havada bir sorun olduğunu varsaymaktadır. Bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Kirlilik, kapalı da dahil olmak üzere her yerdedir. Dış hava havası genellikle duman, kimyasallar, araçlar, santraller ve endüstriler serbest bırakan duman, makineler de dahil olmak üzere birçok şey tarafından kirlenir. Toz da ortak bir kirleticidir. Bunlar, büyük şehirlerde ve kırsal alanlarda olabilecek konulardır.


Hiçbir zaman kirliliğin yalnızca kentsel ortamlarda olduğu varsayılmamalıdır. Çiftçilerin ağır kamyon kullandığı alanlar var ve bu kirlenmeye neden olabilir. Ayrıca düşünülmesi gereken tozlu yollar ve pestisitler de var.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (3)

Açık hava kirliliği hakkında hiçbir şey yapılamazken, iç mekan havasını iyileştirmek için çok şey yapılabilir. Kişi iç mekanlarda ve kapıları kapatmak bir fark yaratabilirken, büyük bir hatadır. Bunun nedeni hava kirliliği iç mekanlarda daha kötüdür. Eğer böyle bir hava tedavi edilmezse, çok toksik olabilir.


Ciddi alerjilere neden olabilir. Bir evin hava akımı olmadığında ve pencereler kapalı tutulduğunda, hava kirliliği daha ciddi hale gelir ve herkese tehlikelere neden olur.


Bu nedenlerden biriÇin hava temizleyicileriBugün çok popüler oldu. Hava temizleyici üreticileri, havayı yeterince temizleyebilen ve insanları evlerinde bile güvende tutabilecek cihazlar oluşturmak için çok çalışıyorlar.


Havanın kötü olup olmadığını nasıl söyleyebilir?

Çoğu hava kirleticinin ne görülmeyeceğini ne de kokmadığını bilmek önemlidir. Bu, yalnızca koklayarak havanın kalitesini anlatmak zor olabileceği anlamına gelir. Kaliteli bir monitör bulmak için gitmenin en iyi yolu. Çoğu hava temizleyici üreticisi, havanın izlenmesine yardımcı olmak için cihazlarının içindeki akıllı sensörler bulunur. Bu tür cihazlarla, ne kadar sağlıklı ya da sağlıksız iç mekan havasının olduğunu söylemek çok kolaydır.


Kötü hava kalitesi ile ilgili semptomlar var. Uykululuk, öksürük, kuru cilt, deri döküntüsü, boğaz, göz ve burun tahrişi, solunum yolu enfeksiyonları, yorgunluk ve bulantı içerirler. Yukarıda belirtilenler gibi semptomlar mevcut olduğunda, evdeki hava kalitesinin en iyisi olmaması mümkündür.


Zayıf iç mekan havası için nedenler

Zayıf iç mekan havasının birçok nedeni var. Birincisi, özellikle yemek pişirme ve sigaradan dumandır. Sigara dumanı herkese zararlıdır ve ölümcül olabilir. Duman, eğer evin içinde ise fırınlardan da gelebilir.


Islaklık da evde mikroorganizmaların ve kokunun büyümesini teşvik ettiği için hava kirliliğine de neden olabilir. Diğer nedenler arasında formaldehit, boya, temizleme kimyasalları, hamamböceği, toz akarları bulunur.


Her türlü kirliliği işlemek için, birinin en iyi hava temizleyici tedarikçisi veya üreticisi ile çalışması gerekir. Havayı temizlemek için doğru cihazları bulmak, günün sonunda büyük bir fark yaratabilir. Olansi uzun zamandır etrafta bulundu ve hava temizliği için en iyi çözümlerden bazılarını sunuyor.

Çin Olansi Hava Temizleyici Üretici (67)

HEPA hava temizleyicileri ve UVC hava temizleyicileri dahil olmak üzere Olansi'den her türlü hava temizleyicisi vardır.

Evde kötü hava kalitesi hakkında daha fazla bilgi içinÇin Ev Hava Temizleyicilerigelişmeye yardımcı olabilir, ziyaretinizi ödeyebilirsiniz.Olansi Çiniçindehttps://www.olansichina.com/home-air-purifier.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen