Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Dezenfektan Su Jeneratörü » En iyi 6 Electrolyzed Su Temizleme Sistemleri ve Elektroliz Dezenfeksiyonu 2021 ve 2022

En iyi 6 Electrolyzed Su Temizleme Sistemleri ve Elektroliz Dezenfeksiyonu 2021 ve 2022

Görüntüleme sayısı:1     Yazar:Çin hava temizleyici üreticisi     Gönderildi: 2021-10-28      Kaynak:https://www.olansichina.com/

En iyi 6 Electrolyzed Su Temizleme Sistemleri ve Elektroliz Dezenfeksiyonu 2021 ve 2022

En iyi 6 Electrolyzed Su Temizleme Sistemleri ve Elektroliz Dezenfeksiyonu 2021 ve 2022

Başlangıçta, Dünya Sağlık Örgütü ilk önce Coronavirus Pandemic'i ilan ettiğinde ve insanların ellerini düzenli olarak sabun ve su veya dezenfektanlarla yıkamaları istendiğinde, garip ve uygunsuz görünüyordu. Ancak, bu artık durum değil. Şimdi virüsün ne kadar ölümcül olabileceğini gördük. Ve bunun üzerine, hiçbir şeyin yaptığımız her şeyde hijyen uygulamak kadar ödüllendirici olmadığını gördük.

Dezenfeksiyon Su Jeneratörleri2021'de giderek daha popüler hale geliyor. Sonuç olarak, bu makale 2021'in en iyi 6 elektroliz dezenfeksiyonu su jeneratörünü ele alıyor. mükemmel parça.

Htb13imybjzuk1rjssppq6xz0xxah

Tokk Doğal Dezenfektan Jeneratörü

Listemizdeki ilk Tokk doğal dezenfektan jeneratörüdür. Dezenfektan yeteneklerinde ne kadar etkili olduğu için ilk noktayı hak ediyor. Bu dezenfektan jeneratör, en yaygın bakterilerin 20'sinden 20'sinin herhangi bir boşluğunu veya yüzeyinden kurtulmak için tasarlanmıştır. Dikkate değer bir% 99,99 eleme oranı ile çalışır.

Bu ürün aynı zamanda büyük bir humaraya sahip olmuştur, çünkü sadece çözümü yapmak için basit malzemeler gerektirir. Tokk jeneratörünü emniyete soktuktan sonra, hocl'inizi (hipokloröz asit) kaynağınızı su ve masa tuzu ile oluşturabilirsiniz. Klor suda çözündüğünde oluşan aynı çözümdür. Hazırlamak için zaman ayırmaz, yani yüzeyleri ve iç mekan boşluklarını kısa sürede dezenfekte edemezsiniz. Sadece tuz ve su çözeltisi ile her zaman şarj olduğundan emin olun ve her zaman, her zaman mikropları öldürdüğünüzden emin olabilirsiniz. İnsanlar ve evcil hayvanların ne kadar samimi ve zararsız olması nedeniyle mükemmel dezenfektan olarak kabul edilmiştir.


Guguklu Dezenfektan Çözüm Jeneratörü

Bu dezenfektan çözelti üreticisi devrimci bir ürün olarak kabul edildi. Ürün, temiz musluk suyunu ve normal pişirme tuzunuzu güçlü bir dezenfektan çözeltisine dönüştürür. Bunu, her türlü mücadele mikroplarını bu gibi bir zamanda son derece kolaylaştıran muhteşem bir parça olarak düşünün. Guguklu dezenfektan çözümü jeneratörü, diğer birçok ürünün kısa düştüğü insanlarla tamamen kolaydır.

Bu dezenfekte edici yüzeyler, koku giderme ve sebze ve meyve yapışmış olabilir yıkama uzaklıkta pestisit için güvenlidir. Hepsi bu degil; Eğer eşit olarak araçlarda uygulamak ve bir köpüklü bir görünüm vermek için yüzeyleri olabilir. Cuckoo hiç bu sahneye yeni değil. Onlar daha sağlıklı bir yaşam tarzı sağlayabilirsiniz yüksek kaliteli ürünler sunmaktayız. 2020 kendilerinin önemli ürünlerinden biri olan onlarınsu arıtma.


OLANSI Dezenfektan Su Jeneratör

OLANSI Dezenfektan Su Jeneratör son zamanlarda piyasada damgasını vuran bir başka değerli bir üründür. Bu küçük öğe size her zaman her yerde sağlamak için her zaman temiz fırsatı verir. OLANSI% 99.9 bir etkinliği, bakteri çoğunluğu öldürmek için yeterli bir yer alır. Bu döşeme, gıda, yüzeylerin temizlenmesi ve çok daha fazlası için son derece güvenilirdir.

Herhangi bir özel solüsyon ile doldurmak zorunda değilsiniz; bunun yerine, dezenfektan oluşturmak için tipik tuzlu su çözeltisi kullanır. Yani, geniş spektrumlu, uygun ve hızlı bir şekilde etkin bir sodyum hipoklorit solüsyonu oluşturur nasıl. o yiyecek, giyecek ve diğer ev eşyaları dezenfekte edebilir çünkü kullanımına güvenlidir. o zehirli olmayan ve çevre dostu olması nedeniyle kullanıcılar herhangi bir yan etkilerin şikayet hiç.


Livoo

Sodyum hipoklorit doğal bir dezenfektan olarak kabul edilir olsa da, mikropların kurtulmak son derece güvenilir olduğu kanıtlanmıştır. Bu, bir elektrolitik işlemi boyunca çözelti oluşturmak için su ve tuz gibi doğal maddeler kullanır. Bu tamamen nötralize eder ve küf ve bakteri gibi zararlı mikroorganizmaları yok etmek için gerekenlere sahip. Kullanıcılar, sebze ve meyve yüzeylerinden pestisit kapalı temizliğinde uyguladık. Livoo sadece eylem için sodyum hipoklorit çözeltisi hazırlanmak için 8 dakika gerekiyor.

Bu çok amaçlı öğe de size sonunda herhangi bir tepki korkusu olmadan öğelerin bir ana bilgisayarda çıkış çözümü kullanmak ayrıcalık verir. diğer birçok doğal dezenfektan gibi, Livoo çevreye herhangi bir zarar vermeden kullanılabilir. sizin yakın çevrede zararlı mikropların kurtulmak değil, aynı zamanda tamamen zararsız elde de sadece etkili değil Yani.


Waterstep

için RehberimizEn iyi elektroliz dezenfeksiyon su jeneratörüön plana Waterstep getiren olmadan eksik olacaktır. Waterstep onun kullanım ve basitlik için bilinmektedir. Bu USB destekli cihaz tuz ve su sadece kombinasyonundan etkili bir dezenfektan oluşturmasına yardımcı olur. Bunun için boşluğa su ve tuz dökün ve kısa bir süre için bir ücret için takın. Bundan sonra, çözüm kullanıma hazır olacaktır.

Sustep, üretilen çözeltinin toksik olmadığı için% 100 güvenlidir, çünkü herhangi bir tipte kimyasal veya kalıntı içermez. Bir ya da iki alerjisi olan insanlar bile, herhangi bir komplikasyon geliştirmeden kullanmakta özgürdür. Bu pandemik dönemde daha sağlıklı bir yaşam tarzı göz önüne alıyorsanız, sustep, Surest bahisiniz gibi geliyor. Bir şey daha, sustep piyasadaki bazı ürünlerden daha iyi derecelendirilmiştir.


Zuoshini Dezenfektan Su Makinesi

Zuoshini Dezenfektan Su Makinesi kullanıcıları, bu üründen raving yorumlarıyla memnuniyetini açıklıyorlar. Bu incelemelerin bir kısmını okuyun ve heyecanlanacaksınız. Bu listedeki diğerleri gibi, dezenfektanınızı hazırlamak için sadece tuz ve suya ihtiyacınız var. Çevre dostu olduğu doğrulandı ve insanlara ya da evcil hayvanlara zarar vermiyor. Ayrıca deodorizasyon amaçları için kullanılabilir. Zuoshini Dezenfektan Su Makinesi, bakterileri ve diğer zararlı mikroorganizmaların öldürülmesi için% 99,99'dur. Bu pandemik sırasında güvenilir bir dezenfektan olarak hareket etti, birçok kullanıcının neden aşık olduğunu açıkladı.

H0506C066A7A74F61A17CDFBE2498DF3CO

Son sözler

Hijyen ömrünün uygulanmasının önemi, şu anda pek fazla pişirilebilir. Covid-19'un bu döneminde değil, bugünlerde kirli olmayı göze alamazsınız. Neyse ki, bu makale, bugün temiz ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilecek altı en iyi elektroliz dezenfeksiyonu su jeneratörünü belirledi ve vurguladı. En iyi 6 en iyi elektrolizli su temizleme sistemleri hakkında daha fazla bilgi veElektroliz Dezenfeksiyonu Su Makinesi Jeneratör Makineleri2021 ve 2022, bir ziyaret ödeyebilirsinOlansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/disinfectant-water-generator.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen