Olansi hava temizleyici, hava temizleyici, kapalı hava kalitenizi geliştirin
geçerli yer: Ev » Blog » Dezenfektan Su Jeneratörü » En iyi 10 Taşınabilir Sodyum Hipoklorit Dezenfektan Su Jeneratör Makine Ve Electrolyzed Su Tedarikçi Sprey

En iyi 10 Taşınabilir Sodyum Hipoklorit Dezenfektan Su Jeneratör Makine Ve Electrolyzed Su Tedarikçi Sprey

Görüntüleme sayısı:7     Yazar:Çin Hava Temizleyici Üretici     Gönderildi: 2021-11-23      Kaynak:https://www.olansichina.com/

En iyi 10 Taşınabilir Sodyum Hipoklorit Dezenfektan Su Jeneratör Makine Ve Electrolyzed Su Tedarikçi Sprey

En iyi 10 Taşınabilir Sodyum Hipoklorit Dezenfektan Su Jeneratör Makine Ve Electrolyzed Su Tedarikçi Sprey

En iyisiDezenfektan su makinesibirçok yönden size yardımcı olabilir. Örneğin, çeşitli amaçlar için kullandığınız sudan kirletici kurtulmak için yardımcı önemli bir rol oynayabilir. Bu olunca, sen enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı savunmasız ya eğilimli olmayacaktır. Genel olarak konuşmak gerekirse, en iyi dezenfektan su makinesi Eğer hastalıklar endişesi herhangi gerek kalmadan sağlıklı yaşamak yardımcı olabilir söylenebilir.


Yukarıda bahsedilen olması, piyasada dezenfektan su makinelerinin farklı türleri olduğunu anlamak gerekir. Böyle birden seçeneklerle, en iyi makineyi bulmak için derinlemesine araştırmalar yapmak gerekebilir inanmak için her türlü neden yoktur. Aşağıda ayrıntıları size yardımcı olacaktır çünkü bu tür için olsa gerek yoktur. Bu mesaj en iyi ve en güvenilir dezenfektan su makinelerinin bazılarını listeleyen edilecektir.

HTB13iMYbjzuK1RjSsppq6xz0XXah

1 - EcoloxTech Su Dezenfektan Makinası

Bu makine biridir en iyi ve suyu dezenfekte ve tüketim için güvenli hale geldiğinde en güvenilir. Bu basit ve anlaşılır şekilde çalışır. Bu damıtık sirke (1 çay kaşığı), masa tuzu (2grams) ve su (1 litre) ilave edildi. Bu suyu dezenfekte etmek için klor kullanarak daha iyidir. Daha hızlı ve daha verimli böyle sürecindedir. onun kullanımla, çözünmeyen maddeler birkaç dakika içinde dağıtılacak.


Onun özellikleri şunlardır:

• bulduğumuz hipokloröz asit test etmek için şeritler ile birlikte

• Bu sofra tuzu her türlü ile kullanılabilir

• Ph Test şeritleri vardır

• Düzgün süreci için bir mikrofiber temizlik bezi ile birlikte gelir


2 - Pyuriti Hipoklorik

bu makine çok güvenilir olduğu için durumunda kendi dezenfektan yapmak hakkında rahatsız edilmiş, böyle hiç gerek yoktur. Bazı nefes kesici özellikleri ile kendi taleplerine yaşamayı başardı.


Eğer iyi kısmını bilmek ister misiniz? Makineyi kullanırken çok yapmak zorunda olmayacak olması. kendi kendini temizleme özelliğine olmasıdır. onun faydalarından bazıları aşağıda yer alacaktır:


• Güvenli

• Bu çevre dostudur

• Bakım gerekli değildir

• su dezenfekte Onun süreç çok etkili ve hızlı


3 - LilySpots Dezenfektan Maker

Bu, küçük kapasiteye sahip bir ürün olabilir, ancak teslim edebilir. Muhtemelen, son zamanlarda kullanıcılardan çok sayıda olumlu eleştiri yapmıştır. Aslında, dezenfeksiyon zamanı, oldukça etkileyici olan 60 saniye civarındadır. En iyi sonuç için, tamamen çözülmüş tuz kullanmanız için. Bu, oluşturulan çözümü beklenen konsantrasyon seviyesine ulaşmasını sağlar.


Üstün bir özellik, şarj edilebilir bir batarya ile gelmesidir. Bu, bataryası tamamen şarj edildikten sonra güç kıtlığının olduğu bir yere götürebileceğiniz anlamına gelir.


Bazıları faydaları

• bir yapının kendinDezenfektan Su Makinesibu para biriktirmenize yardımcı olabilir

• Çeşitli HOCI Konsantrasyon Moduna sahiptir

• Güvenilir ve dayanıklıdır

• Güçün olmadığı yerlerde kullanılabilir


4 - Coolus Dezenfektan Makinesi

Bu yazıda belirtilen tüm makinelere kıyasla, Coolus Makinesi en büyük kapasiteye sahip görünüyor (4 litre). Bununla, alanınızın dezenfekte edilmesi sürecine başlamak için sadece 24 g tuzunuza ihtiyacınız var. Dezenfeksiyon oranı, çok etkileyici olan% 99'dur. Yapıldığı tasarım, fırçalamayı ve sürdürmeyi çok kolaylaştırır. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı konsantrasyon seviyesi vardır. Sadece sizin için ideal olan birini seçin.


5 - Sanitru Dezenfektan Su Makinesi

Sanitru dezenfektan makinesinin en iyilerinden biri olduğu kanıtlandı. Elektroliz süreci, hız ve verimin bir kombinasyonudur. Bununla, sağlığınızın tehlikede olduğu için% 100 doğal olmayan bir makine kullanımı konusunda rahatsız etmeniz gerekmez. 3 basit malzemeyi - tuz, sirke ve su kullanarak evinizi temizleyebildiğinizi hayal edin. Sanitru makinesi, zararlı bir bileşen veya kimyasal madde içermez. Bu nedenle, kullanmanın çok güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.


6 - MaikCQ Dezenfektan Makinesi

Bu makine benzersiz bir tasarıma sahip olabilir ancak kullanımı çok kolaydır. En etkili şekilde çalıştırılması gereken teknik beceri veya bilgi yoktur. Birkaç dakika içinde, suyunuz sterilize edilecektir. Başka bir deyişle, kirletici maddeler ondan eliminecektir. Bunun sadece bir dezenfektan makine olmadığını da bilmeniz gerekir. Aynı zamanda bir püskürtücüdir.


Özelliklerinden bazıları

• Kapasitesi 500ml

• 2600mAh şarj edilebilir bir pil var

• Taşınabilir bir tasarıma sahiptir

• Aynı zamanda bir püskürtücü ile birlikte gelir


7 - Sprey sterilizatör (x1-c)

BuDezenfektan Su MakinesiEvinizin, güçlük olmadan mümkün olan en iyi şekilde sterilize edilmesine yardımcı olabilir. % 99.9'luk sterilizasyon ile, çok sayıda tehlikeli kirletici maddeyi kaldırabileceği gerçeğinin şüphe yoktur. Gereken materyaller tuz ve su olduğu için kullanmak çok basittir. Bunlar birleştirildikten sonra, yalnızca bir düğmeye tıklamanız gerekir ve otomatik olarak evinizi dezenfekte etme işlemini başlatır. Bu muhtemelen piyasaya sürdüğünüz en iyi dezenfektan su makinesidir.


Bu makineyi kullanabileceğiniz birçok yol vardır. Bunlar için su üretebilir:

• Sebzeleri Temizleme

• Temizlik meyveler

banyo ve mutfak • Temizlik

• Ve dahası


8 - Olansi homeuse Sodyum Hyaluronik (X1-A)

Bu uzay dezenfekte olan söz konusu olduğunda size mükemmel bir iş yapmak yardımcı olabilir başka üst makinesidir. Bu gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir:


• Temizlik evcil

• Evinizi Dezenfekte

Sebze ve meyve • Sterilizasyon

• et ve deniz ürünleri Sterilizan

• senin bezden mikropları Çıkarma

• Ve dahası


9 - sterilizasyon (X1-B) Sprey

Bu olmakla ilgili argümanlar çok varEn iyi dezenfektan su makinesi. Eğer giysi gelen mikropları kaldırmak veya tüm uzay (ticaret ve konut) temizlemek için nasıl arıyor olun, bu size yardımcı olabilir güvenilir bir cihazdır. 350ml Onun kapasitesi uğraşmadan çok büyük bir boşluk dezenfekte etmek yeterlidir. Bir deneme onun potansiyelleri hakkında sizi ikna edecektir.


10 - Mixu Dezenfektan Su Makinesi

Hipoklorik asit su sadece hastalıkların önlenmesini sağlayacak olmaz. Aynı zamanda bakterileri ortadan kaldırmak için yeterince güçlü olduğunu. Mixu dezenfektan makinesi bu bakabilirim çünkü endişe etmeye gerek yoktur. Tek bir tıklama ile, kendi sterilizasyon suyunu yapacak. Bu yalnızca tamamlamak için 3dakika sürer. Bu gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir:

• Dekontaminasyon

• Koku giderme

• Dezenfeksiyon

• Ve dahası

H0506c066a7a74f61a17cdfbe2498df3cO

Çözüm

Yukarıda gördükten, o ihtiyaçlarınızı karşılayabilir dezenfektan su makinesine gelince keşfedebilirsiniz sayısız seçeneğin olduğunu çok açıktır. Sadece daha iyi ilk 10 taşınabilir sodyum hipoklorit hakkında sonuclar iyisi için yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini seçinDezenfektan su jeneratörü makinesive elektrolize su püskürtme tedarikçisi, sen bir ziyaret ödeme yapabilirsinizOlansi ÇinNShttps://www.olansichina.com/disinfectant-water-machine.htmldaha fazla bilgi için.

ilgili ürünler

OLANSI HAKKINDA
Olansi Healthcare Co, Ltd Hava Arıtma, Hidrojen Su, Su Arıtma vb sağlık ürünlerinin profesyonel bir üreticisidir, 2009'dan beri Guangzhou, Çin'de 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.60.000 m2 kendi enjeksiyon kalıp fabrikası, kendi filtre fabrikası, kendi kalıp fabrikası, Kendi montaj fabrikası 600 metrekare profesyonel laboratuvar 30 mühendis Ar-Ge ekibi ODM, OEM hizmetlerinde profesyoneliz Günlük 3.000 adet üretim kapasitesi Seri üretim için %100 yaşlanma testi CE, CB, RoHs, SASO, CQC , CCC onayı ve ISO 9001:2008 sertifikası!
İletişim Olansi
KazanmakBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, Nansha Bölgesi, Guangzhou, Çin
0086-15915736889
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Mesin air hidrogen