Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Hava temizleyici fabrika » Ev hava temizleyici faydaları ve yan etkileri ile ilişkili artılar ve eksiler

Ev hava temizleyici faydaları ve yan etkileri ile ilişkili artılar ve eksiler

Görüntüleme sayısı:5     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-06-17      Kaynak:https://www.olansichina.com/

Ev hava temizleyici faydaları ve yan etkileri ile ilişkili artılar ve eksiler

Ev hava temizleyici faydaları ve yan etkileri ile ilişkili artılar ve eksiler

En iyi hava temizleyicileri, havayı rafine etmeye odaklanan şirketler tarafından yaratılanlardır. Bu, reklamı yapılan veya pazarlananlar hakkında değil.Olansi hava temizleyicileriModern teknoloji ve iç mekan havasının en iyi kapasiteye süzülmesini sağlayarak sağlığı koruyan özelliklerle yaratılmıştır. Kapalı hava kirleticileri bugün harika bir endişedir ve bu nedenle çoğu insanın tüm evi hava temizleyicilerini sorunu çözmek için ele almayı düşünüyor. Temizleyiciler kirleticileri ortadan kaldırır ve kontrol eder ve genellikle hava sistemine veya merkezi ısıtma sistemlerine bağlanırlar. Arındırıcıların ana amacı, havayı filtrelemektir ve sonra eve geri iletir.

Olansi Hava Arıtma Tedarikçisi (5)

Çin hava temizleyicileri farklı şekillerde, tiplerde ve boyutlarda gelir. Hepa hava temizleyicileri, UVC hava temizleyicileri, PM2.5 hava temizleyicileri, masaüstü hava temizleyicileri ve negatif iyon hava temizleyicileri vardır. HEPA seçeneği genellikle hava partiküllerinin yüzde 99'unu temizler ve güçlü üfleyicilere ihtiyaç duyar. Mikroskobik parçacıklar ve tozla ilgilenen elektronik temizleyiciler de vardır.


Kendiliğinden şarj edici elektrostatik temizleyiciler havanın içindeki parçacıkların yüzde 35'ini engeller. Parçacıkları statik olarak çekmek için sentetik lifler kullanırlar.

Ayrıca UVC arındırıcıları vardır, bunlar kalıp ve bakterileri çıkarabilecekleridir. UV lambaları üzerinden geçen havayı hava üfleyerek sterilize ederler.Negatif iyon hava temizleyicileriHavayı negatif iyonlarla şarj edin ve bunlar farklı parçacıklara takılır ve bırakmaya zorlar.


Lehte ve aleyhte olanlar

Yukarıdakiler temel saflaştırıcılardan bazılarıdır. Birine yatırım yapmak iyi bir fikirdir. Hava veya ısıtma sistemine bağlandığında, hava temizleyici tarafından üretilen gürültü miktarı önemli ölçüde azalır. Olansi hava temizleyicileri, astımlı olanlar için inanılmaz bir seçimdir.


Biri tüm ev için arındırıcı satın aldığında, kurulumu yerine getirmek için nitelikli teknisyenler gerektirir. Filtreler dikkate alınmalı ve ne sıklıkta değiştirilmeleri gerektiğini düşünmelidir. Bu pahalı olabilir ve önce bile düşünülmelidir.çin hava temizleyicisatın alındı. Soğutma ve ısıtma sistemlerinin evin aracılığıyla aynı oranda akmasına neden olmadığını not etmek önemlidir. Bu, bazı odaların aynı hava akışını alamayacağı anlamına gelir ve alerjenler bazı alanlarda birikebilir. Hava temizleyicisinin pişirme veya ısıtma sistemleriyle birlikte çalışması gerektiğinden, büyük faturalar olabilir.

Bir bütün ev temizleyici seçerken, dikkate alınan seçeneklerin sayısı biraz sınırlıdır. Satın almak için maliyet, sağlık ve tür gibi sorunlar var. Yapılacak teknik hususlar var. Bu, evden yararlanmanın her yerini sağlamanın tek yolu budur. Mümkünse, filtreleri değiştirmek kolay olan hava temizleyicileri seçin. Bu, değiştirme teknisyenleri işlemek için bir DIY projesi yapabileceği anlamına gelir.

Çin Olansi Hava Temizleme Üreticisi (24)

Olansi hava temizleyicileri, havayı temizlemenin kolay bir yolunu sunmak için yaratılmıştır. Bu üreticiden çok sayıda seçenek var, belirli ihtiyaçlar için en ideal olanı seçmeyi kolaylaştırıyor.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen